امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
50000(پنجاه هزار)امتیازبگیرید به همین راحتی=>هر کمک شما تا 50000 امتیاز دارد..کلیک کن
سلام

سایت ایران شهرساز برای حمایت از اعضای خود و بهره گرفتن از عضویت ویژه سایت در اقدامی جدید از 5000 تا 50000 امتیاز را برای هر کمک به درخواست دهندگان اهدا میکند.

به لیست درخواست ها بروید و درخواست هایی که از این لحظه اضافه میشود را جواب دهید و امتیاز ویژه آن را بگیرید.

امتیازها بستگی به نوع درخواست داردو بیشترین امتیاز به ارسال پایان نامه می باشد.

باتشکر تیم مدیریتی ایران شهرساز
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط MHAKBARI ، .Utopia ، Brightness ، 0RKIDEH ، javad jamshidi ، century21 ، kiana7822
سلام مجدد

در صورتی که امتیاز به شما تعلق نگرفت حتما به مدیران پیام دهید تا اهدا شود.

پاسخ
 سپاس شده توسط MHAKBARI ، century21
بدرخواست اعضا آپ شد.

پاسخ
اگر امکان دارد لطفا در تابلو اعلانات قرار گیرد

زندگی یک مشکل نیست که باید حلش کرد بلکه یک هدیه است که باید ازش لذت برد

مدیر ارشد ایران شهرساز
پاسخ
 سپاس شده توسط MHAKBARI ، alireza ، century21
(۱۳۹۱-۹-۳، ۱۰:۰۲ عصر)0RKIDEH نوشته است: اگر امکان دارد لطفا در تابلو اعلانات قرار گیرد
سلام با تشکر
قرار گرفت

پاسخ
 سپاس شده توسط MHAKBARI ، 0RKIDEH ، century21
mamnon mohandes
آخرین ارسال های من :

عمري راتلف كردم تابفهمم فهميدن همه چيز لازم نيست.
پاسخ
tanks mohandes man kheli doos dashtam vip besham3
آخرین ارسال های من :

شما ناخداي كشتي خودتان و نويسنده ي داستان زندگيتان هستيد.((بلك وسبت))
اگر خلق عالم علي را مي شناختند ، دوستش ميداشتند و اگر خلق عالم علي را دوست ميداشتند ، جهنم آفريده نميشد .
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  جدید=>ارسال 1 نقشه جی آی اس یا اتوکد شهر های ایران=40000 امتیاز>>>>تا پایان آبان ماه 1391 alireza 29 19,433 ۱۳۹۳-۱۲-۱۱، ۰۵:۳۲ عصر
آخرین ارسال: sara.k
  عضویت ویژه رایگان از تاریخ 26 خرداد تا 3 تیر ماه 1392 به مدت 1 هفته >>کلیک کنید alireza 2 3,037 ۱۳۹۲-۳-۲۸، ۱۰:۰۷ صبح
آخرین ارسال: alireza
  ارسال هر پایان نامه یا رساله =100000 امتیاز{ارسال 1 فایل =دانلود 1000 فایل} alireza 24 15,423 ۱۳۹۱-۷-۸، ۱۱:۲۰ عصر
  جديد>>تا پایان آبان 91 *2000امتیاز*هر ارسال جزوه یا کتاب و 50 هزار براي پايان نامه alireza 19 12,647 ۱۳۹۱-۷-۸، ۱۱:۱۸ عصر
  خیره کننده*برای اولین بار*اهدای يك میلیون و ششصد هزار امتیاز-هر ارسال 25000امتیاز alireza 4 4,769 ۱۳۹۱-۳-۴، ۰۱:۲۷ عصر
  طرح وِیژه پاییز 1391>> انجمن VIP ( کاربران ویژه سایت )پرداخت و عضویت آنی شما alireza 0 6,429 ۱۳۹۰-۸-۲۹، ۰۶:۳۶ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان