امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 3.27
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کارشناسی ارشد پردیس2 شهید بهشتی
امسال اواسط مهر ماه با خبر شدیم که پردیس2 شهید بهشتی واسه ترم بهمن کارشناسی ارشد ثبت نام می کنه (بصورت آزاد) هزینه فوق لیسانس معماری حدوداً 20 تا 22 میلیون میشد
اواسط آبان ماه اطلاعیه زدن که آزمون برگزار میشه و جالبه که آزمون ممعماریش برخلاف جاهای دیگه فقط اسکیس بود، یعنی در همون مرحله اول اسکیس داشت.
اواسط آذر ماه اسکیس رو دادیم و امروز بعد از گذشت 2 ماه تازه اطلاعیه زدن که از 14 بهمن "به تدریج " اسامی قبول شدگان رو اعلام می کنیم!!!!
نکته جالب که مارو بعد از این همه امروز و فردا کردنتو اعلام نتایج بدبین کرده اینه که حدوداً این آزمون 7600 نفر با توجه به اون چیزی که خودشون اعلام کردن شرکت کننده داشته، نفری 80 هزار تومن هم هزینه ثبت نام آزمون می گیرن، حالا خودتون حدس بزنید بقیه ماجرا رو
و هر هفته اعلام می کنن که هفته بعد نتایج رو اعلام می کنیم.
از اون جالب تر اینه که هنوز نتایج ما رو اعلام نکرده باز آگهی ثبت نام زده!
ببینید شاید ما بگیم خوب بابا 80 تومنه دیگه، ولی متاسفانه این شده یه منبع کسب درآمد واسه دانشگاه های سراسری. یعنی این منبع درآمد صرفاً از ثبت نام واسه برگزاری آزمونه، نه پذیرش دانشجوی آزاد!!
اینو از چندتا از دوستان قبلاً شنیده بودم اما خودم تجربه اش نکرده بودم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط elham90
حالا از اون جاییکه اینجا ایرانه، الان اکثر کسایی که این تاپیکو خوندن، رفتن تو سایت شهید بهشتی واسه ثبت نام

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  طرح ۲ ارشد (طراحی ‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍park) kavian72 3 2,834 ۱۳۹۱-۱۱-۲۵، ۱۰:۰۴ صبح
آخرین ارسال: golkar123

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان