امتیاز موضوع:
  • 20 رأی - میانگین امتیازات: 3.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ایمپورت کردن فایل کد در مکس
سلام من به یه مشکلی بر خوردم لطفا اگه کسی میتونه راهنماییم کنه من میخوام یه فایل کد رو در مکس import کنم ولی یه اروری میده و میگه ایمپورت مشکل داره.کسی نمیدونه مشکل از چیه من قبلا انجام داده بودم مشکلی نداشت ولی نمیدونم حالا چرا اینطوری شده.مرسی از کمکتون

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سلام دوست عزیز مشکل شما از دو قسمت می تواند باشد
1- نرم افزاری کذی که با ان کار میکنید بالاتر از نرم افزار مکس شما می باشد یعنی اگر کد شما 2009 دباشد مکس شما نباید کمتر از 2009 باشد
2- اما دومین دلیل که به احتمال زیاد مشکل از انجا است این است که شما چه فایل کدتون و چه فولدر انرا نباید به زبان فارسی نام
گذاری کنید یعنی اگر شما یک فایل کد را داخل فولدری گذاشته باشید باید نام ان فولدر انگلیسی باشد و وقتی فولدر را هم باز میکنید نام خود فایل نیز باید انگلیسی باشد
ایتها را منترل کنید مشکلتان برطرف خواهد شد

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط صادقی_1045 ، alireza
نه اسم فایلم فارسی نیست ورژن کدم 2013 و مکسم 2012 قبلا هم استفاده کردم ولی نمیتونم الان چرا اینطوری شده موقع ایمپورت هم گزینه file of type رو گزینه all formate ولی نمیدونم والا اسم فایلم هم 3d mail هست

ممنون مشکلا حل شد

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تاریخ نقاشی و رنگ در معماری ایران reza1366 1 2,313 ۱۳۹۴-۱-۱۴، ۰۸:۰۹ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  استادیوم البیت با کانسپت هایی از فرهنگ صحرا ؛ جام جهانی 2022 در قطر leila 0 1,556 ۱۳۹۳-۴-۳۱، ۰۱:۳۰ عصر
آخرین ارسال: leila
  داستان باغ 10 هزار متری تجریش که در روز روشن تخریب شد + تصاویر leila 1 1,444 ۱۳۹۳-۴-۲۱، ۰۵:۱۱ عصر
آخرین ارسال: haydariyan
  اقلیم در معماری ایرانی و خانه های قدیمی leila 0 1,275 ۱۳۹۳-۴-۱۷، ۱۰:۴۷ عصر
  عکس+استادیوم البیت با کانسپت هایی از فرهنگ صحرا ؛ جام جهانی 2022 در قطر leila 0 842 ۱۳۹۳-۴-۱۷، ۰۷:۱۰ عصر
  سردرگمي در مرز بافت تاريخي و فرسوده leila 0 941 ۱۳۹۳-۲-۲۹، ۰۶:۲۷ عصر
  استخر شنا دقیقاً در قالب فرم همان ویولن های ساخت استرادیواریوس leila 2 1,709 ۱۳۹۳-۲-۲۸، ۱۱:۰۳ عصر
  توجه به آشفتگی در معماری مدرن امری ضروری است leila 0 1,237 ۱۳۹۳-۲-۲۸، ۱۰:۳۸ عصر
  بخش خصوصی باید وارد سرمایه‌گذاری در حوزه معماری مدرن شود leila 0 1,239 ۱۳۹۳-۲-۲۸، ۱۰:۳۳ عصر
  تماشای صحرا-تاملی در زیبایی شناسی منظره در شعر حافظ mahan 0 1,539 ۱۳۹۲-۴-۱، ۰۷:۱۵ عصر
آخرین ارسال: mahan

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان