امتیاز موضوع:
  • 28 رأی - میانگین امتیازات: 3.04
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مجموعه کامل از نمونه سوالات آزمون استخدامی شهرداری ها همراه با پاسخ و جزوات مربوطه
(۱۳۹۱-۷-۲۶، ۰۳:۲۲ عصر)atria نوشته است: من 1ساعت هم نیست عضو شدم هنوز با این سایت آشنا نیستم

3
چطوری میتونم سوال هارو بزارم اینجا7

کلید پاسخ رو کلیک کنید - پایین صفحه سمت راست ، روی پیوست جدید کلیک کنید - فایل هایی که مد نظرتون هست رو از سیستمتون انتخاب کنید -روی کلید افزودن پیوست کلیک کنید - روی کلید ارسال پاسخ کلیک کنید .
تشکر بخاطر سوالات که قرار خواهید داد . 1
آخرین ارسال های من :

اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد ......... بگذارید دنیا هر چه می خواهد پیله کند2gwb921

پاسخ
 سپاس شده توسط Mohandes90 ، زهرا شعبانی ، turkemani
(۱۳۹۱-۷-۲۶، ۰۳:۵۵ عصر).Utopia نوشته است:
(۱۳۹۱-۷-۲۶، ۰۳:۲۲ عصر)atria نوشته است: من 1ساعت هم نیست عضو شدم هنوز با این سایت آشنا نیستم

3

کلید پاسخ رو کلیک کنید - پایین صفحه سمت راست ، روی پیوست جدید کلیک کنید - فایل هایی که مد نظرتون هست رو از سیستمتون انتخاب کنید -روی کلید افزودن پیوست کلیک کنید - روی کلید ارسال پاسخ کلیک کنید .

امیدوارم به دردتون بخوره.
موفق باشید113
آخرین ارسال های من :

گاهی باید دروغ را راست پنداشت

و گاهی راست را دروغ!

بی فریب خوردن ، زندگی سخت است...

"فروغ فرخ زاد"
پاسخ
 سپاس شده توسط Mohandes90
(۱۳۹۱-۷-۲۶، ۰۴:۴۹ عصر)atria نوشته است:
(۱۳۹۱-۷-۲۶، ۰۳:۵۵ عصر).Utopia نوشته است:

3

امیدوارم به دردتون بخوره.
موفق باشید113

لطفا هر کسی سوالای تخصصی رو جواب داد بزاره اینجا تا با جواب های هم مقا یسه کنیم
مرسی3

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   SH&karshenas_shahrsazi(madkala.ir).pdf (اندازه: 127.42 KB / تعداد دفعات دریافت: 393)
.pdf   SH&omomi5.pdf (اندازه: 400.47 KB / تعداد دفعات دریافت: 339)
.pdf   danesh_computer.pdf (اندازه: 164.07 KB / تعداد دفعات دریافت: 305)
.pdf   shahrsazi.pdf (اندازه: 888.24 KB / تعداد دفعات دریافت: 399)
.pdf   englisi_adabiat_maaref.pdf (اندازه: 904.54 KB / تعداد دفعات دریافت: 360)

پاسخ
 سپاس شده توسط urbanism ، .Utopia ، 0RKIDEH ، Brightness ، Mohandes90 ، farza ، archiman ، sepide s ، z.s ، nur
سلام چرا دانلود نمیشه ؟ سه بار امتحان کردم

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    مرسی، عالی بود :)

آخرین ارسال های من :
      پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      Rainbow نتايج آزمون استخدامي تيرماه 92 شهرداريهاي 8 استان اعلام شد .Utopia 0 14,538 ۱۳۹۲-۷-۲۰، ۰۴:۰۱ عصر
      آخرین ارسال: .Utopia
        اطلاعیه جدید درباره آزمون استخدامی شهرداری ها .Utopia 30 15,907 ۱۳۹۲-۶-۱۲، ۰۸:۰۰ صبح
      آخرین ارسال: deltaban
        دو کتاب خوب احکام برای مصاحبه و آزمون استخدامی aramo 0 20,211 ۱۳۹۱-۸-۱۷، ۰۷:۵۴ عصر
      آخرین ارسال: aramo
        پس از یک سال انتظار ، شهرداری های خراسان شمالی نیروهای آزمون استخدامی رو پذیرفتند parasto_gh 14 9,259 ۱۳۹۱-۸-۱۴، ۰۹:۰۲ عصر
      آخرین ارسال: parasto_gh
        **جزوه مهم قانون شهرداری برای آزمون شهرداری ها** aramo 0 3,564 ۱۳۹۱-۷-۲۳، ۰۸:۱۷ عصر
        شروع ثبت نام استخدام شهرداری کشور سال ۹۱ FaTyJo0oN 5 4,184 ۱۳۹۱-۶-۴، ۰۵:۳۷ عصر
      آخرین ارسال: FaTyJo0oN
        کیا آزمون استانداری شرکت کردند؟ aramo 11 7,624 ۱۳۹۱-۵-۳، ۰۷:۳۱ عصر
      Rainbow سامانه شکایت به نتایج آزمون استخدامی شهرداریها niloofar83 6 5,709 ۱۳۹۱-۴-۲، ۱۰:۳۵ صبح
      آخرین ارسال: niloofar83
      Star قبول شدگان مرحله اول آزمون استخدامی شهرداریهای 4 استان کشور (مهر 90) الان سرکارند؟ niloofar83 7 6,641 ۱۳۹۱-۳-۲۶، ۰۷:۳۱ عصر
      Star اطلاعيه ستاد مركزي آزمون استخدامي شهرداري ها در زمينه پذيرفته شدگان آزمون 22 دي 90 niloofar83 0 2,384 ۱۳۹۱-۳-۲۱، ۱۰:۱۹ عصر
      آخرین ارسال: niloofar83

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان