امتیاز موضوع:
  • 22 رأی - میانگین امتیازات: 3.18
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مقاله در مورد احیای بافت فرسوده درون شهری
به مقالات در مورد احیای بافت فرسوده درون شهری نیاز دارم ممنون میشم کمک کنید.
آخرین ارسال های من :

بزرگ فکر کن...
پاسخ
سلام
با تشکر از مهندس سراج
در لینک زیر دانلود کنید

http://iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=14566
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط lofra
(۱۳۹۱-۹-۱۷، ۰۷:۵۸ عصر)lofra|makrooni نوشته است: به مقالات در مورد احیای بافت فرسوده درون شهری نیاز دارم ممنون میشم کمک کنید.
با سلام.یه مطلب در مورد بهسازی و نوسازی بافت فرسوده بریانک تهران داشتم.براتون گذاشتم.امیدوارم به دردتون بخوره.موفق باشید

فایل‌(های) پیوست شده
.doc   بهسازي و نوسازي در بافت فرسوده بريانك تهران با محوريت توسعه اجتماعي پايدار.doc (اندازه: 177 KB / تعداد دفعات دریافت: 176)

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط haydariyan ، archiman ، MouhammadMILAD ، khansa
    سلام..درباره راهکارهای احیای بافت سنتی....مرمت بافت سنتی مقاله میخواستم..اینجا هر کاری کردم دانلود نشد

آخرین ارسال های من :
      پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        مقاله تغییر کاربری اراضی saharava 0 1,682 ۱۳۹۵-۱-۲۲، ۱۲:۴۳ صبح
      آخرین ارسال: saharava
        بافت فرسوده saeedesd 0 1,155 ۱۳۹۴-۱۲-۸، ۰۷:۲۹ عصر
      آخرین ارسال: saeedesd
        کمک >> کسی مقاله ای در مورد تاثیر مسکن بر سیمای شهری سراغ داره؟!! Ahadrpn 0 1,129 ۱۳۹۴-۱۰-۱۲، ۰۵:۱۰ صبح
      آخرین ارسال: Ahadrpn
        درخواست رایگان سلام. کسی در مورد ضوابط و مقررات نوسازی در بافت فرسوده شهر کرمانشاه مطلبی داره ؟ imanataei 0 1,331 ۱۳۹۴-۵-۷، ۰۶:۱۵ عصر
      آخرین ارسال: imanataei
        مقاله ای در مورد انواع منظر و نگهداری و مدیریت آن ها alireza 0 2,374 ۱۳۹۴-۱-۱۶، ۰۴:۲۲ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        من مقاله درباره زیبا شناسی شهری به لاتین میخواهم میتونید کمکم کنید؟ alireza 3 2,314 ۱۳۹۳-۱۱-۷، ۰۹:۲۹ عصر
      آخرین ارسال: atelieahjam
        درخواست رایگان مقاله در ارتباط با بافت های تاریخی alireza 2 3,075 ۱۳۹۳-۱۰-۲۴، ۱۲:۳۱ صبح
      آخرین ارسال: faezeh1372
        تفاوت ترافیک و حمل ونقل شهری، وتاثیر ترافیک بار و ترافیک اطلاعات alireza 0 1,517 ۱۳۹۳-۱۰-۱۹، ۰۷:۲۱ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        درخواست رایگان تاثير مكان ساختمان و نقش ان در ساخت و ساز پایدار Brightness 0 1,394 ۱۳۹۳-۹-۲۸، ۱۲:۱۸ عصر
      آخرین ارسال: Brightness
        درخواست رایگان مقاله اي در مورد يك پروژه اجرا شده كه در آن از روش عقلايي استفاده شده Brightness 0 1,735 ۱۳۹۳-۹-۲۴، ۰۹:۲۲ عصر
      آخرین ارسال: Brightness

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان