امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 3.45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
امان از تهی بودن رشته های معماری و شهرسازی در ایران و متخصصان! تهی تر از آن
مشکل آنجا بود که دوستان و خوانندگان ناشناس وبلاگ من، به من پیامهایی دادند مبنی بر اینکه من دزدی ادبی کردم و این نوشته رو از سایتی برداشتم بدون ذکر منبع! این شد که از شما تقاضا کردم که ذکر منبع بفرمایید. در حالت کلی هم قانون ارایه ی کارهای علمی مبتنی بر ذکر منبع هست. باز هم متشکرم.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط mojtaba1992 ، elham90 ، Brightness
    البته بحث تبلیغات با کپی مطالب از نویسندگان دیگر و کپی آنها بدون ذکر منبع دو مقوله کاملا جدا از هم هست. شما اگر به فکر بازدید کنندگان سایت خود هستید باید به فکر رعایت حقوق و قوانین ارایه مطالب هم باشید. این کار جزو اخلاق کارهای علمی است.

پاسخ
    بیسوادی مختص رشته های معماری و شهرسازی نیست بلکه همه رشته های تحصیلی را شامل میشه!26
    البته بیشتر این بیسوادی رو باید به خود دانشجویان عزیز نسبت بدیم تا به اساتید و سیستم آموزشی البته نمیگم که بقیه عوامل کاملا بی تقصیرن!68
    دانشجویی که به خودش زحمت یه ذره تحقیق رو نده و همه اش تو خط کپی پیست باشه آخر عاقبتش میشه همین که میبینین!
    زیاد به این واون گیر ندین نگاه کنین خودتون واسه رشته اتون چیکار کردین؟چقدر واسه مدرکی که گرفتین یا دارین میگیرین زحمت کشیدین؟اونوقت بیاین بچسبین به اینکه چرا بیسوادی غوغا میکنه و......21
    راست حسینی اگه بهتون برنمیخوره(دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاههای.....)و بقیه دانشگاههای کشور کلاه خودتونو قبل از هر اظهار نظری قاضی کنین ببینین کجای کار اشتباه بودة؟7
    به امید اینکه دیدمون بازتر و هکتمون بیشتر بشه!!!!!!
    یا علی!!!!!!!

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط Saeedm ، Brightness
    به نظر من اساتید بیسواد زیاده همونطور که دکتر بیسواد زیاده ولی مشکل اصلی اینه که توی ایران هیچ خلاقیتی نداریم همش کتابهای 20سال پیشو میخونیم و خداییش دانشجویی که اون کتابهارو بخونه یا کتابهای اساتیدی رو که مال دهه 60 هستش نباید زیاد انتظار داشت به نظر من باید بیشتر به منابع جدید روی اورد و به روز بود و از افراد کار امد و با تخصص در دانشگاهها استفاده کرد(اینو به این خاطر میگم که مثلا دانشگاه ما رشته شهرسازی و معماری رو توی رشته هاش قرار داد درحالی که نه مدیر گروه مشخص بود نه استاد داشتیم نه حتی اتلیه و میزش هیچی ..وقتی میگفتی چرا جوابتو نمیدادن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟)
    آخرین ارسال های من :

" تمدن، تنها زاییده اقتصاد برتر نیست، درهنروادب و اخلاق هم باید متمدن بود و برتری داشت "  

لویی پاستور 
    پاسخ
     سپاس شده توسط Saeedm
    همیشه همینطوره!عادت داریم خودمونو توجیه کنیم و به فکر فراراز مسئولیت باشیم!من فکر کنم همیشه امکانات تعیین کننده نیست بلکه خیلی چیزا به خودمون بستگی داره!!!!!!!!!!!!!!!!!!

پاسخ
     سپاس شده توسط Saeedm
    حرف شما درسته ولی به این نکته فکر کن که اگر یک ورزشکار مربی خوب نداشته باشه و امکاناتی رو که برای ورزش حرفه ای لازمه نداشته باشه بازم میتونه موفق بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      مکتب شهرسازی اصفهان FaTyJo0oN 1 2,180 ۱۳۹۳-۱۱-۲۳، ۰۳:۰۱ عصر
    آخرین ارسال: farzanee
      دانلود مقاله اصول شهرسازی اصفهان عصر صفوی atelieahjam 0 1,387 ۱۳۹۳-۵-۱۶، ۱۱:۰۹ عصر
    آخرین ارسال: atelieahjam
      برنامه ریزی شهری در کشور چین shokri 1 2,217 ۱۳۹۳-۳-۱۴، ۰۷:۵۳ عصر
      برنامه ریزی شهری در ترکیه Ƒanos 1 2,475 ۱۳۹۳-۳-۱۴، ۰۷:۴۳ عصر
      دانلود فیلم از شهیاد تا آزادی – مهندس حسین امانت Avril256 0 2,274 ۱۳۹۲-۱۰-۲۱، ۰۳:۴۵ صبح
    آخرین ارسال: Avril256
      هویت شهری و عناصر ساختاری آن ماراویا 1 2,077 ۱۳۹۲-۹-۹، ۰۵:۴۹ عصر
    آخرین ارسال: heli_goli
      فهرست کلان شهرهای ایران پریسیما 7 21,994 ۱۳۹۲-۹-۳، ۱۱:۳۶ صبح
    آخرین ارسال: mahsa12
      منطق شکلی و بافت شهری در اقلیم گرم و خشک ماراویا 1 2,315 ۱۳۹۲-۵-۲۶، ۰۱:۰۰ عصر
    آخرین ارسال: mfarmand
      سند توانمندسازی و ساماندهی سکونتگاه های غیر رسمی ماراویا 0 1,546 ۱۳۹۲-۵-۸، ۰۶:۳۰ عصر
    آخرین ارسال: ماراویا
      خلاصه کتاب طرحها و برنامه های شهرسازی-دکتربهزادفر mahan 2 3,738 ۱۳۹۲-۴-۶، ۰۹:۵۳ صبح
    آخرین ارسال: mahan

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان