امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 3.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بررسی سابقه تاریخی مشکل مسکن وبرنامه های بخش مسکن در کشور ایران
دانلود کنید

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط mahsaba
سلام فایلتون آپلود نشده است.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
باسلام
لطفا مقاله بررسی سابقه تاریخی مشکل مسکن و برنامه های بخش مسکن در ایران را برای من ارسال کنید خیلی لازم دارم
با تشکر

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    با سلام
    لطفا مقاله بررسی سابقه تاریخی مشکل مسکن و برنامه های بخش مسکن در کشور ایران را برام ارسال کنید...
    با تشکر

آخرین ارسال های من :
      پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        بررسی الگوی فضای پر خالی در مسکن ایرانی در دوره های معاصر marziyeh.b 1 3,352 ۱۳۹۶-۲-۴، ۱۰:۱۶ صبح
      آخرین ارسال: asmanaran
        مقاله بازشناسي مولفه هاي هويتي مسکن سنتي بر اساس آيات قرآن و روايات ائمه معصومين alireza 0 2,330 ۱۳۹۳-۸-۱۷، ۰۷:۱۵ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        دانلود مقاله ساماندهی سكونتگاه های غير رسمی با شيوه توانمندسازی atelieahjam 0 2,149 ۱۳۹۳-۶-۳، ۰۸:۴۴ عصر
      آخرین ارسال: atelieahjam
        مسکن و سیاستگذاری مسکن (housing & housing policy) mariiii 4 3,521 ۱۳۹۳-۴-۴، ۱۰:۰۷ صبح
      آخرین ارسال: maryam taban
      Wink طرح مسکن مهر zahra2130 0 1,910 ۱۳۹۳-۳-۲۸، ۱۰:۴۶ صبح
      آخرین ارسال: zahra2130
        شاخص های مسکن مطلوب و آسیب شناسی مشکلات آن در ایران hamed_moztarzadeh 0 2,540 ۱۳۹۳-۳-۲۷، ۱۱:۲۵ صبح
      آخرین ارسال: hamed_moztarzadeh
        مسکن مهر zahra2130 0 1,694 ۱۳۹۳-۳-۲۲، ۱۱:۴۰ صبح
      آخرین ارسال: zahra2130
        مقاله بررسی نقش برنامه های عمرانی )قبل و بعد از انقلاب( بر تغییرات نظام سکونتگاه های محمد یگانه 0 1,850 ۱۳۹۳-۳-۱۹، ۱۱:۵۲ عصر
      آخرین ارسال: محمد یگانه
        مقاله ارزيابي شاخصهاي كمي و كيفي مسكن در نقاط شهري استان مازندران محمد یگانه 0 1,788 ۱۳۹۳-۳-۱۹، ۱۱:۴۳ عصر
      آخرین ارسال: محمد یگانه
        هر چیزی که درباره مسکن مهر باید بدانید sasan_arzani 0 1,899 ۱۳۹۳-۳-۱۶، ۰۱:۴۵ عصر
      آخرین ارسال: sasan_arzani

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان