امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دوستان کسی تاحالا با مدل ANP کار کرده؟
سلام دوستان لطفا اگه کسی تا حالا با مدل ANP کار کرده و روش کارش رو میدونه تو این تاپیک اعلام کنه خیلی به کمکتون احتیاج دارم.باسپاس فراوان
آخرین ارسال های من :

[img=0x282]http://pic.photo-aks.com/photo/nature/rain/large/girl_rain_forest_road.jpg[/img]
Follow your dreams  and  never  never never give up

پاسخ
دوست عزیز قبلا در این تاپیک هم عنوان کردید اگر سوالی از این مدل دارید در تاپیک مربوطه سوالتونو عنوان کنید تا مدرسین سایت ب شما کمک کنن
http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=14064

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia
سلام بچه ها کسی میدونه که تو روش ANPچطوری ماتریس موزون محاسبه میشه لطفا اگه میتونید کمک کنید خیلی به جوابش احتیاج دارم

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  اینجا کسی هست که سی دی اس کار کرده باشه؟ alireza 4 1,841 ۱۳۹۳-۹-۱۴، ۰۱:۰۰ عصر
آخرین ارسال: haydariyan
  درخواست رایگان سوالات دکتری دانشگاه آزاد با جواب مربوط به سال 91 تا 93 alireza 0 1,065 ۱۳۹۳-۹-۱۴، ۱۱:۳۶ صبح
آخرین ارسال: alireza
  درخواست رایگان لیست شرکت های مشاور در کرج و کار شهرسازی در کرج پیدا میشه؟ alireza 0 1,856 ۱۳۹۳-۸-۶، ۱۱:۵۸ عصر
آخرین ارسال: alireza
  سلام کسی میتونه مدلی برای سنجش شکوفایی یک شهر معرفی کنه ؟ imanataei 1 1,104 ۱۳۹۳-۳-۳۱، ۰۹:۲۵ صبح
آخرین ارسال: mahsababaee
Information دعوت به همکاری به منظور انجام طرح پژوهشی مرتبط با شهرسازی تهران neda220 0 1,121 ۱۳۹۳-۳-۲۸، ۰۸:۰۱ عصر
آخرین ارسال: neda220
  شما کار با ahp وار هستید/؟یه سوال برام پیش اومده شاید شما بتونید جواب بدید alireza 5 2,692 ۱۳۹۳-۳-۱۵، ۱۱:۴۴ عصر
آخرین ارسال: pedram_urbanist
  میخاستم بپرسم شما با نرم افزار متلب و مدلهایی که با این نرم افزار کار میکنن آشنایی دا alireza 1 1,102 ۱۳۹۳-۳-۸، ۰۲:۳۳ صبح
آخرین ارسال: atelieahjam
  کسی محله ی قیطریه تا حالا کار کرده؟؟؟؟؟ sharare 1 1,401 ۱۳۹۳-۲-۳۰، ۱۰:۴۵ صبح
آخرین ارسال: sasan_arzani
  چه کسی طراح و معمار خوابگاه تایتجن دانمارک است؟؟ alireza 1 1,972 ۱۳۹۲-۱۲-۱۳، ۰۱:۴۹ صبح
آخرین ارسال: Brightness
  اموزش مدل anp در نرم افزار سوپر دسیژن؟ soheilarch 4 16,698 ۱۳۹۲-۱۰-۲۹، ۰۵:۳۳ عصر
آخرین ارسال: haydariyan

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان