امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حرفه ایها در اتوکد
سلام من یه سوالی داشتم خودم واقعا دیگه نمیدونم چیکار کنم دارم فایلی رو تری دی میکنم و از فرمان پرسبول استفاده میکنم ولی هی ارورو میده و صفحه کدم کامل بسته میشه من حتی فضای پرسبول رو کوچیک میکنم که تیکه تیکه پرسبول کنم باز نمیشه اون قسمتی رو که میخوام پرسبول بشه رو میبرم یه صفحه جدید کد بازم ارور میده من چیکار کنم؟چاره ای نداره؟ 2

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۱-۱۰-۲۲، ۱۲:۲۲ صبح)صادقی_1045 نوشته است: سلام من یه سوالی داشتم خودم واقعا دیگه نمیدونم چیکار کنم دارم فایلی رو تری دی میکنم و از فرمان پرسبول استفاده میکنم ولی هی ارورو میده و صفحه کدم کامل بسته میشه من حتی فضای پرسبول رو کوچیک میکنم که تیکه تیکه پرسبول کنم باز نمیشه اون قسمتی رو که میخوام پرسبول بشه رو میبرم یه صفحه جدید کد بازم ارور میده من چیکار کنم؟چاره ای نداره؟ 2

[b]یعنی چی ارورر ؟ متنشو بنویسید؟7
آخرین ارسال های من :

اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد ......... بگذارید دنیا هر چه می خواهد پیله کند2gwb921

پاسخ
(۱۳۹۱-۱۰-۲۲، ۰۱:۰۴ صبح).Utopia نوشته است:
(۱۳۹۱-۱۰-۲۲، ۱۲:۲۲ صبح)صادقی_1045 نوشته است: سلام من یه سوالی داشتم خودم واقعا دیگه نمیدونم چیکار کنم دارم فایلی رو تری دی میکنم و از فرمان پرسبول استفاده میکنم ولی هی ارورو میده و صفحه کدم کامل بسته میشه من حتی فضای پرسبول رو کوچیک میکنم که تیکه تیکه پرسبول کنم باز نمیشه اون قسمتی رو که میخوام پرسبول بشه رو میبرم یه صفحه جدید کد بازم ارور میده من چیکار کنم؟چاره ای نداره؟ 2

[b]یعنی چی ارورر ؟ متنشو بنویسید؟7

ERORR FATAL

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تاریخ نقاشی و رنگ در معماری ایران reza1366 1 2,313 ۱۳۹۴-۱-۱۴، ۰۸:۰۹ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  استادیوم البیت با کانسپت هایی از فرهنگ صحرا ؛ جام جهانی 2022 در قطر leila 0 1,556 ۱۳۹۳-۴-۳۱، ۰۱:۳۰ عصر
آخرین ارسال: leila
  داستان باغ 10 هزار متری تجریش که در روز روشن تخریب شد + تصاویر leila 1 1,444 ۱۳۹۳-۴-۲۱، ۰۵:۱۱ عصر
آخرین ارسال: haydariyan
  اقلیم در معماری ایرانی و خانه های قدیمی leila 0 1,275 ۱۳۹۳-۴-۱۷، ۱۰:۴۷ عصر
  عکس+استادیوم البیت با کانسپت هایی از فرهنگ صحرا ؛ جام جهانی 2022 در قطر leila 0 841 ۱۳۹۳-۴-۱۷، ۰۷:۱۰ عصر
  سردرگمي در مرز بافت تاريخي و فرسوده leila 0 941 ۱۳۹۳-۲-۲۹، ۰۶:۲۷ عصر
  استخر شنا دقیقاً در قالب فرم همان ویولن های ساخت استرادیواریوس leila 2 1,709 ۱۳۹۳-۲-۲۸، ۱۱:۰۳ عصر
  توجه به آشفتگی در معماری مدرن امری ضروری است leila 0 1,237 ۱۳۹۳-۲-۲۸، ۱۰:۳۸ عصر
  بخش خصوصی باید وارد سرمایه‌گذاری در حوزه معماری مدرن شود leila 0 1,239 ۱۳۹۳-۲-۲۸، ۱۰:۳۳ عصر
  تماشای صحرا-تاملی در زیبایی شناسی منظره در شعر حافظ mahan 0 1,539 ۱۳۹۲-۴-۱، ۰۷:۱۵ عصر
آخرین ارسال: mahan

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان