امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 3.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
28 روز::شمارش معکوس تا کنکور93 --حس و حالت را بیان کن و برای این روزها چی بخونی بهتره
به نظر من بیخیالی الان بهترین کمکو به یک کنکوری میکنه 65

آخرین ارسال های من :
پاسخ
دوستم من هنوز کاردانیمو تموم نکردم و تا کنکور ارشد کلی فاصله دارم ولی اگه الان جای شما بودم همین کارو میکردم. (البته نزدیک کنکور خودم این کارو کردم و ارزوی دندوپزشک شدن به دلم موند و از رشته ی تجربی به کاردانی معماری رسیدم.21) ولی با پیشنهادت خیلیییییییییییییییی موافقم.113 بی خیال درس.
آخرین ارسال های من :

بنگر که چه زیباست حکایت زندگی,بازیگر تویی,تماشاچی تویی,قصه نویس تویی,ترانه خوان تویی,اری تو!فقط تو این همه ای!
پاسخ
ریاضی و زبان رو بزنید بقیش با خدا

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    درسته نبايد استرس داشت ولي نبايد بيخيال هم شد.الان بيخيال همه چيز شدن يعني از دست دادن خيلي چيزا..
    آخرین ارسال های من :

هیس....
    حرف نزن....
    صدای نفس هایت را بیشتر از دروغ هایت دوست دارم....
    پاسخ
    دوستان به نظر من ازاین روزای آخر نهایت استفاده رو ببرید بخصوص واسه خوندن مطالب مهم و مرور مطالبی که خوندید به نظر من هفته های آخر خیلی تعیین کننده است من خودم چون مریض بودم نتونستم آخراش درس بخونم و این خیلی به هم ضربه زد ولی همون یکی دو روز آخر حتی چند ساعت آخر باور کنید خیلی بهم کمک کرد پس حتما از این لحظه های مفید استفاده کنید به امید موفقیت همتون
    آخرین ارسال های من :

[img=0x282]http://pic.photo-aks.com/photo/nature/rain/large/girl_rain_forest_road.jpg[/img]
    Follow your dreams  and  never  never never give up

پاسخ
    حالا شد همه هستن :)
    نگران نباشید بیاین به هم دلداری بدیم فوقش همه باهم دانشگاه یزد میخونیم اونجام بد نیست :)
    من با نظر شماره موبایل موافقم زبان و امار و من میرنم باقیشم خدا اگه بالا 50 بزنه واسم حله :)
    بیخیال نباشیم ولی بیخیالی طی کنیم ، شعار من بلاخره یه چی میشه دیگه :)

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    رضا جون خیلی خوش خیالیا 3

اگه زبان و آمارو خوب بزنیم، بقیه رو بالای 50 بزنیم که زیر 20 میاریم 42

پاسخ
    :) خوب اره دیگه قراره زیر بیست بشیم
    نگا کن واسه 50 درصد باس 13 تا سوال رو درست بزنیم باقی رم نزنیم خوب امار و من قول میدم 15-16 تا درست بزنم میشه بالای 60درصد اونارم میگردیم 13-14تاسوال اسون پیدا میکنیم یزنیم باقیشم کیک و ساندیس می خوریم
    اگرم نشد که یزد ماداریم میاییم همین جمع بریم اونجا خیلی هم حال میده دور همیم یه فوق میگیریم :)

پاسخ
    خوش به حالت جقدر راحت ميگيري...

پاسخ
    خیلی دست کمش گرفتی آقا رضا 21

زبان چکاره ای؟
    همون 50 % و برا ت بذاریم کنار 3

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,695 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
    آخرین ارسال: nassi
      ((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم! alireza 471 45,040 ۱۳۹۶-۲-۲۱، ۱۰:۱۵ عصر
    آخرین ارسال: nassi
      سوالات سراسری ارشد برنامه ریزی شهری از سال 84 تا 95 به همراه پاسخنامه alireza 0 982 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۱۱:۲۱ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      پایتخت های ایران از دوره ماد تا معاصر alireza 0 802 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۱۹ صبح
      برای انتخاب رشته شهرسازی مباحث برنامه ریزی شهری و مدیریت شهری با هم فرق دارن؟ alireza 2 1,016 ۱۳۹۵-۴-۱۲، ۰۵:۱۴ صبح
    آخرین ارسال: yalda118
      مطلبی برای تعمق در مورد دانشگاه و آینده تان(انتخاب رشته ارشد) alireza 5 1,493 ۱۳۹۵-۴-۶، ۰۲:۲۸ صبح
      از لحاظ محیط خوابگاه سطح علمی دانشگاه اصفهان بهتره یا دانشگاه یزد alireza 0 875 ۱۳۹۵-۳-۳۱، ۰۲:۲۸ صبح
      آیا با رتبه 1000 امیدی برای قبولی تو شبانه یا غیر انتفاعی هست یا نه؟ alireza 2 1,629 ۱۳۹۵-۳-۲۸، ۰۱:۴۶ صبح
    آخرین ارسال: khansa
      دانلود کارنامه رتبه های 1 تا 1800 برنامه ریزی و طراحی شهری 1394 alireza 5 3,919 ۱۳۹۵-۲-۲۳، ۰۳:۲۵ عصر
      سوالای تاریخ همه از کتاب شار تا شهر بود alireza 0 1,046 ۱۳۹۵-۲-۱۶، ۰۹:۰۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان