امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 2.94
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جواب تکمیل ظرفیت ارشد اومد دو برابر ظرفیت هر دانشگاه برداشته
واسه من هیچ اتفاق خوبی نیفتاد.
علوم تحقیقات تهران نیاوردم. میدونید چی جالبه. رتبه ی آخرین نفری که گرفتن 115 بود و رتبه ی من 116.جالب تر اینکه اگه میخواستن درست 2 برابر بگیرن باید باید منم میگرفتن دو برابر 58 نفر میشه 116 نفر!!!:)
باورم نمیشه باید درس بخونم!!:)
(۱۳۹۱-۷-۱۶، ۰۷:۱۷ عصر)iambma نوشته است: واسه من هیچ اتفاق خوبی نیفتاد.
علوم تحقیقات تهران نیاوردم. میدونید چی جالبه. رتبه ی آخرین نفری که گرفتن 115 بود و رتبه ی من 116.جالب تر اینکه اگه میخواستن درست 2 برابر بگیرن باید باید منم میگرفتن دو برابر 58 نفر میشه 116 نفر!!!2
باورم نمیشه باید درس بخونم!!2

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط elham90
    سلام اسم پردیس در مدرک شما درج خواهد شد در واقع پردیس یک درجه پایین تر از واحد علوم و تحقیقات هستند

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط .Utopia
    [quote='s1s2s3' pid='35978' dateline='1349631711']
    سلام اسم پردیس در مدرک شما درج خواهد شد در واقع پردیس یک درجه پایین تر از واحد علوم و تحقیقات هستند

ممنون، مهلت ثبت نام برا تکمبل ظرفیتی ها تا کی هستش؟

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۱-۷-۱۷، ۱۲:۳۹ صبح)mavi art نوشته است: [quote='s1s2s3' pid='35978' dateline='1349631711']

سلام دوست عزیز
      سه شنبه و چهارشنبه زمان ثبت نامه
      اینم لینک خبرش از سایت مرکز آزمون
      http://pubr-azmoon.com/146_%D9%86%D8%AA%...9%88%D8%AF
      آخرین ارسال های من :

از فشار زندگی نترسید

به یاد داشته باشید

فشار ، توده زغال سنگ را به الماس تبدیل میکند . . .
      پاسخ
       سپاس شده توسط 0RKIDEH
      سلام مي بخشيد از شهريه ارشد طراحي شهري علوم تحقيقات تهران كسي خبر داره؟همين 3 شنبه بريم براي ثبت نام يعني كلاسامون از مهر شروع ميشه؟

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۱-۷-۱۷، ۱۲:۴۶ صبح)yaser seraj نوشته است:
      (۱۳۹۱-۷-۱۷، ۱۲:۳۹ صبح)mavi art نوشته است: [quote='s1s2s3' pid='35978' dateline='1349631711']

سلام دوست عزیز
      سه شنبه و چهارشنبه زمان ثبت نامه
      اینم لینک خبرش از سایت مرکز آزمون
      http://pubr-azmoon.com/146_%D9%86%D8%AA%...9%88%D8%AF
      این که مال کارشناسیا بود!
      به نظر من ثبت نام ارشد از هفته بعد هستش

پاسخ
      نه منم ديدم براي ارشد نوشته بود تا سه شنبه و 4 شنبه اين هفته مداركشم 1)اصل مدرك كارشناسي 2)اصل شناسنامه و كارت ملي3)6 قطعه عكس

پاسخ
      (۱۳۹۱-۷-۱۷، ۰۱:۱۸ صبح)mehman نوشته است: نه منم ديدم براي ارشد نوشته بود تا سه شنبه و 4 شنبه اين هفته مداركشم 1)اصل مدرك كارشناسي 2)اصل شناسنامه و كارت ملي3)6 قطعه عكس

من فقط راهنمای ثبت نام بدون کنکوری های ارشد رو دیدم! که سه شنبه و چهارشنبه هفته پیش بود

پاسخ
      نه برو تو قسمت روابط عمومي مركز ازمون http://pubr-azmoon.com/ و تو اطلاعيه نتايج تكميل ارشد و ببين نوشته كه 3شنبه و 4 شنبه است ثبت نام

پاسخ
      تبریک میگم به همگی....

موفق باشید و شاد
      آخرین ارسال های من :

زندگی یک مشکل نیست که باید حلش کرد بلکه یک هدیه است که باید ازش لذت برد

مدیر ارشد ایران شهرساز
      پاسخ
       سپاس شده توسط elham90 ، mehman

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        تأثیر ایران شهرساز در قبولی ارشد؟؟؟؟؟؟؟؟؟ URBAN 98 7 3,764 ۱۳۹۱-۹-۱۱، ۰۴:۰۳ عصر
      آخرین ارسال: URBAN 98
        به چه امیدی دارید ارشد می خونید به دنبال سواد یا کار s1s2s3 7 3,274 ۱۳۹۱-۸-۲۶، ۱۲:۲۷ عصر
      آخرین ارسال: s1s2s3
        یک پیشنهاد برای بچه های ارشد طراحی شهری سعیده66 3 2,012 ۱۳۹۱-۸-۴، ۱۱:۳۸ عصر
      آخرین ارسال: elham90
        افسوس و تاسف دانشگاه زنجان من را وادار به انصراف از رشته طراحی کرد s1s2s3 25 9,083 ۱۳۹۱-۷-۲۵، ۱۱:۴۷ عصر
        بچه ها کسی در مورد انتقالی دانشگاه ازاد خبر داره s1s2s3 1 2,889 ۱۳۹۱-۷-۲۲، ۰۲:۰۶ صبح
      آخرین ارسال: godonly.
        دوستانی که کارشناسی ارشد معماری و طراحی شهری میخوان شرکت کنند حتما یک سر به این تاپیک s1s2s3 0 1,567 ۱۳۹۱-۷-۲۱، ۰۲:۴۰ عصر
        من اعتراض خودم را طی یک نامه برای رییس دانشگاه ازاد به صورت اینترنتی فرستادم s1s2s3 5 3,058 ۱۳۹۱-۷-۲۰، ۱۰:۵۲ عصر
        تاپیک تکمیل ظرفیت طراحی شهری واحد زنجان s1s2s3 1 2,283 ۱۳۹۱-۷-۱۷، ۱۰:۵۹ صبح
      آخرین ارسال: Raha.a
        یکشنبه 16/7/91 زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه ازاد s1s2s3 5 4,711 ۱۳۹۱-۷-۱۶، ۰۱:۲۲ عصر
        یک خبر مهم در مورد ارشد ازاد و به ضرر شهرستانی به نفع تهرانی s1s2s3 2 2,703 ۱۳۹۱-۷-۳، ۰۳:۵۱ صبح
      آخرین ارسال: Blackfield

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان