امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 3.12
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نتایج ارشد91<<طراحی شهری>>همکلاسی های خود را پیدا کنید و قبولی خود را جشن بگیرید
(۱۳۹۱-۷-۲۶، ۱۲:۴۰ عصر)رضوان رفیعی نوشته است: منظورم از کدومش بهتره اینه که بازار کار برنامه ریزی شهری بهتره یا مدیریت؟
بعد کلاسای مجازی چطور هستش؟
یه سوال دیگه اینکه میتونم همزمان با اینکه تو یکی از این رشته ها درس میخونم مجدد امسال امتحان ارشد بدم؟
اخه متاهلم و یکم راه برام دوره
سلام
بله میتونید سال بعد هم امتحان بدید
خب رشته برنامه ریزی شهری نسبت به مدیریت شهری جا افتاده تر هستش
یکی از دوستان من که اونجا مشغول به تحصیل هستش
چند هفته یکبار 5 شنبه ها میره مشهد و کلاس داره از صبح تا شب

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، رضوان رفیعی
مدیریت شهری هم مهر نظام مهندسی داره؟ واینکه اگه رشته لیسانست مهندسی شهرسازی نباشه با مدرک ارشد این رشته بهت مهر این رشته رو میدن ؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سلام بچه ها ببخشید خیلی دیر خبر میدم خدا رو شکر منم قبول شدم .طراحی شهری دانشگاه هنرهای اسلامی تبریز.
سلم منم خدا رو شکر طراحی شهری دانشگده هنرهای اسلامی تبریز_روزانه قبول شدم.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      نظرخواهی بچه ها طراحی شهری بهتره یا برنامه ریزی خواهشا شرکت کنید s1s2s3 21 17,931 ۱۳۹۶-۸-۶، ۰۲:۰۱ صبح
    آخرین ارسال: mamamama
      چیدمان فضا در طراحی شهری -space syntax mtr6510 0 1,233 ۱۳۹۶-۶-۱۰، ۱۱:۲۹ صبح
    آخرین ارسال: mtr6510
      سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,335 ۱۳۹۶-۴-۳۱، ۰۲:۳۴ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 alireza 0 1,288 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۳۸ عصر
      دانلود سوالات كنكوراسکیس ارشد طراحی شهری سراسری و آزاد 96 alireza 0 1,154 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۸:۱۵ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,506 ۱۳۹۶-۴-۳، ۰۹:۳۸ صبح
    آخرین ارسال: shivashf
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 2 1,702 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۰۵:۲۰ عصر
    آخرین ارسال: udesigner
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,549 ۱۳۹۶-۳-۱۹، ۱۱:۱۲ عصر
    آخرین ارسال: payam_km
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,582 ۱۳۹۶-۳-۱۸، ۰۳:۳۳ عصر
    آخرین ارسال: rikhtehgaran
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,559 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۲۹ عصر
    آخرین ارسال: فرانک پورامین

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان