امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 3.28
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انتخاب شهر تبریز بعنوان بهترین شهر از سوی سازمان ملل
(۱۳۹۱-۵-۲، ۱۰:۴۱ صبح)Saeedm نوشته است:
(۱۳۹۱-۵-۱، ۱۱:۳۳ عصر)baradaran نوشته است: من تبریزی نیستم اما 5 سال اونجا زندگی کردم.با توجه به اینکه تبریز یه کلانشهره اما واقعا جای زندگیه و برخی مشکلات کلانشهرها رو نداره.به نظر من معیارهای نوشته شده برای تبریز صدق میکنه.در ضمن بعضی از دوستان ادبیات خوبی برای تبریز و مردم تبریز بکار نمیبرن و پشت جملاتشون حرفهای دیگه ای هست.تبریزی ها اتفاقا مردم با شعور و فهمیده ای هستند.بعضیا همیشه تبریز رو جدا از این مملکت میدونن.نه دوستان من ما همگی از یه ملتیم.
تبریز شهر اولین هاست.
تبریز جزو مهم ترین شهرهای ایران در هزار سال اخیر بوده این مورد رو
هیچ کس شک نداشته و نداره !
مردمان این شهر و کلا آذری ها بیشترین خدمت رو به ایران کردند در دوران معاصر بزرگترین مردان و زنان مملکت از تبریز برخاستند
قطعا تبریز شهر بسیار خوبی است و حتی به دلیل نزدیک بودن به اروپا و روسیه اولین شهری بوده که فرایند مدرنیته رو در ایران طی کرده و ...

<font style="font-size[تصویر:  confused.gif]mall">اما این خبر ساخته ی جریان افراطی موسوم به پا.ن ترکیسم هست که میخواهد به اهداف خودش که وابستگی به کشورهای اطراف هست برسد تعدادی از طرفداران پرشور تیم تراکتور هم گول حرف های زیباشون رو می خورند .
من نمیخوام اینجور بحث هایی تو سایت باشه و چون اینجور بحث ها چند گانگی به وجود میاره و همچنین با اهداف این سایت و ما مغایرت داره.ما همگی ایرانی هستیم.لازم به ذکر هست که بین آذری زبانها پان تورکیسم وجود نداره و هیچ وقت هم از چنین جریانهایی استقبال نشده.توصیه میکنم کلماتی رو که بکار میبریم اول معنیش رو بفهمیم بعد بکار ببریم
آخرین ارسال های من :

به امید یه هوای تازه تر
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: انتخاب شهر تبریز بعنوان بهترین شهر از سوی سازمان ملل - توسط baradaran - ۱۳۹۱-۵-۲، ۱۰:۵۲ صبح

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حرکت به سوی یک زندگی سبز sara515 1 1,225 ۱۳۹۵-۶-۱۷، ۰۱:۰۱ عصر
آخرین ارسال: neginazin
  9 مرداد 94: زلزله شهر کرمان را لرزاند alireza 1 1,594 ۱۳۹۴-۵-۹، ۰۲:۰۷ عصر
آخرین ارسال: alireza
  گزارشهای علمی درباره ی ابر شهر تهران haniye_s 0 1,217 ۱۳۹۲-۱۰-۱۶، ۱۲:۰۰ عصر
آخرین ارسال: haniye_s
  نمایشگاه گروهی عکس بازار تبریز haniye_s 0 1,007 ۱۳۹۲-۱۰-۱۵، ۱۲:۰۷ صبح
  نمایشگاه گروهی عکس از آثار عکاسان معمار معاصر ایران haniye_s 0 1,246 ۱۳۹۲-۱۰-۱۵، ۱۲:۰۴ صبح
  گزارش نحوه ی انتخاب آثار برتر مسابقه يونسكو haniye_s 0 1,053 ۱۳۹۲-۱۰-۱۴، ۱۱:۵۸ عصر
  تقدیر از پدر معماری نوین ایران haniye_s 0 1,043 ۱۳۹۲-۹-۲۰، ۱۰:۳۹ عصر
  پذیرش پولی دانشگاه علم صنعت در مقطع دکترا از 20 مرداده ماه 92 s1s2s3 2 2,154 ۱۳۹۲-۵-۱۰، ۰۸:۴۲ عصر
آخرین ارسال: URBAN 98
  گران ترین شهر جهان کجاست؟ Ƒanos 0 1,215 ۱۳۹۱-۱۱-۱۹، ۰۷:۴۷ عصر
آخرین ارسال: Ƒanos
  کارگاه تخصصی « استفاده مجدد از فضاهای تاریخی فرهنگی » Ƒanos 0 1,024 ۱۳۹۱-۱۱-۱۹، ۰۷:۴۵ عصر
آخرین ارسال: Ƒanos

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان