امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 2.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک فوری!!!!کسی شرح خدمات مصوب سازمان مدیریت و برنامه ریزی داره؟؟؟؟
Shocked 
کسی شرح خدمات مصوب سازمان مدیریت و برنامه ریزی داره؟؟؟؟
البته غیر از تیپ 12! چون فقط همین هست که از گوگل پیدا میشه. دانلودش کردم. تیپ های دیگه ش رو کسی داره؟؟؟
آخرین ارسال های من :

فریتس شوماخر:
در واقع این معماران و شهرسازان نیستند که شهرهای بزرگ را میسازند. قانونگذاران یک قالب آفریدند و کاسبکاران آن را پر کرده اند...
پاسخ
در سایت mporg.ir بیشتر نشریات موجود است.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط sharare

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      دو سوال در مورد نقشه برداری-پیچ روی دوربین های تئودولیت هست که off و on داره alireza 0 854 ۱۳۹۴-۸-۲۸، ۰۳:۰۵ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      درخواست رایگان قانون تشکیل شهرداری مصوب چه سالی هست؟ Brightness 2 1,762 ۱۳۹۳-۹-۱۷، ۱۰:۴۵ عصر
    آخرین ارسال: khansa
      اینجا کسی هست که سی دی اس کار کرده باشه؟ alireza 4 1,830 ۱۳۹۳-۹-۱۴، ۰۱:۰۰ عصر
    آخرین ارسال: haydariyan
      سوال فوری در مورد ahp و gis masoudrom 8 3,244 ۱۳۹۳-۹-۱۲، ۰۳:۳۸ عصر
    آخرین ارسال: 9123533029
      درخواست رایگان درخواست شرح خدمات طرح های راهبردی ساختاری imanataei 4 2,767 ۱۳۹۳-۷-۱۲، ۰۴:۲۶ عصر
    آخرین ارسال: atelieahjam
      سلام کسی میتونه مدلی برای سنجش شکوفایی یک شهر معرفی کنه ؟ imanataei 1 1,094 ۱۳۹۳-۳-۳۱، ۰۹:۲۵ صبح
    آخرین ارسال: mahsababaee
      استاندارد شعاع کاربری محله طبق استاندارد برنامه ریزی آمریکا و آلمان در یک منطقه leila 0 1,202 ۱۳۹۳-۳-۲۸، ۱۰:۳۲ عصر
    آخرین ارسال: leila
      پرسشنامه مشارکت شهروندان در مدیریت شهری elahian 1 2,518 ۱۳۹۳-۳-۱۸، ۰۱:۰۹ صبح
    آخرین ارسال: sasan_arzani
      یه سوال داشتم منظور از سازمان فضای شهر چیه که بخوام رسم کنیم alireza 2 1,564 ۱۳۹۳-۳-۱۶، ۱۰:۲۴ صبح
    آخرین ارسال: صبااا
      من میخواستم مرحله دوم برنامه ریزی تو سازمان سنجش ثبت نام کنم اما اصلا نمی تونم پیدا ک alireza 1 1,108 ۱۳۹۳-۳-۱۵، ۰۳:۵۲ عصر
    آخرین ارسال: ehsan7550

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان