امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 2.9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نتایج آمد ساعت 9:10 یکشنبه 12 شهریور 1391>>>لحظه شماری تا اعلام نتایج کنکور ارشد 91
(۱۳۹۱-۶-۱۲، ۰۷:۵۱ صبح)saminta نوشته است: من خاب دیدم اسکیس 20% زدم..............................
هرچی طولانی تر بشه کابوس هم بیشتر میشه.................

ان شالله که با اسکیس بین 45-60 نتیجه خوبی را کسب خواهید کرد.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia
(۱۳۹۱-۶-۱۲، ۰۷:۵۵ صبح)AliReza نوشته است:
(۱۳۹۱-۶-۱۲، ۰۷:۵۱ صبح)saminta نوشته است: من خاب دیدم اسکیس 20% زدم..............................
هرچی طولانی تر بشه کابوس هم بیشتر میشه.................

ان شالله که با اسکیس بین 45-60 نتیجه خوبی را کسب خواهید کرد.

ممنونم
ان شا الله که بشه

آخرین ارسال های من :
پاسخ
vaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaay daram mimiram az stress. khodaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa chera sanjesh leftesh mide! :(
آخرین ارسال های من :

آخرین برگ سفرنامه باران زمین چرکین است.
پاسخ
(۱۳۹۱-۶-۱۲، ۰۸:۰۳ صبح)sara: arch87 نوشته است: vaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaay daram mimiram az stress. khodaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa chera sanjesh leftesh mide! :(

همیشه همینطوره رو اعصاب . روان ما با این تأخیرها قدم میزنن....

پاسخ
 سپاس شده توسط sara: arch87
[quote='meysam rezaei' pid='33658' dateline='1346526334']
من نمیدونم چرا انقدر کنکور رو بزرگش میکنید.آخرش اینه که:1-قبول میشیم.2-قبول نمیشیم.اگه قبول هم نشیم میزاریم سال بعد دیگه اینهمه استرس نداره.کنکور کارشناسی که ندادیم که اینجوری داریم میترسیم.امیدوارم هرکی که حقش است قبول بشه و از قبولی شما ما هم خوشحال میشیم.
age sakhtiha be yademoon biyad enghadr nemitoonim ba ghaziye relax barkhord konim. 1sal zendegimoon ro roosh gozashtim.

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، روجا
من امسال چه برای تئوری چه برای اسکیس از همه ی خودم و توانم مایه گذاشتم
تا حدامکان معطوف به هدفم بودم...استرس ندارم
پارسال اونقدر استرس کشیدم که مغزم هنوز خستست...هرنوع هیجان و استرسیو پس میزنه
دوست دارم بهشتی قبول شم تو بهترین حالت...اگه نه هم دانشگاه هنر

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط روجا
والا این حساسیتش از کنکور کارشناسی حداقل برای من خیلی خیلی بیشتر بوده

(۱۳۹۱-۶-۱۲، ۰۸:۰۶ صبح)sara: arch87 نوشته است: [quote='meysam rezaei' pid='33658' dateline='1346526334']
من نمیدونم چرا انقدر کنکور رو بزرگش میکنید.آخرش اینه که:1-قبول میشیم.2-قبول نمیشیم.اگه قبول هم نشیم میزاریم سال بعد دیگه اینهمه استرس نداره.کنکور کارشناسی که ندادیم که اینجوری داریم میترسیم.امیدوارم هرکی که حقش است قبول بشه و از قبولی شما ما هم خوشحال میشیم.
age sakhtiha be yademoon biyad enghadr nemitoonim ba ghaziye relax barkhord konim. 1sal zendegimoon ro roosh gozashtim.

پاسخ
 سپاس شده توسط روجا
natijeha oomad

پاسخ
برای دیدن نتیجه خود به لینک زیر بروید

http://srv2000.sanjesh.org/Arshad/91FiRES_m2/

و برای اعلام قبولی خود یا عدم قبولی به لینک های زیر بروید:

طراحی>>تاپیک را ذخیره کنید....همکلاسی های خود را پیدا کنید و قبولی خود را جشن بگیرید

برنامه ریزی>تاپیک راذخیره کنید..همکلاسی های خود را پیدا کنید و قبولی خود راجشن بگیرید

پاسخ
طراحي شهري -دانشگاه شهيدبهشتي
18

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 18,374 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
آخرین ارسال: milad93
  سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,081 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
آخرین ارسال: alireza
  سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,665 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
  دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,089 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
  نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,741 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
آخرین ارسال: nassi
  دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 990 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر
  دانلود سوالات كنكور ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 1 2,198 ۱۳۹۶-۲-۱۳، ۰۴:۳۹ عصر
  راهنماي شركت در آزمون ورودي دوره هاي كارشناسي ارشد شهرسازی 96 alireza 0 764 ۱۳۹۶-۱-۳۰، ۰۵:۳۷ عصر
  سوالات سراسری ارشد برنامه ریزی شهری از سال 84 تا 95 به همراه پاسخنامه alireza 0 995 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۱۱:۲۱ عصر
  دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری آزاد 1396 alireza 0 1,085 ۱۳۹۵-۹-۱۸، ۰۲:۴۳ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: