امتیاز موضوع:
  • 19 رأی - میانگین امتیازات: 2.26
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مجموعه استاندارد های طراحی شهری
ناشر مرکز مطالعات و تحقیقات معماری و شهرسازی ایران

نویسنده: دونالد واتسون،آلن ج.پلاتوس، رابرت جی شبیلی
مترجم: کیانوش ذاکر حقیقی(عضو هیات علمی دانشگاه آزاد، واحد همدان)
چاپ اول: 1389

به نظرم داشتن این کتاب برای هر طراح شهری یک ضرورته چون بدون اون اصلا نمی شه طراحی کرد. واقعا کتاب جامعیه.درضمن سوال کنکور اسکیس سال 90 هم دقیقا از صفحه 766 این کتاب مطرح شده بود

[تصویر:  jx4mbps5r4ss5nj9ex6y.jpg]

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط elham90 ، Brightness ، Sahab
اين كتاب را لطفا برايم بفرستيد

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    mamnun misham bare manam befrestid tu_m8431205@yahoo.com

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      ba arze salam va khaste nabashid. shoma file pdf ia eskan shodei az in ketab darin, a behtar begam file pdf in ketab
      baseie download dakhele sit hast mamnoon misham age bashe
      آخرین ارسال های من :

برگ سبزی است تحفه درویش...
      پاسخ
      مهندسان عزیز توجه کنید تاپیک در بخش معرفی کتاب زده شده و مهندس این کتاب رو معرفی کردند ک تهیه کنید فعلا فایلی ازش موجود نیست...

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      تشکر از توضیح مهندس elham90. من این کتاب رو در قسمت معرفی قرار دادم و مطالعه اون رو توصیه کردم. اما در صورتی که قسمت خاصی از این کتاب احتیاج دارید بگید تا براتون عکس بگیرم.و اینکه این کتاب(Time saver) مهندس abcdefghijklm زحمت کشیدند و به صورت انگلیسی برای استفاده در سایت قرار دادند اینم لینک یک قسمت از این کتاب
      http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=6319

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        اورهان پاموک و خیابان‌های ماتم‌زده ی پیاده‌روهای کسالت‌بار Brightness 0 684 ۱۳۹۴-۲-۱، ۰۴:۴۸ عصر
      آخرین ارسال: Brightness
        معرفی کتاب پایداری اجتماعی در برنامه ریزی شهری -مولف مهندس سعید نصیری مجد alireza 3 2,386 ۱۳۹۴-۲-۱، ۰۷:۵۹ صبح
      آخرین ارسال: alireza
        معرفی کتاب: ویژگی های محیطی فضاهای شهری امن alireza 2 5,694 ۱۳۹۲-۱۰-۱، ۱۱:۲۴ عصر
      آخرین ارسال: ncnc
        معرفی کتاب مکانهای عمومی فضاهای شهری saeiideh 1 2,937 ۱۳۹۲-۹-۱۰، ۱۲:۴۹ صبح
      آخرین ارسال: hamed0000
        طراحی شهری قرن شهری مکان سازی برای مردم/ حسین بحرینی shahryar 0 3,815 ۱۳۹۱-۹-۵، ۱۰:۱۲ عصر
      آخرین ارسال: shahryar
        راهنمای نورپردازی مکان های شهری/جهانشاه پاکزاد shahryar 0 3,298 ۱۳۹۱-۹-۴، ۱۰:۳۵ عصر
      آخرین ارسال: shahryar
        فروش کتاب "شیوه های ارائه برای معماران و شهرسازان" اثر دکتر جهانشاه پاکزاد آغاز شد sardarekord 2 4,141 ۱۳۹۱-۷-۲۰، ۰۹:۵۱ عصر
      آخرین ارسال: sardarekord
        کتاب "مفاهیم پدافند غیر عامل در مدیریت شهری با تمرکز بر پایتخت" 0RKIDEH 1 4,164 ۱۳۹۱-۴-۱۴، ۰۳:۴۶ عصر
      آخرین ارسال: parasto_gh
        کتاب: مجموعه قوانین و مقررات مورد عمل شهرداری - املاک 0RKIDEH 0 2,345 ۱۳۹۱-۴-۱۴، ۱۰:۵۹ صبح
      آخرین ارسال: 0RKIDEH
        کتاب: مجموعه قوانین و مقررات مورد عمل شهرداری - پسماند 0RKIDEH 0 1,878 ۱۳۹۱-۴-۱۴، ۱۰:۵۶ صبح
      آخرین ارسال: 0RKIDEH

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان