امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 2.06
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رشته کارشناسی ارشد طراحی شهری دانشگاه تهران واحد بین الملل کیش
سلام مهندس،منم میخواستم تودانشگاه بین المللی گیلان که طراحی شهری داره شرکت کنم چن تا از دوستام که تودانشگاه های بین المللی درس میخوندن پرس وجو کردم وتوسایت خود دانشگاهی که میخوای نحوه پذیرشو نوشته .همونطورکه خودت میدونی هم ازطریق آزمون سراری پذیرش داره هم ازطریق پذیرش داخلی دانشگاهی که میخوای شرکت کنی، که اکثرا توتابستون پذیرش میکنن که توسایت دانشگامیزنن ولی تو طول سالم پذیرش میکنن باید زود زودتوسایت تواطلایه های پذیرشش سر بزنی، پذیرششم به این صورته که (ثبت نام میکنی بعد خود دانشگاه آزمون میگره تومرحله سومم ازت مصاحبه میکنن که اکثرا به زبان انگلیسیه بعده اینکه ازمرحله سوم قبول شی پذیرفته میشی‏)‏‏↳‏
من امسال هر روز میرفتم سایت روچک میکردم ولی متاسفانه 20روز رفتم مسافرت که دسترسی به اینترنت نداشتم بعد20روزتومردادماه اومدم دیدم دانشگاه بین المللی گیلان توهمه رشته ها همچنین طراحی شهری که میخواستم شرکت کنم پذیرش داشته وقت ثبت نامش گذشته بود 1ماه دپرس شدم،ایشالا توزود زودسربزن که سرتو همچین بلایی نیاد.
موفق باشی مهندس.
آخرین ارسال های من :

عمري راتلف كردم تابفهمم فهميدن همه چيز لازم نيست.
پاسخ
 سپاس شده توسط godonly.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: رشته کارشناسی ارشد طراحی شهری دانشگاه تهران واحد بین الملل کیش - توسط JiLa - ۱۳۹۱-۸-۱۰، ۰۲:۰۵ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  پیشنهاد شما طراحی شهری یا معماری ؟ :( لطفا راهنمایی کنید godonly. 14 7,533 ۱۳۹۲-۶-۳، ۰۸:۰۵ عصر
آخرین ارسال: ایلیا
  آشنایی با رشته شهرسازی MHAKBARI 0 1,382 ۱۳۹۱-۸-۱۷، ۰۵:۰۱ عصر
آخرین ارسال: MHAKBARI

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان