امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 2.95
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اسکیس 95 درصد فقط با خودکار مشکی در کنکور سراسری 91
سلام دوستان

به امید اینکه از این تاپیک بتوانیم نتایج خوبی کسب کنیم و سال بعد با دید بیشتر به اسکیس سر جلسه کنکور حاضر شویم.

یکی از مصحح های کنکور معماری از اسکیس بالای 95 درصد یکی از داوطلبین که رتبه 1 رقمی را کسب کرد خبر داد و گفت که ایشان فقط از خود مشکی استفاده کرده بود.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط MHAKBARI ، URBAN 98 ، .Utopia ، FaTyJo0oN ، haydariyan ، elham90 ، 0RKIDEH ، arvik ، arshadememari ، dely_sh ، century21 ، Brightness ، somita ، kasrak ، fereshtehr89.
طبق آخرین خبرها:

امسال درصدهای بالا به داوطلبینی داده شده بود که کلیشه ای کار نکرده بودند.

و کلاسهای اسکیس چند تن از اساتید معروف تا یکی دو سال دیگر به حداقل خواهد رسید و از دور خارج خواهد شد.

منتظر نظرات شما هستم

پاسخ
 سپاس شده توسط haydariyan ، روجا ، elham90 ، 0RKIDEH ، arvik ، dely_sh ، somita ، 3pi ، godonly. ، fi.sa
bale.ostad sedigh dge az rade kharej mishan. bache ha bayad be fekre in bashan ke soali ke beheshun dade misharo ha konan. yani aval bayad soalo hal konan. va dar ghesmate bad bayad soalo be surate ziba hal konan.man in be surate kamel ba nahveye tashihe soala ashna hastam va ostadaye khasi dar in mored ke khodeshun az mosaheha gastan kamel harf zadam.
آخرین ارسال های من :

هیچ اگر سایه پذیرد؛ ما همان سایه هیچیم.
پاسخ
 سپاس شده توسط arvik
دکتر صدیق 1 روز حرفی ردن که نزدیک 90% شاگردای اسکیسشون قبول میشن که من را به عینه دیدم.
کلیشه ای کار کردن و بی منطق بودن و فقط صرف حجم زیبا از دور رفته بالا و به سواد کا نگاه میکنند داورها.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    سلام

حیرت بر انگیز است . . .

به این دوست عزیز که چنین درصدی از اسکیس در کنکور کسب کرده اند، صمیمانه

تبریک می گویم و برایشان بهترین ها را آرزومندم.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    خوشبحالش
    1313131313
    آخرین ارسال های من :

عمري راتلف كردم تابفهمم فهميدن همه چيز لازم نيست.
    پاسخ
    برای شروع مرحله دوم از همین فردا خالی از لطف نبود!

پاسخ
    up...

پاسخ
     سپاس شده توسط Brightness

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      اهمیت صرفه جویی در مصرف انرژی liyaoo 0 671 ۱۳۹۵-۵-۲۵، ۰۶:۲۸ عصر
    آخرین ارسال: liyaoo
      دانلود دفترچه سوالات کنکور هنرهای ساخت و معماری 1395-تاریخ 16 اردیبهشت 1395 alireza 0 930 ۱۳۹۵-۲-۱۹، ۰۷:۱۸ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      دانلود دفترچه سوالات کنکور معماری 1395-تاریخ 16 اردیبهشت 1395 alireza 0 945 ۱۳۹۵-۲-۱۹، ۰۷:۱۷ عصر
      مشاوره از علاقمندان دعوت می شود در نقد و بررسی این طرح مسکونی شرکت نمایند atelieahjam 2 1,599 ۱۳۹۴-۳-۳۰، ۰۷:۲۹ عصر
    آخرین ارسال: atelieahjam
      برای کنکور ارشد چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟ soheylnn 0 1,347 ۱۳۹۴-۳-۲۲، ۱۰:۰۶ عصر
    آخرین ارسال: soheylnn
      اسکیس کارشناسی ارشد در زمینه معماری و معماری داخلی با استاد مهدی صدیق، و در زمینه معم alireza 0 2,623 ۱۳۹۳-۱۲-۲، ۱۲:۴۴ عصر
      سئوال در مورد درس برنامه ریزی کالبدی معماری shamim_en 0 1,970 ۱۳۹۳-۱۱-۱۴، ۰۶:۵۵ صبح
    آخرین ارسال: shamim_en
      ادامه تحصیل در رشته معماری داخلی در خارج از کشور (فوق لیسانس)) saeedtkh 0 3,394 ۱۳۹۳-۷-۶، ۰۸:۴۹ عصر
    آخرین ارسال: saeedtkh
      راهنمایی در خصوص تراز کنکور 1393 کارشناسی ارشد معماری-معماری دانشگاه آزاد geo 0 5,925 ۱۳۹۳-۶-۲۳، ۱۱:۴۱ عصر
    آخرین ارسال: geo
      طریقه وارد کردن هاشور(hatch)در اتوکد alireza 1 2,718 ۱۳۹۳-۶-۲، ۰۷:۵۴ عصر
    آخرین ارسال: atelieahjam

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان