امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تعجب تعجب==>تکمیل ظرفیت ارشد ازاد
(۱۳۹۱-۷-۳، ۰۴:۲۷ عصر)zahra artiiist نوشته است: منبع این ادعا چی ؟؟؟؟
از کجا انقد مطمینید ؟؟
خود مرکز ازمون یعنی گفته اول از بین کسایی که تو حوزه امتحانی بودن میگیریم ؟؟

خود مرکز آزمون
میتونید مراجعه کنید به لینک زیر تا مطمئن شوید
http://pubr-azmoon.com/
(۱۳۹۱-۷-۳، ۰۴:۲۴ عصر)atoosa.marzban نوشته است: دوستان سلام
من خیلی تعجب کردم...یعنی کلا همین ۵تا جا واسه طراحی شهری مونده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یزد و نایین و سیرجان و همدان و زنجان؟؟؟؟؟؟؟؟ یعنی چی آخه؟؟؟؟
یعنی حتی قزوین و اینا هم تکمیل ظرفیت نمیگیرن؟؟؟
علوم تحقیقات تهران زده بودم اونوقت حالا مثلا بریم سیرجان؟؟؟؟؟
یه سوال دیگه این کلمه واحد با پردیس علوم تحقیقات چه فرقی داره؟؟؟ مثلا زده واحد علوم تحقیقات سیرجان ، اما اون یکی زده پردیس علوم تحقیقات همدان؟؟؟؟

بله دیگه اگر در انتخاب اصلیتون پذیرش نشوید میرند اون 5 تا انتخابتون رو بر اساس نمره های کل بررسی میکنند
انشاالله که همین انتخاب اصلیتون قبول میشید
(۱۳۹۱-۷-۳، ۰۱:۴۷ عصر)ماه عسل نوشته است: دانشگاه هایی که تکمیل ظرفیت بر میدارن مثلا بروجرد ، یزد ، کرمان و......... از کجا بدونیم تراز آخرین نفر قبولی چنده با ترازمون چقدر فاصله داره؟ تازه قراره چند نفر بردارن این دانشگاهها؟از کجا بدونیم؟

محل هایی که الان اعلام کردند فعلا هیچ یک نفر هم پذیرش نکردند چون اصلا تو دفترچه نیستند
تو اطلاعیه گفته بودند ترازها رو میدند نمیدونم چرا ندادند
(۱۳۹۱-۷-۳، ۰۱:۰۸ عصر)سعیده66 نوشته است: تو رو خد ایکی جواب منو بده
به قران دارم سکته میکنم
من کرمانم رتبم 31 شده
اخرین نفر کرمان 37 شد ه بود
من مطمین بودم کرمان تکمیل ظرفیت قبول میشم
حالا کرمان تکمیل ظرفیت رشته ی من یعنی طراحی شهری رو نمی گیره
من چی کار کنم
این خیلی ظلم
دارم دیوونه میشم به خدا
این چه مملکتی اخه

فکر کنم عددها رو اشتباه وارد کردید
شما که همش 5 تا با نفر آخر فاصله دارید مطمئن باشید انشاالله همون کرمان قبول میشید و اصلا به بررسی 10 انتخاب بعدی نمیرسید
اگه میخواهید خیالتون راحت تر بشه میتونید تشریف ببرید دانشگاه از مدیر گروه بپرسید چند تا تکمیل ظرفیت میگیرند
موفق باشید
سلام نه عزیزم اشتباه وارد نکردم من واقعا رتبم 31 شده و اخرین رتبه قبولی 37
خیلی استرس دارم خیلی
کاش این روزا زودتر بگذره
و خدا به هممون کمک کنه

(۱۳۹۱-۷-۳، ۱۱:۳۶ صبح)yaser seraj نوشته است:
(۱۳۹۱-۷-۳، ۱۱:۳۰ صبح)zahra artiiist نوشته است: دوستان فکر کنم شما دقیقا متوجه نشدید قضیه چیه !!!!!!!!!
در تکمیل ظرفیت اول میان انتخاب اولی که در آزمون زده بودی و اونجا رفته بودی امتحان داده بودی رو بررسی میکنند یعنی جاهای خالی با کسانی پر میشه که انتخاب اصلی شون اونجا بوده اگر رتبه شون به انتخاب اولشون نرسه بعد یه مقدار قضیه براشون فرق میکنه میرند 10 تا انتخابشون رو بر اساس نمره های کل شرکت کننده ها بررسی میکنند
پس در نتیجه رتبه های نزدیک به آخرین نفر واحدهای اصلی اصلا کارشون به اون 10 تا انتخاب نمیکشه
موفق باشید

خوب این موضوع بی عدالیته
کسی که ترازش شده 6500 بره پردیس علوم تحقیقات سیرجان اما کسی که ترازش 5400 بوده الان قبول بشه قزوین.....به نظر شما این تصمیم گیری درسته؟

خب پارسال هم همینطور بوده چیزه جدیدی که نیست
[/quote]
- اقبالي با بيان اين نكته كه ثبت‌نام پذيرفته شدگان مقطع كارشناسي ارشد هم‌اكنون در واحدهاي دانشگاهي جريان داشته‌ و تا سوم مهر ماه ادامه دارد اعلام كرد وضعيت داوطلبان در مرحله تكميل ظرفيت ابتدا در رشته/محل‌هاي انتخابي در آزمون مورد بررسي قرار خواهد گرفت و در صورت عدم پذيرش فرد در رشته/شهر انتخابي اوليه، در رشته/محل‌هاي انتخابي ده گانه مورد بررسي قرار مي‌گيرد.
- اقبالي زمان اعلام نتايج مرحله تكميل ظرفيت آزمون كارشناسي ارشد را حداكثر تا نيمه مهر ماه اعلام كرد./

این رو دقیقا از سایت برداشتم
موفق باشید

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط قاصدک ، mehman
تکمیل ظرفیت بهمن کیه ؟
پس این که همیشه میگفتن تو تکمیل ظرفیت تا ذو برابر میگیرن ، اشتباه بود ؟
اگه درسته منظورشون کدوم تکمیل ظرفیته ؟بهمن یا الان؟
خواهش میکنم جواب سوالامو اگه میدونین بدین

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    ببین دوست عزیز مگه دکتر اقبالی نگفته ابتدا اولویت مرکز امتحان دوالبان بررسی میشه اگه اونجا نشد اولویت های ده گانه بررسی میشه منظور اینه اولویت مرکز محلی که توش امتحان دادی تا دوبرابر ظرفیت را از کسانی که اونجا امتحان دادند بر میداره و این اولویت های ده گانه میمونه برای اونایی که تو رشته محل اصلی قبول نشدند در واقع تفاوت ان با پارسال در اینه که پارسال وقتی یک نفر قبول نمیشد دانشگاه می اومد دو برابر ظرفیت تو همون دانشگاه بر میداشت و بعد می اومد اونایی که تا دوبرابر ظرفیت هم تو اون دانشگاه اصلی قبول نمی شن خودش یک دانشگاه براشون انتخاب میکرد که این امر سبب میشد کسی نره ولی لان قضیه فرق می کنه مییاد تا دوبرابر ظرفیت تو اولویت اصلی میگیره بعد تو اولویت های ده گانه این اجازه را داده که خودت شهرت را انتخاب کنی حالا منظور ما را گرفتی
    دوستان ترتیب قضیه را دراوردم ببینید اول اولویت های مرکز امتحانی بررسی میشه که دانشگاهها مییان دو برابر ظرفیت خود را مانند سالهای قبل از بین شرکت کننگان خودش بر میداره مثلا الان که علوم تحقیقات تو تکمیل ظرفیت نیست اینا مییان در مرحله تکمیل ظرفیت از بین دانشچویان خودشون بر میدارند و دیگه لزومی نداره اسمشون تو لیست دانشگاههای تکمیل ظرفیت باشه شاید شما سوال نید س چرا قزوین مرحله اول بود الان هم هست ببینید قزوین مرحله اول خود واحد قزوین بود ولی قزوین الان پردیس علوم تحقیقات است و این دو تا با هم فرق دارند دوستان توجه خود را بیشتر کنید منتظر خبرهای جدید از من باشید

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط atoosa.marzban ، قاصدک
    (۱۳۹۱-۷-۳، ۰۷:۳۱ عصر)s1s2s3 نوشته است: ببین دوست عزیز مگه دکتر اقبالی نگفته ابتدا اولویت مرکز امتحان دوالبان بررسی میشه اگه اونجا نشد اولویت های ده گانه بررسی میشه منظور اینه اولویت مرکز محلی که توش امتحان دادی تا دوبرابر ظرفیت را از کسانی که اونجا امتحان دادند بر میداره و این اولویت های ده گانه میمونه برای اونایی که تو رشته محل اصلی قبول نشدند در واقع تفاوت ان با پارسال در اینه که پارسال وقتی یک نفر قبول نمیشد دانشگاه می اومد دو برابر ظرفیت تو همون دانشگاه بر میداشت و بعد می اومد اونایی که تا دوبرابر ظرفیت هم تو اون دانشگاه اصلی قبول نمی شن خودش یک دانشگاه براشون انتخاب میکرد که این امر سبب میشد کسی نره ولی لان قضیه فرق می کنه مییاد تا دوبرابر ظرفیت تو اولویت اصلی میگیره بعد تو اولویت های ده گانه این اجازه را داده که خودت شهرت را انتخاب کنی حالا منظور ما را گرفتی
    دوستان ترتیب قضیه را دراوردم ببینید اول اولویت های مرکز امتحانی بررسی میشه که دانشگاهها مییان دو برابر ظرفیت خود را مانند سالهای قبل از بین شرکت کننگان خودش بر میداره مثلا الان که علوم تحقیقات تو تکمیل ظرفیت نیست اینا مییان در مرحله تکمیل ظرفیت از بین دانشچویان خودشون بر میدارند و دیگه لزومی نداره اسمشون تو لیست دانشگاههای تکمیل ظرفیت باشه شاید شما سوال نید س چرا قزوین مرحله اول بود الان هم هست ببینید قزوین مرحله اول خود واحد قزوین بود ولی قزوین الان پردیس علوم تحقیقات است و این دو تا با هم فرق دارند دوستان توجه خود را بیشتر کنید منتظر خبرهای جدید از من باشید
    ممنون از راهنماییتون

پاسخ
    (۱۳۹۱-۷-۳، ۰۷:۳۱ عصر)s1s2s3 نوشته است: ببین دوست عزیز مگه دکتر اقبالی نگفته ابتدا اولویت مرکز امتحان دوالبان بررسی میشه اگه اونجا نشد اولویت های ده گانه بررسی میشه منظور اینه اولویت مرکز محلی که توش امتحان دادی تا دوبرابر ظرفیت را از کسانی که اونجا امتحان دادند بر میداره و این اولویت های ده گانه میمونه برای اونایی که تو رشته محل اصلی قبول نشدند در واقع تفاوت ان با پارسال در اینه که پارسال وقتی یک نفر قبول نمیشد دانشگاه می اومد دو برابر ظرفیت تو همون دانشگاه بر میداشت و بعد می اومد اونایی که تا دوبرابر ظرفیت هم تو اون دانشگاه اصلی قبول نمی شن خودش یک دانشگاه براشون انتخاب میکرد که این امر سبب میشد کسی نره ولی لان قضیه فرق می کنه مییاد تا دوبرابر ظرفیت تو اولویت اصلی میگیره بعد تو اولویت های ده گانه این اجازه را داده که خودت شهرت را انتخاب کنی حالا منظور ما را گرفتی

دوبرابر ظرفیت یعنی تهران علوم و تهران مرکز که تا 58 برداشتن تا رتبه 116 قبولن؟

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      اگر کمی صبر کنید تا فردا از منابع مهم اطلاعات بهتری به دستم خواهد رسید

پاسخ
      من زنگ زدم از مدیر گروه طراحی شهری پرسیدم -گفت که اصلا شهر هایی که اسمشون تو لیست تکمیل ظرفیت نیست -تکمیل ظرفیت نمیگیرن -حتی گفتم سایت ازمون -دکتر اقبالی گفته که میگیرن -ولی گفت نه
      اینم از کرمان
      منی که رتبم 37 و فقط 5 تا با اخری فاصله داشتم الان میخوام بشینم برا دولتی بخونم
      اینم از امسال 2

پاسخ
      (۱۳۹۱-۷-۴، ۰۴:۳۲ عصر)سعیده66 نوشته است: من زنگ زدم از مدیر گروه طراحی شهری پرسیدم -گفت که اصلا شهر هایی که اسمشون تو لیست تکمیل ظرفیت نیست -تکمیل ظرفیت نمیگیرن -حتی گفتم سایت ازمون -دکتر اقبالی گفته که میگیرن -ولی گفت نه
      اینم از کرمان
      منی که رتبم 37 و فقط 5 تا با اخری فاصله داشتم الان میخوام بشینم برا دولتی بخونم
      اینم از امسال 2

دوست عزیز ناراحت نباشید
      ایشون اینجوری گفتند
      فعلا خودشونم نمیدونند دقیقا قضیه تکمیل ظرفیت امسال چیه
      انشاالله حتما قبولید و نیمه مهر جشن میگیریم با هم

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      خوب اگه گفته های شما درست باشه دیگه کسی قبول نمیشه و فقط علوم تحقاتهای تهران هستنید که قبول میشن چون رتبشون بالاست پس اقای دکتر اقبالی چرا این حرف را زده ابتدا اولویت های اصلی بررسی میشود یعنی منظورش فقط انصرافی ها بوده است فکر نکنم

پاسخ

دوستان باور کنید دقیقا همینه همینه همینه...

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        اطلاعیه تغییر در مدیریت ارشد ایران شهرساز-24 آبان 93 alireza 3 2,039 ۱۳۹۳-۸-۲۴، ۱۰:۰۵ عصر
      آخرین ارسال: haydariyan
        خبر ویژه تخفیف 7 تا 13 درصدی کلاس و آزمون و بسته ارشد برنامه ریزی شهری، طراحی شهری و دکتری 94 alireza 12 5,748 ۱۳۹۳-۸-۵، ۰۴:۰۲ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        مهم >>> نتایج ارشد دانشگاه آزاد 1393 godonly. 0 1,645 ۱۳۹۳-۶-۶، ۰۱:۱۲ صبح
      آخرین ارسال: godonly.
        طرح بورسیه رتبه های برتر آزمون کارشناسی ارشد سال 94 Brightness 1 2,081 ۱۳۹۳-۵-۱۳، ۰۶:۴۰ عصر
      آخرین ارسال: نجران
        برای اولین بار مشاوره زبان ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری در ایران شهرساز alireza 20 8,420 ۱۳۹۳-۵-۵، ۱۲:۴۰ عصر
      آخرین ارسال: maryam.s
        بازنشستگی مدیران ارزشمند ایران شهرساز و معرفی 6 نفر مدیر 1 نفر مدیر ارشد alireza 14 16,374 ۱۳۹۳-۴-۳، ۱۲:۲۶ عصر
      آخرین ارسال: haydariyan
        کلید آزمون کارشناسی ارشد اووووووووووووووومد E.Y.I 3 1,589 ۱۳۹۲-۱۲-۱، ۰۴:۰۴ عصر
      آخرین ارسال: mohammadreza ghobadi
        مشاهده کلید اولیه سوالات آزمون کارشناسی ارشد سال 1393 (سازمان سنجش) MHAKBARI 6 2,312 ۱۳۹۲-۱۲-۱، ۰۲:۲۳ عصر
      آخرین ارسال: sasanarchm
        دفترچه سوالات تمامی رشته های آزمون‌ ورودي تحصيلات‌ تكميلي‌ ( كارشناسي‌ ارشد 93) MHAKBARI 2 2,021 ۱۳۹۲-۱۱-۲۶، ۰۵:۰۹ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        مدیران ارشد و مدیران سایت ازتون ممنونیم زمردیان 2 1,267 ۱۳۹۲-۱۰-۳۰، ۰۹:۳۶ صبح
      آخرین ارسال: arvik

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان