امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
استفاده از سازه بتنی
سلام من در طرحم از سازه بتنی استفاده میکنم که باید هر 5،6 متر یه ستون بذارم میخواستم بدونم جاهایی که فاصله بیشتر میشه باید از چه ستونی استفاده کنم؟البته با دلیل؟و برای فضایی مثل امفی تئاتر یا سالن چند منظوره که فواصل زیادتر هست چه ستونی باید استفاده کنم؟البته حتما باید با دلیل باشه چون واسه دفاع لازم دارم.ممنون

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۱-۱۰-۱۳، ۱۲:۲۸ صبح)صادقی_1045 نوشته است: سلام من در طرحم از سازه بتنی استفاده میکنم که باید هر 5،6 متر یه ستون بذارم میخواستم بدونم جاهایی که فاصله بیشتر میشه باید از چه ستونی استفاده کنم؟البته با دلیل؟و برای فضایی مثل امفی تئاتر یا سالن چند منظوره که فواصل زیادتر هست چه ستونی باید استفاده کنم؟البته حتما باید با دلیل باشه چون واسه دفاع لازم دارم.ممنون

سلام شما باید یک نقشه اجرایی داشته باشید و از روی آن الگو برداری کنید.
نقشه ای که محاسبه و اجرا شده باشد.
البته این حدود را به شما میدهد چون بستگی به پارامترهای زیادی دارد.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط صادقی_1045

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  استادیوم البیت با کانسپت هایی از فرهنگ صحرا ؛ جام جهانی 2022 در قطر leila 0 1,557 ۱۳۹۳-۴-۳۱، ۰۱:۳۰ عصر
آخرین ارسال: leila
  باز هم تخلفي ديگر از شهرداري منطقه يك تهران leila 0 1,149 ۱۳۹۳-۴-۲۵، ۰۳:۳۷ عصر
  عکس+استادیوم البیت با کانسپت هایی از فرهنگ صحرا ؛ جام جهانی 2022 در قطر leila 0 844 ۱۳۹۳-۴-۱۷، ۰۷:۱۰ عصر
  چطور از پالت‌های چوبی در خانه‌باغ استفاده کنیم؟ Ƒanos 1 1,961 ۱۳۹۱-۹-۲، ۰۳:۳۴ عصر
آخرین ارسال: dely_sh
  طراحی خانه برگرفته از سیستم طبیعی تهویه هوا Ƒanos 0 1,695 ۱۳۹۱-۹-۲، ۱۰:۳۱ صبح
آخرین ارسال: Ƒanos
  بیمارستان قبل از افتتاح فرو ریخت! MHAKBARI 0 936 ۱۳۹۱-۷-۴، ۱۲:۲۶ عصر
آخرین ارسال: MHAKBARI
  تختStarLit طرحی از Baldessari e Baldessari Ƒanos 0 916 ۱۳۹۱-۶-۱۵، ۱۰:۵۵ صبح
  الگوبرداری آلمانی ها از فرش ایرانی Ƒanos 0 1,200 ۱۳۹۱-۶-۱۴، ۱۱:۲۱ صبح
  کلیسای ازدواج از معماران DUS Ƒanos 0 1,207 ۱۳۹۱-۶-۱۳، ۰۵:۵۴ عصر
  خانه ایی از هیچ؛ مینیمالیسم سفید و غشایی ریچارد میر Ƒanos 3 4,128 ۱۳۹۱-۶-۹، ۰۸:۲۵ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان