امتیاز موضوع:
  • 32 رأی - میانگین امتیازات: 2.91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
میخواهیم دوباره با همکاری هم مقاله بنویسیم=== داوطلبان بیایید
(۱۳۹۱-۶-۱۵، ۰۲:۰۴ صبح)sharare نوشته است: واقعا ازتون ممنونم برای پاسخ های خوبتون!
اول اینکه خانم ارکیده ازتون تشکر میکنم برای راهنمایییتون، و اینکه فعلا فکر کنم مقاله برای من راحتتره! 4 چون اصلا هیچ آشنایی با پوستر ندارم! اگه منبعی از توضیح پوستر دارید ممنون میشم بگید که با اون هم آشنا بشم.
دوم مینا جان از شما هم خیلی ممنونم که وقت گذاشتید و با حوصله جواب سوال های من رو دادید. این طور که میبینم نوشتن مقاله ی مستقل برای من راحتتره. و از موضوعات باید یکی از اون فرعی هارو انتخاب کنم دیگه؟ درسته؟؟
حالا اگه یکی از اوناست دوستان راهنمایی میکنید کدوم برای من بهتره؟ از اونجایی که اولین بارمه!!!!
امیدوارم همه ی شما هم همین طور موفق باشید!!3

وقتی شما مقاله ای برای یه همایش ارسال میکنید، اگه داوری بشه و مورد پذیرش قرار بگیره دو حالت پیش میاد...یا مقالتون به صورت oral یعنی سخنرانی و یا به صورت poster پذیرش میشه
مقالاتی که به صورت سخنرانی پذیرش میشن کیفیت بهتری دارن و مقالاتی که کیفیت پایین تری دارن به صورت پوستر ارائه میشن
اگه مقالتون به صورت پوستر پذیرش بشه خود سایت همایش یه فرمتی در اختیار شما میذارن که طبق اون شما یه پوستر خیلی ساده و خلاصه از مقالتون ارائه میدید که شرکت کنندگان در زمان استراحت که از سالن همایش بیرون میان پوسترهای شما رو نگاه میکنن
در واقع پوستر خیلی راحت تره تا اینکه برید مقالتون رو به صورت سخنرانی ارائه بدید
اینکه کدومش بهتره واستون توضیح دادم..شما خودتون انتخابی ندارید بلکه هیات داوری انتخاب میکنن که مقاله شما ارزش این رو داره که به صورت سخنرانی ارائه بشه یا پوستر
خیلی خوبه که شما از همینت الان که کارشناسی هستید به فکر مقاله هستید
حتی اگه مقاله هاتون هم پذیرش نشد ناراحت نباشید چون همینکه تصمیم گرفتید وارد عرصه پژوهش بشید خیلی ارزش داره و حتما موفق میشید
متاسفانه همایش های داخلی و حتی همایش های خارجی کیفیت خیلی پایینی دارن، متاسفانه مسائل مالی برای این کنفرانس ها خیلی مهمه و بعضی وقتا در اولویت قرار میگیره
کمیت جای کیفیت رو در این همایش ها گرفته
البته بعضی از همایش ها هم هستن که واقعا کیفیت بالایی دارن و هر مقاله ای رو پذیرش نمیکنن
من مقالاتی رو دیدم که نویسنده حتی اصول اولیه نوشتن مقاله رو هم بلد نبوده ولی به هر دلیلی مقالش چاپ شده
خیلی از این همایش ها علمی نیستن و فقط و فقط تجاری هستن و یا به خاطر پر کردن رزومه عده ای از برگزار کنندگان تشکیل میشه
پس مقالات ارزشمندتون رو به هر همایشی نفرستید و حاضر نشید که مقالتون در هر همایشی چاپ بشه

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza ، sharare
    نقل‌قول: متاسفانه همایش های داخلی و حتی همایش های خارجی کیفیت خیلی پایینی دارن، متاسفانه مسائل مالی برای این کنفرانس ها خیلی مهمه و بعضی وقتا در اولویت قرار میگیره
    کمیت جای کیفیت رو در این همایش ها گرفته
    البته بعضی از همایش ها هم هستن که واقعا کیفیت بالایی دارن و هر مقاله ای رو پذیرش نمیکنن
    من مقالاتی رو دیدم که نویسنده حتی اصول اولیه نوشتن مقاله رو هم بلد نبوده ولی به هر دلیلی مقالش چاپ شده
    خیلی از این همایش ها علمی نیستن و فقط و فقط تجاری هستن و یا به خاطر پر کردن رزومه عده ای از برگزار کنندگان تشکیل میشه
    پس مقالات ارزشمندتون رو به هر همایشی نفرستید و حاضر نشید که مقالتون در هر همایشی چاپ بشه
    (آخرین ویرایش در این ارسال: دیروز ۱۲:۲۵ عصر، توسط zanko.)
    از توضیحات خوبتون ممنونم و ازینکه شما تشویقم میکنید خیلی خوشحالم. اینجوری انگیزم از این که هست خیلی بیشتر میشه!!!
    موضوع این هست که من نمیدونم کدوم همایش خوبه یا بده! از برگزار کننده هاش مشخصه؟؟؟
    الان این اولین مایش زنان و زندگی شهری خوبه یا بد به نظر شما؟
    (۱۳۹۱-۶-۱۵، ۰۳:۲۹ صبح)Mohsenurbanism نوشته است: سلام

مهندس sharare سعی کنید توی مقاله نویسی پیوستگی رو رعایت کنید یعنی اینکه اول از مسائل کلان شروع کنید و بعد برید سراغ مسائل ریزتر،اینجوری هم بانک اطلاعاتیتون به مرور زمان خیلی عالی میشه و هم برای خودتون راحتتره
    همچنین اگه (مخصوصا)توی مقاله های اولتون از فارغ التحصبلان شهرسازی و یا رشته های مرتبط و همینطور از اساتیدتون راهنمایی و کمک بگیرید میتونه خیلی به پیشرفت مقاله نویسی در شما کمک کنه

امیدوارم روزی رو شاهد باشیم که مقالات شما رو isi قبول کنه15
    lممنونم از لطفتون واقعا مهندس! منم خودم امیدوارم به اونجاهام برسم :) فعلا که اینجا همه خوب کمکم میکنن و راهنمایی همشون و همچنین شما خیلی موثره! بعضی موقع ها دیگه داد میزنم که خدایا این سایت ایران شهرساز رو از ما نگیر!!! 4 چون واقعا هرجا گیر کردم راه چاره مو اینجا پیدا کردم! باز هم از همتون ممنونم!
    آخرین ارسال های من :

فریتس شوماخر:
    در واقع این معماران و شهرسازان نیستند که شهرهای بزرگ را میسازند. قانونگذاران یک قالب آفریدند و کاسبکاران آن را پر کرده اند...
    پاسخ
     سپاس شده توسط Mohsenurbanism
    شما چون اولین همایشی هست که می خواید شرکت کنید فرقی نمیکنه که همایشه خوبی باشه یا ضعیف
    البته این همایش که میخواید شرکت کنید محوراش خیلی خوبه حتما شرکت کنید
    بازم میگم از همین الان اگه وارد کارای پژوهشی بشید دیدتون نسبت به خیلی از مسائل تغییر میکنه و تجربه بیشتری پیدا می کنید چون اکثرا بچه ها از ارشد وارد کارای پژوهشی میشن

پاسخ
     سپاس شده توسط sharare
    برای مقاله در هر موضوعی بنده در خدمتم...از شیراز

آخرین ارسال های من :
      پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        روش مقاله نویسی ISI haydariyan 0 1,475 ۱۳۹۳-۲-۵، ۱۱:۳۳ صبح
      آخرین ارسال: haydariyan
        مقاله نویسی isi atoosa.marzban 0 1,616 ۱۳۹۱-۱۰-۱۳، ۰۵:۲۴ عصر
      آخرین ارسال: atoosa.marzban
        دانلود آموزش دریافت مقاله از ساینس دایرکت yaser seraj 1 4,297 ۱۳۹۱-۱۰-۱۰، ۰۶:۴۹ عصر
      آخرین ارسال: dely_sh
        چگونه يك مقاله علمي بنويسيم؟ قسمت اول saeiideh 4 4,635 ۱۳۹۱-۹-۲۵، ۰۷:۴۴ عصر
      آخرین ارسال: urbanism
        آموزش مقاله نویسی archopedia 5 7,542 ۱۳۹۱-۹-۲۵، ۰۷:۴۲ عصر
      آخرین ارسال: urbanism
        شروع یه مقاله دیگه برای ایران شهرساز، همکار می طلبیم parasto_gh 10 6,650 ۱۳۹۱-۸-۹، ۰۱:۲۱ صبح
      آخرین ارسال: zanko
      Question انتخاب موضوع برای نوشتن مقاله علمی در حیطه برنامه ریزی شهری ANA 0 2,091 ۱۳۹۱-۸-۸، ۰۷:۵۲ عصر
      آخرین ارسال: ANA
        نوشتن مقاله شروع شد! بشتابید!! Elham.A 24 29,718 ۱۳۹۱-۵-۳، ۱۲:۵۲ عصر
      آخرین ارسال: tara0123
        پوستر مقاله kiana7822 2 3,352 ۱۳۹۱-۴-۲۱، ۰۱:۱۷ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        آموزش مقاله نویسی از سایت Elsevier ایلیا 2 6,959 ۱۳۹۱-۲-۶، ۰۷:۱۱ عصر
      آخرین ارسال: ایلیا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان