امتیاز موضوع:
  • 188 رأی - میانگین امتیازات: 3.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فایل mp3 کتاب سیمای شهر (کوین لینچ)
سلام به شما شهرساز گرامی

لطفا در صورت دانلود حتما نظرات خود را در همین تاپیک برایم بگذارید تا در صورت داشتن نقص این کار را ادامه ندهم.این کار برای اولین بار در اینترنت ودر سایت ایران شهرساز انجام می شود.

لازم به ذکر است که خلاصه منابع مهم کنکور بصورت خلاصه و کنکور های 1371-1389 بصورت درس به درس نیز آماده است ودر صورت رضایت شما در سایت قرار خواهد گرفت.

امیدوارم بدور از هر گونه حسودی و برای رقابت عادلانه تر اطلاعات و... خود را در اختیار مهندسان همکار خود برای ادامه تحصیل قرار دهیم با تشکر

نظر یادتون نره آخه می خوام بدونم خوبه یا نه؟

مدت زمان 18:39دقیقه سرعت: 24 کیلوبایت برثانیه

.zip   simaye shahr-kevin linch[1].zip (اندازه: 3.12 MB / تعداد دفعات دریافت: 4,247)

68 بار دانلود شده و فقط 2 سپاس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط urbanism ، narina ، hatefi ، راسخی ، Kiana ، mehran ، maryaaam ، narges 17 ، mr_daroudi ، aster.flower ، arta ، JAVAD4050 ، aparta ، 8704494 ، deldar ، sina212 ، memarazam ، الهه ، haydariyan ، خانم معمار ، rahimi_s ، sadaf_2260 ، nika_1457 ، hamid.musavi66 ، sheida ، ROGAYEH ، Nazanin.hemmati ، مهدی واعظی ، HAMED ، اندیشه ، masio ، mamad 70i ، تیلور ، shamim ، میلاد عبادی ، bahareh. ، افسون ، عاطفه ، mehman ، m.marziye ، @uror@ ، m1881 ، hamidataee ، ya1da ، moienian ، lisanse shahrsazi ، ahmad lotfi ، دولت ابادی ، mahzad ، shahryar ، urban designer ، ehsantoraj ، fmzn1982 ، saeed nasiri majd ، sepinood ، H.Arzhang ، asma ، aghili.n91 ، heessam2000 ، heidari.abbas ، ایلیا ، banoo ، khorshid penhan ، diamond ، wise.architect ، mahjoub86 ، kasrak ، takitaki ، negin ، هليا ، behroozbiqaraz ، Vasta ، isatis92 ، deeas ، urbanism86 ، century21 ، mina69 ، ali_ahmadi ، sardarekord ، feridun ، amir_33 ، 76317631 ، کیوان چاوشی ، mina22 ، sahartarava ، eshaghian ، 0RKIDEH ، arvik ، barname riz mantaghei ، بهروز سزاوار ، architecttak ، User ، mohamadreza zare ، MHAKBARI ، rezakaraji ، sepidemehr ، پگاه ، abtinz ، sitene ، javad jamshidi ، شیپور ، داوین ، kurdshar89 ، a_z1423 ، neda_6759 ، hnp ، saeedshafia ، قاصدک ، سارا اقدم ، hamidbf ، sharare ، shaghayegh_66 ، Adel 64 ، رضوان رفیعی ، HOSEIN1366 ، samira_ha ، mardin ، atria ، arshadememari ، yas2012 ، khansa ، Brightness ، محطاب ، elaheh niknam ، ach ، sediqfar ، simin.seyf ، JiLa ، esi1 ، narmina ، nina.noni ، شهرساز مبتکر ، memolla ، YouSef_YAS ، rasta ، mahdisi60 ، tanya65 ، roshanakR ، farnazz.66 ، reza35 ، f.shahrsaz ، rasoulll ، نعیمه حیدری ، draft ، adibnia ، mahmoud1366 ، mina91 ، annitaa ، Atie.mohabbati ، jaeger92 ، 9123533029 ، hamid bahri ، taftazan ، 2014 ، Avril256 ، mahee sharsaz_mybb_import61296 ، MouhammadMILAD ، human mahmudi ، najme ، sahar19 ، یوسف دهقانی ، atelieahjam ، نجران ، alir1372 ، mojtaba071m ، AM1N11 ، aozita ، rkarimzade ، Manuchehrr ، ghazal.sajadi ، rudama82 ، shahabsaa
ممنون خیلی خوب بود.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، راسخی ، 8704494 ، hamid.musavi66 ، رامین حا جی پور ، century21 ، simin.seyf ، borjobaro ، atelieahjam
سلام

urbanism عزیز

ای کاش بقیه فقط دانلود نمی کردند و میرفتند وحداقل نظر خودشون را بعد از استفاده مثل شما مینوشتند ودر صورت مفید بودن من تمام منابع را خلاصه وبصورت فایل

mp3 تهیه مینمودم و بجای خوندن این همه منابع برای ارشد فقط چند ساعت گوش دادن به این فایلها در زمان بسیار کمی بیشترین استفاده را از

وقتشان میکردند در هر صورت از همه شما ممنونم که منو مورد لطف قرار دادید (در تاپیک های قبلی) ومنو مصمم نمودید که بیشتر در خدمت شما

باشم.

موفق باشید

پاسخ
 سپاس شده توسط 8704494 ، hamid.musavi66 ، mahzad ، urbanism ، ایلیا ، saeed nasiri majd ، century21 ، mohsen91 ، arvik ، somita ، sahar19 ، atelieahjam
:)سلام
ممنون خیلی عالی است

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza ، 8704494 ، century21 ، atelieahjam
    سلام ؛ من با اين که هنوز نديدم فايل رو ولي خيلي خوشحال شدم چون من شاغلم و وقت مفيد براي مطالعه ندارم اميدوارم کتابهاي ديگر را هم mp3 تهيه کنيد
    با تشکر

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط Armagedon ، alireza ، darya 2010 ، 8704494 ، atelieahjam
      تشکر.خوب بود.

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
         سپاس شده توسط alireza ، 8704494 ، century21 ، atelieahjam
        سلام
        واقعا دستتون درد نکنه چون واقعت خوشالم کردید بعد از 4 سال استعفا دادم و مدیر عامل عزیز نا حق رو به زحمات فنی بنده حقیر ترجیح داد.مثل اینکه انسانیت هیچ جایی در این دنیا نداره.ولی خوب یه کا کردین که وهقعا شاد شدم.

آخرین ارسال های من :
          پاسخ
           سپاس شده توسط alireza ، century21 ، somita ، atelieahjam
          (۱۳۹۰-۲-۱۲، ۱۲:۰۹ عصر)nnakhjavani نوشته است: سلام
          واقعا دستتون درد نکنه چون واقعا خوشالم کردید بعد از 4 سال استعفا دادم و مدیر عامل عزیز نا حق رو به زحمات فنی بنده حقیر ترجیح داد.مثل اینکه انسانیت هیچ جایی در این دنیا نداره.ولی خوب یه کا کردین که واقعا شاد شدم.

سلام مهندس عزیز

ممنون از حضور شما

این سایت با صداقت تمام در خدمت شما شهرسازان ومعماران میباشد

به امید روزهای روشن

موفق باشید

پاسخ
           سپاس شده توسط 8704494 ، century21 ، atelieahjam
          (۱۳۹۰-۱-۹، ۱۲:۴۸ صبح)AliReza نوشته است: سلام به شما شهرساز گرامی

لطفا در صورت دانلود حتما نظرات خود را در همین تاپیک برایم بگذارید تا در صورت داشتن نقص این کار را ادامه ندهم.این کار برای اولین بار در اینترنت ودر سایت ایران شهرساز انجام می شود.

لازم به ذکر است که خلاصه منابع مهم کنکور بصورت خلاصه و کنکور های 1371-1389 بصورت درس به درس نیز آماده است ودر صورت رضایت شما در سایت قرار خواهد گرفت.

امیدوارم بدور از هر گونه حسودی و برای رقابت عادلانه تر اطلاعات و... خود را در اختیار مهندسان همکار خود برای ادامه تحصیل قرار دهیم با تشکر

نظر یادتون نره آخه می خوام بدونم خوبه یا نه؟

مدت زمان 18:39دقیقه سرعت: 24 کیلوبایت برثانیه

ممنون خیلی خوب بود با سپاس فراوان

68 بار دانلود شده و فقط 2 سپاس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آخرین ارسال های من :
            پاسخ
             سپاس شده توسط atelieahjam
            باسپاس فراوان

آخرین ارسال های من :
            پاسخ
             سپاس شده توسط kaveh1 ، century21 ، atelieahjam

موضوع‌های مشابه…
            موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
              فایل mp3 کتاب محیط های پاسخده(تالیف : ین بنتلی- ترجمه: مصطفی بهزادفر)(قسمت 1 از 2) alireza 15 13,288 ۱۳۹۴-۱۰-۲۵، ۰۷:۲۹ عصر
            آخرین ارسال: ba_habibian
              تصاویر فصل یک کتاب طراحی فضای شهری مهندس توسلی diamond 4 4,989 ۱۳۹۴-۹-۱، ۰۲:۳۳ عصر
            آخرین ارسال: sepid487
              دانلود فایل صوتی جلسه اول آموزش زبان تخصصی شهرسازی ویژه مبتدیان اختصاصی ایران شهرساز alireza 3 1,927 ۱۳۹۴-۵-۱۲، ۰۶:۱۶ عصر
            آخرین ارسال: alireza
              عکس هایی از زیبایی های شهر اهواز U.D.SG 0 1,264 ۱۳۹۴-۵-۱، ۰۱:۲۴ صبح
            آخرین ارسال: U.D.SG
              درخواست رایگان طرح توسعه راهبردی شهر ورشو shahab_fallahpour 4 3,064 ۱۳۹۳-۱۲-۳، ۱۲:۵۹ صبح
            آخرین ارسال: haydariyan
              فیلم روستای تاریخی میمند-شهر بابک-کرمان alireza 1 1,981 ۱۳۹۳-۹-۵، ۱۲:۴۷ صبح
            آخرین ارسال: sajjad21
              فایل صوتی oyster 2 2,130 ۱۳۹۳-۸-۲۸، ۰۳:۰۴ عصر
            آخرین ارسال: alireza
              آشنایی با کوچکترین شهر دنیا atelieahjam 0 1,246 ۱۳۹۳-۸-۱۱، ۰۱:۴۶ صبح
            آخرین ارسال: atelieahjam
              رایگان تصاویری از نقشه هوایی شهر اصفهان - گوگل ارت atelieahjam 0 1,675 ۱۳۹۳-۷-۱۸، ۰۳:۰۷ عصر
              رایگان تصاویری از نقشه هوایی شهر تبریز - گوگل ارت atelieahjam 0 2,625 ۱۳۹۳-۷-۱۸، ۰۳:۰۴ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان