امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 3.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جریان پذیرش بدون کنکور دقیقا چیه؟!
معدلتونم تا ترم شش مینویسین.بعد میاین تو سایت ثبت نام میکنین وو عکس و اسکن این فرم رو میدین و 10 تا انتخاب رشته میکنین.
[/quote]

mall">تا ترم 6 باید جز 10% باشیم یا 7؟

[/quote]
تا اخر ترم شش باید جزو ده درصد بوده باشین.(البته فکر کنم سال چهارم هم همچنان باید جزو همون ده درصد بمونین.)
........................

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Maryam M ، FaTyJo0oN
مرسی از مهندس faty
دوستان کسی نمیدونه تو سه رشته ی معماری و برنامه ریزی شهری و مدیریت اجرایی با این معدل کدوم رشته شهر میتونم قبول شم؟!!!

پاسخ
جواب این پذیرش بدون کنکور معمولا کی میاد؟

پاسخ
(۱۳۹۱-۶-۱۲، ۱۰:۱۱ صبح)soheilarch نوشته است: جواب این پذیرش بدون کنکور معمولا کی میاد؟

واسه پارسال فک کنم اوایل مهرماه زدند نتایجو26
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ
 سپاس شده توسط soheilarch
پارسال از دانشگاه ما دو نفر با معدل 17 یزد قبول شدن. منم فرمو پر کردم ولی چون قبول شدم میسوزه. باید تا پایان سال سوم جز 10درصد باشی.
آخرین ارسال های من :

آخرین برگ سفرنامه باران زمین چرکین است.
پاسخ
 سپاس شده توسط soheilarch
سلام
منم یه سوالی داشتم این شرط معدل فقط برای کسایی که دانشگاه دولتی درس خوندن؟
آخرین ارسال های من :

تندم ، بی ادب نیستم...!!خشنم، بی رحم نیستم...!!
تک پرم، مغرور نیستم...!!خودخواهم ،پر توقع نیستم...!!
رُکم ،دروغگو نیستم...!!ساکتم ،لال نیستم...!!
کله خرابم، بیشعور نیستم...!!
عـشـق را دوســت دارمـــ ،
ولـی از ادم هـا مـیـتــرسـم !

پاسخ
(۱۳۹۱-۶-۱۲، ۰۶:۳۸ عصر)rezvan87 نوشته است: سلام
منم یه سوالی داشتم این شرط معدل فقط برای کسایی که دانشگاه دولتی درس خوندن؟

سلام تا اونجا که میدونم دانشگاه آزاد برای خودش جداگانه میذاره(البته فکر کنم همون موقع ثبت نام گذاشته بود) ولی این که خود من استفاده کردم یه فرمی رو پر کردم که توش گفته نام برده بین دانشجویان هم رشته و هم ورودی خودش(مجموع روزانه و شبانه)جزو 10 درصد برتر بوده.پس این اطلاعیه سازمان سنجش مربوط به دانشجوهای دانشگاه دولتیه

پاسخ
 سپاس شده توسط rezvan87
این انتخاب رشته ی قطعیه من با معدل 17.72 دوره شبانه (رتبه دو کارشناسی معماری) هست.به نظرتون با این شرایط کدوم رشته شهرهای زیر امکان قبولی هست؟(اگه میشه تو این بحث شرکت کنین که برای دوستان دیگه ای هم که بعدا از این قانون استفاده میکنن اشنایی نسبی به وجود بیاد که کجاها رو بزنن.چون نسبت به پذیرش با کنکور یه مقدار نااشنا تره تو پذیرش با کنکور تقریبا میشه حدس زد کجاها رو باید زد که قبول شد(با مقایسه رتیه های سالهای قبل) ولی اینجا نه) :

مجموعه معماري/مهندسي معماري/دانشگاه بين المللي امام خميني /ره /-قزوين روزانه

مجموعه مديريت اجرايي/مديريت اجرايي/دانشگاه علامه طباطبايي روزانه

مجموعه برنامه ريزي شهري -منطقه اي ومديريت شهري/برنامه ريزي شهري/دانشگاه کردستان روزانه
مجموعه معماري/مهندسي معماري/دانشگاه کردستان روزانه

مجموعه مديريت اجرايي/مديريت اجرايي/دانشگاه علامه طباطبايي شبانه

مجموعه برنامه ريزي شهري -منطقه اي ومديريت شهري/برنامه ريزي شهري/دانشگاه بين المللي امام خميني /ره /-قزوين شبانه

مجموعه معماري/مهندسي معماري/دانشگاه ايلام روزانه

مجموعه مديريت اجرايي/مديريت اجرايي/موسسه غيرانتفاعي البرز-قزوين

مجموعه معماري/مهندسي معماري/موسسه غيرانتفاعي علامه دهخدا-قزوين

پاسخ
 سپاس شده توسط روجا
دوستانی که میخوان از این سهمیه استفاده کنن و نمیدونن با چه معدلی کجا قبول میشن شاید انتخابهای من تا حدی بهشون کمک کنه من با معدل 17.7 و با انتخاب رشته ی پست قبل برنامه ریزی شهری روزانه سنندج قبول شدم.دوستان دیگه هم اگه قبول شدن اطلاع بدن که ملاکی برای کسانی که میخوان از این قانون استفاده کنن باشه.

پاسخ
 سپاس شده توسط روجا ، .Utopia ، sara: arch87 ، 0RKIDEH
(۱۳۹۱-۷-۱۹، ۰۱:۱۵ عصر)soheilarch نوشته است: دوستانی که میخوان از این سهمیه استفاده کنن و نمیدونن با چه معدلی کجا قبول میشن شاید انتخابهای من تا حدی بهشون کمک کنه من با معدل 17.7 و با انتخاب رشته ی پست قبل برنامه ریزی شهری روزانه سنندج قبول شدم.دوستان دیگه هم اگه قبول شدن اطلاع بدن که ملاکی برای کسانی که میخوان از این قانون استفاده کنن باشه.
tabrik migam 1
dooste man ba moadel 18.09 tarahi shahri roozaneye yazd ghabool shod.

پاسخ
 سپاس شده توسط soheilarch ، 0RKIDEH

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  راهنمایی رتبه 1 کنکور 93 طراحی شهری برای مرحله اول کنکور94 برای نخستین بار در تاریخ alireza 22 7,792 ۱۳۹۲-۱۲-۹، ۰۸:۵۰ عصر
آخرین ارسال: sardarekord
  راهنمایی برنامه مطالعاتی کنکور saharava 4 2,206 ۱۳۹۲-۶-۱۴، ۰۱:۲۷ عصر
آخرین ارسال: m.marziye

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان