امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست کمک از دوستان سایت!!!
سلام دوستان من دنبال فایل PDF یا WORD این دو تا کتاب هستم.
لطف کنید کمک کنید ممنون میشم.

کتاب اول :

فرآیند برنامه ریزی شهری ایران

ناشر : سازمان مطالعه و تدوین كتب علوم انسانی دانشگاهها( سمت)

نویسنده: محمد تقی رهنمایی ، پروانه شاه حسینی

کتاب دوم :

نظریه های شهر و پیرامون

نویسنده : محمدحسین پاپلی یزدی ؛حسین رجبی سناجردی

ناشر : سازمان مطالعه و تدوین كتب علوم انسانی دانشگاهها( سمت)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط روجا ، FaTyJo0oN ، .Utopia ، elham90
سلام
منم خودم دنبال این کتاب نظریه ها شهر و پیرامون می گردم. تنها چیزی که می شه از فایل pdf یا word این کتاب پیدا کرد رو براتون می گذارم:angel:

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   noormags-نظریه_های_شهر_و_پیرامون[1].pdf (اندازه: 179.71 KB / تعداد دفعات دریافت: 32)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، alireza ، farza ، .Utopia ، MHAKBARI ، godonly. ، aramo ، 0RKIDEH ، JAVAD4050
اینو هم من یافتم26

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   20120426110725-4034-1018.pdf (اندازه: 345.61 KB / تعداد دفعات دریافت: 33)
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، farza ، MHAKBARI ، godonly. ، aramo ، 0RKIDEH ، shahryar ، alireza
اگر فایلای دوستان مورد نظرتونو نبود اعلام کنید من کتابشو دارم منتها فصلشو اعلام کنید تمامی کتاب گذاشتنش امکان پذیر نیس

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، MHAKBARI ، godonly. ، 0RKIDEH ، shahryar ، alireza

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  درخواست پی دی اف کتاب افرینش مکان پایدار و منظر الگو فرایند zeitoone_2000 1 795 ۱۳۹۵-۶-۲۶، ۰۲:۰۱ عصر
آخرین ارسال: alireza
  درخواست کتاب تحلیل مبانی نظری طراحی شهری معاصر - فوری Avril256 1 2,271 ۱۳۹۴-۲-۹، ۰۶:۰۱ عصر
آخرین ارسال: fofi sharifi
  درخواست کتاب خانه، فرهنگ، طبیعت . kiana7822 13 10,937 ۱۳۹۴-۲-۷، ۰۳:۵۵ عصر
آخرین ارسال: Zepres
  درخواست حل المسائل نفشه برداری مهندسی محمود دیانت خواه atelieahjam 0 4,699 ۱۳۹۴-۱-۱۰، ۱۲:۰۹ صبح
آخرین ارسال: atelieahjam
  درخواست کتاب سی و دو هزار سال تاریخ هنر f.a.t.e.m.e.h 0 1,825 ۱۳۹۳-۱۲-۲۷، ۰۹:۰۵ عصر
آخرین ارسال: f.a.t.e.m.e.h
  درخواست کتاب و یا جزوه برای درس نقشه کشی ساختمان های بتنی سعیده66 4 4,100 ۱۳۹۳-۱۱-۳۰، ۰۴:۰۵ عصر
  کتاب حق به شهر ,ریشه های شهری بحران های مالی از دیوید هاروی واندی ری فیلد , ترجمه خسر alireza 1 1,688 ۱۳۹۳-۱۱-۲۹، ۰۷:۱۹ عصر
آخرین ارسال: ویسوگ
  درخواست کتاب مجموعه مقالات شهرهای پایدار بهناز امین زاده alireza 0 1,825 ۱۳۹۳-۱۱-۱۳، ۰۷:۳۶ صبح
  درخواست کتاب انگلیسی برای دانشجویان دکتر فرهادی faezeh1372 2 1,863 ۱۳۹۳-۱۰-۲۱، ۱۲:۵۹ عصر
آخرین ارسال: faezeh1372
  کسی کتاب اسکن شده ی راندو، ترسیم و پرسپکتیو (جلد دوم) موشته مایک دابلیو از نشر طراحان m_t 2 4,003 ۱۳۹۳-۳-۲۰، ۱۰:۲۰ صبح
آخرین ارسال: hnadereh

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان