امتیاز موضوع:
  • 28 رأی - میانگین امتیازات: 2.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
معماران و شهرسازان کلیک کنید!!=>مشکل از کجاست؟ وزارت علوم؟ راه و شهرسازی؟
سلام دو ستان من چند روز قبل از برگزاری مرحله دوم کنکور ÷یغامی دادم اما کسی متوجه نشد چون همه درگیر امتحان مرحله دوم سال 91 بودند بازم می نویسم خوب گوش کنید شاید بهتون کمک بکنه من با واحد پروانه به اشتغال نظام مهندسی استان اذربایجان غربی فکر کنم تاریخ 20/4/1391 حرف زدم و متن سوالم این بود ایا شایعه مربوط به اینکه کسانی که دارای مدرک تکنولوژی معماری هستند پروانه اشتغال طراحی تعلق نمی گیرد واقعیت دارد یا نه جواب واحد پروانه به اشتغال : بله فعلا کسانی که دارای مهندسی تکنولو/زی معماری میباشند حق شرکت در ازمون طراحی را ندارند و بعد پرسید کسی که رشته کارشناسیش معماری و کارشناسی ارشدش شهرسازی باشه ایا پروانه تعلق می گیره جواب واحد پروانه به اشتغال : به عنوان صلاحیت دوم بله می تواند حالا ما معنی صلاحیت دوم را نفهمیدیم اگه کسی می دونه جواب بده
اقا راستی یکی جواب من را بده اینکه می گن اگر از تاریخ مدرک کاردانی تا کارشناسی به ازای هر 5 سال یک سال از اون سه سال برای ÷روانه کم می شه ایا در صورتی که پروانه کاردانی داشته باشی اینجوریه یا نه همون 5 سال گذشتعه باشه کفایت می کند درضمن این 5 سال برای پروانه نظارت است یا پروانه طراحی چون یک جا نوشته بود فقط برای پروانه نظارت این 5 سال حساب می شه

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط taksa001

پیام‌های داخل این موضوع
RE: معماران و شهرسازان کلیک کنید!!=>مشکل از کجاست؟ وزارت علوم؟ راه و شهرسازی؟ - توسط s1s2s3 - ۱۳۹۱-۵-۲، ۰۲:۴۰ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  چهارشنبه سوری و شهرسازی! kasrak 27 11,743 ۱۳۹۳-۱۲-۲۵، ۰۱:۴۹ عصر
آخرین ارسال: Brightness
  تهران مرکز بهتره یا علوم تحقیقات؟ زمردیان 5 3,185 ۱۳۹۲-۱۰-۳۰، ۰۲:۵۸ عصر
آخرین ارسال: arvik
  عکس از اعضای ایران شهرساز در روز مرحله 2 seywan_kurd 12 7,364 ۱۳۹۲-۴-۱۳، ۱۰:۵۶ صبح
آخرین ارسال: hamidataee
Smile امان از دوراهی های زندگی!!! hector 4 2,175 ۱۳۹۲-۴-۲، ۰۹:۳۰ صبح
آخرین ارسال: hector
  فرهنگ لغت شهرسازی و معماری==> حرف س ش FaTyJo0oN 149 46,362 ۱۳۹۱-۹-۲۷، ۰۷:۴۶ صبح
آخرین ارسال: FaTyJo0oN
  طراحی شهری هااااااا کمکم کنید mohseni 12 6,724 ۱۳۹۱-۹-۱۳، ۰۱:۴۰ صبح
آخرین ارسال: فولدینگ
  ایرادات مسکن مهر و راه های رفع آن FaTyJo0oN 8 3,143 ۱۳۹۱-۹-۸، ۰۸:۱۰ صبح
آخرین ارسال: FaTyJo0oN
  گسترش پیاده راه ها؛ نماد توسعه یافتگی شهرها ماراویا 0 1,598 ۱۳۹۱-۹-۵، ۰۴:۱۲ عصر
آخرین ارسال: ماراویا
  بدون تعارف : معماران در لباس شهرسازان ماراویا 0 1,029 ۱۳۹۱-۹-۵، ۰۳:۵۷ عصر
  شهر از ديدگاه شاعران: ماراویا 0 1,155 ۱۳۹۱-۹-۳، ۰۱:۵۸ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان