امتیاز موضوع:
  • 36 رأی - میانگین امتیازات: 2.97
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تبدیل اتوکد 2012 و 2011 و 2010 به ورژن های پایین تر بدون استفاده از نرم افزار اتوکد
نرم افزار تبدیل اتوکد 2012 و 2011 و 2010 به ورژن های پایین تر بدون استفاده از نرم افزار اتوکد رو براتون آپلود کردم
البته به پسوند های دیگه هم تبدیل میکنه
برای دوستانی که اتوکد 2007 یا ورژن پایین تر روی سیستمشون نصبه ولی یک فایل اتوکد 2011 رو دانلود میکنن که باز نمیشه این نرم افزار بدون نیاز به اتوکد 2011 یا ورژن های دیگه اون فایل اتوکد رو تبدیل به ورژن دلخواه شما میکنه
کار با این نرم افزار بسیار سادست ولی اگه کسی نتونست باهاش کار کنه سوالشو همینجا مطرح کنه تا پاسخ بدیم
موفق باشید1111

فایل‌(های) پیوست شده
.rar   acme_cad_converter_8_2_5_6344_.rar (اندازه: 6.13 MB / تعداد دفعات دریافت: 1,171)
آخرین ارسال های من :

از فشار زندگی نترسید

به یاد داشته باشید

فشار ، توده زغال سنگ را به الماس تبدیل میکند . . .
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، alireza ، haydariyan ، MHAKBARI ، dely_sh ، elham90 ، century21 ، arvik ، .Utopia ، mahnaz_1414 ، kindmother4 ، atelieahjam
سلام عالی است دوستان میتوانند فایلهایی را که با ورژن 2009 به بالا ترسیم و ذخیره نمودند را بدون تغییر و تبدیل به 2007 برای پرینت همراه با این نرم افزار که حجم کمی دارد ببرند.
همه اطلاع داریم که متاسفانه هنوز تعدادی از پلات ها 2007 نصب دارند.
با تشکر از شما
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط yaser seraj ، dely_sh ، elham90 ، century21
kheili alie!mamnoun.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط yaser seraj
merciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.... khoda kheyret bede mohandes :)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سلام اموزشش رو میگزارید مال من ارور میده

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      حل مشکل نخواندن فونت فارسی در اتوکد به همراه فايل فونت فارسي MHAKBARI 2 28,873 ۱۳۹۵-۵-۱۴، ۰۱:۴۳ عصر
    آخرین ارسال: alikhani98
      نحوه وارد کردن نقشه از اتوکد به word مهسا_mahsa 4 18,618 ۱۳۹۳-۱-۲۳، ۰۵:۵۷ صبح
    آخرین ارسال: atelieahjam
      فايلي راجع به اتوكد khansa 0 1,178 ۱۳۹۲-۳-۲۸، ۰۷:۲۱ صبح
    آخرین ارسال: khansa
      کتاب آموزش اتوکد aliadis 0 2,276 ۱۳۹۲-۳-۲۸، ۱۲:۲۶ صبح
    آخرین ارسال: aliadis
      نرم افزار قرار دادن و تبدیل فایل های تصویری در اتوکد روجا 8 4,275 ۱۳۹۱-۱۱-۲۲، ۱۱:۰۵ عصر
    آخرین ارسال: مهسا_mahsa
      اموزش نرم افزار اتوکد (مدرس اقای محمد رسول نجفی) ماراویا 0 2,158 ۱۳۹۱-۱۰-۲۴، ۰۲:۲۹ عصر
    آخرین ارسال: ماراویا
      دانلود اموزش کاربردی اتوکد2011 {به صورت فوق العاده} sibel 3 3,678 ۱۳۹۱-۹-۲۴، ۰۴:۴۳ صبح
    آخرین ارسال: samaneh nasr
      تبدیل نمودن فایلهای اتوکد به پسوندهای pdfو... alireza 3 19,049 ۱۳۹۱-۸-۲۱، ۱۰:۳۸ عصر
    آخرین ارسال: behdadfu
      دانلود pdfآموزشی اتوکد برای علاقه مندان آسان و سریع همراه باعکس MHAKBARI 0 5,963 ۱۳۹۱-۵-۲۹، ۰۱:۰۳ صبح
    آخرین ارسال: MHAKBARI
      فیلم آموزشی اتوکد ALI XxX 6 7,388 ۱۳۹۱-۱-۳۱، ۰۷:۳۴ صبح
    آخرین ارسال: farnaz66

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان