امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 2.79
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شوک نتایج....رتبه 72 قبول نشده رتبه 700 تهران قبول شد
با سلام
لطفا یکی بیاد بگه ملاکه نمره دادن به اسکیس طراحی شهری امسال تو ازمون سراسری چی بوده . ؟؟؟ این واسه سایت پر بار شما و طرفدارای پرو پا قرص اون که اینقدر از کلمه نقاشی دلگیر میشن خیلی مهمه که پاسخ مخاطبینشو بده و در بیاره که این درصدا از کجا اومده ؟ چه استراتژی پشت این نوع بارم بندی بوده . من قبول شدم به پشتوانه مرحله اولم ولی واسه داوطلبین سال بعد این موضوع باید روشن بشه ..ضمنا این خیلی ناعادلانه است که شهرستانیا باید بیان تهران اسکیس بدن لطفا به این موضوع هم بپردازین .

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط mehman
    (۱۳۹۱-۷-۱۵، ۱۲:۰۱ عصر)armani77 نوشته است: با سلام
    لطفا یکی بیاد بگه ملاکه نمره دادن به اسکیس طراحی شهری امسال تو ازمون سراسری چی بوده . ؟؟؟ این واسه سایت پر بار شما و طرفدارای پرو پا قرص اون که اینقدر از کلمه نقاشی دلگیر میشن خیلی مهمه که پاسخ مخاطبینشو بده و در بیاره که این درصدا از کجا اومده ؟ چه استراتژی پشت این نوع بارم بندی بوده . من قبول شدم به پشتوانه مرحله اولم ولی واسه داوطلبین سال بعد این موضوع باید روشن بشه ..ضمنا این خیلی ناعادلانه است که شهرستانیا باید بیان تهران اسکیس بدن لطفا به این موضوع هم بپردازین .

سلام و تشکر از شما
    تا به امروز طبق اطلاعاتی که در سایت بدست آمده ققط 2 نفر 36 درصد زده اند و و رتبه های 1 رقمی با درصد حدود 25 رشد داشته اند.

شاید این لینک به شما کمک کند البته از اول تا آخر را بخوانید.

http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...n=lastpost
    آخرین ارسال های من :

پاسخ
     سپاس شده توسط 0RKIDEH
    سلام
    لطفاً يك نفر راهنمايي كنه
    آيا براي برنامه‌ريزي شهري هم بايد اسكيس بلد باشيم؟ مگه اسكيس براي طراحي شهري نيست؟ من رشته ليسانسم مرتبط نيست و اطلاعاتم خيلي كمه. خواهش مي‌كنم يك نفر توضيح بده.
    مرسي

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      [font=tahoma]
      (۱۳۹۱-۷-۱۶، ۰۹:۱۹ صبح)abtinz نوشته است: [/font]
      [font=tahoma]سلام[/font]
      [font=tahoma]لطفاً يك نفر راهنمايي كنه[/font]
      [font=tahoma]آيا براي برنامه‌ريزي شهري هم بايد اسكيس بلد باشيم؟ مگه اسكيس براي طراحي شهري نيست؟ من رشته ليسانسم مرتبط نيست و اطلاعاتم خيلي كمه. خواهش مي‌كنم يك نفر توضيح بده.[/font]
      [font=tahoma]مرسي[/font]
      [font=tahoma]
      [/font]

با سلام خدمت شما این تایپیک رو مطالعه کنید.
      جواب سوالتون رو پیدا می کنید.

http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...5#pid35735
      آخرین ارسال های من :

خدایا:
      مرا ببخش ،  
      به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
      و خانه تو نبود....!!!!
      63
      پاسخ
       سپاس شده توسط 0RKIDEH ، alireza
      (۱۳۹۱-۷-۱۵، ۱۱:۰۰ عصر)AliReza نوشته است:
      (۱۳۹۱-۷-۱۵، ۱۲:۰۱ عصر)armani77 نوشته است: با سلام

سلام و تشکر از شما
      تا به امروز طبق اطلاعاتی که در سایت بدست آمده ققط 2 نفر 36 درصد زده اند و و رتبه های 1 رقمی با درصد حدود 25 رشد داشته اند.

شاید این لینک به شما کمک کند البته از اول تا آخر را بخوانید.

http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...n=lastpost

سلام
      من خودم 38 درصد زدم اما خب رتبه مرحله اولم 330 بود و حتی یزد هم زدم قبول نشدم!!!
      درسته تلاشی واسه مرحله اول نکرده بودم اما مرخله دوم تاثیری نذاشته :(

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط alireza ، mehman
      سلام بچه ها به خدا اسکیس قول نیست منم اصلا دستم قوی نبوده ولی خیلی تلاش کردم با رتبه 201 طراحی شهری روزانه تبریز قبول شدم.

آخرین ارسال های من :
        پاسخ

موضوع‌های مشابه…
        موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,511 ۱۳۹۶-۴-۳، ۰۹:۳۸ صبح
        آخرین ارسال: shivashf
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 2 1,706 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۰۵:۲۰ عصر
        آخرین ارسال: udesigner
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,554 ۱۳۹۶-۳-۱۹، ۱۱:۱۲ عصر
        آخرین ارسال: payam_km
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,586 ۱۳۹۶-۳-۱۸، ۰۳:۳۳ عصر
        آخرین ارسال: rikhtehgaran
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,567 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۲۹ عصر
        آخرین ارسال: فرانک پورامین
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 7 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 964 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۵:۵۴ عصر
        آخرین ارسال: alireza
          آخرین جزئیات آزمون ارشد 96 اعلام شد alireza 0 651 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۰۹:۵۴ عصر
          قبولی استثنایی رتبه 476 طراحی شهری شبانه شهید بهشتی_دانشجوی شبکه طراحی و استاد وحدت alireza 1 2,224 ۱۳۹۵-۶-۱۱، ۰۳:۲۳ عصر
          دانلود کارنامه رتبه 105 طراحی شهری 1395 alireza 0 1,057 ۱۳۹۵-۶-۹، ۰۱:۵۳ صبح
          بررسی قبولی با رتبه 105 غیرانتفاعی گرگان با قبولی 1860 اصفهان گرایش طراحی شهری 1395 alireza 0 790 ۱۳۹۵-۶-۹، ۰۱:۴۵ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان