امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 3.28
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انتخاب شهر تبریز بعنوان بهترین شهر از سوی سازمان ملل
نقل‌قول: من نمیخوام اینجور بحث هایی تو سایت باشه و چون اینجور بحث ها چند گانگی به وجود میاره و همچنین با اهداف این سایت و ما مغایرت داره.ما همگی ایرانی هستیم.لازم به ذکر هست که بین آذری زبانها پان تورکیسم وجود نداره و هیچ وقت هم از چنین جریانهایی استقبال نشده.

بله همه ما ایرانی هستیم
البته این موضوع و دوست داشتن کشورمان ، شهرمان و محلمان نباید ما رو از بحث منطقی در این مورد دور کند

نقل‌قول: توصیه میکنم کلماتی رو که بکار میبریم اول معنیش رو بفهمیم بعد بکار ببریم

به روی چشم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۱-۵-۲، ۱۱:۱۰ صبح)Saeedm نوشته است:
نقل‌قول: من نمیخوام اینجور بحث هایی تو سایت باشه و چون اینجور بحث ها چند گانگی به وجود میاره و همچنین با اهداف این سایت و ما مغایرت داره.ما همگی ایرانی هستیم.لازم به ذکر هست که بین آذری زبانها پان تورکیسم وجود نداره و هیچ وقت هم از چنین جریانهایی استقبال نشده.

بله همه ما ایرانی هستیم
البته این موضوع و دوست داشتن کشورمان ، شهرمان و محلمان نباید ما رو از بحث منطقی در این مورد دور کند

نقل‌قول: توصیه میکنم کلماتی رو که بکار میبریم اول معنیش رو بفهمیم بعد بکار ببریم

به روی چشم
1000%
سپاسگزارم.امیدوارم در کنار هم موفق باشیم
آخرین ارسال های من :

به امید یه هوای تازه تر
پاسخ
 سپاس شده توسط Saeedm ، mahnaz110
سلام. میشه چند تا سایت خارجی در رشته برنامه ریزی شهری معرفی کنید؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      حرکت به سوی یک زندگی سبز sara515 1 1,198 ۱۳۹۵-۶-۱۷، ۰۱:۰۱ عصر
    آخرین ارسال: neginazin
      9 مرداد 94: زلزله شهر کرمان را لرزاند alireza 1 1,567 ۱۳۹۴-۵-۹، ۰۲:۰۷ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      گزارشهای علمی درباره ی ابر شهر تهران haniye_s 0 1,213 ۱۳۹۲-۱۰-۱۶، ۱۲:۰۰ عصر
    آخرین ارسال: haniye_s
      نمایشگاه گروهی عکس بازار تبریز haniye_s 0 1,000 ۱۳۹۲-۱۰-۱۵، ۱۲:۰۷ صبح
      نمایشگاه گروهی عکس از آثار عکاسان معمار معاصر ایران haniye_s 0 1,240 ۱۳۹۲-۱۰-۱۵، ۱۲:۰۴ صبح
      گزارش نحوه ی انتخاب آثار برتر مسابقه يونسكو haniye_s 0 1,042 ۱۳۹۲-۱۰-۱۴، ۱۱:۵۸ عصر
      تقدیر از پدر معماری نوین ایران haniye_s 0 1,037 ۱۳۹۲-۹-۲۰، ۱۰:۳۹ عصر
      پذیرش پولی دانشگاه علم صنعت در مقطع دکترا از 20 مرداده ماه 92 s1s2s3 2 2,145 ۱۳۹۲-۵-۱۰، ۰۸:۴۲ عصر
    آخرین ارسال: URBAN 98
      گران ترین شهر جهان کجاست؟ Ƒanos 0 1,208 ۱۳۹۱-۱۱-۱۹، ۰۷:۴۷ عصر
    آخرین ارسال: Ƒanos
      کارگاه تخصصی « استفاده مجدد از فضاهای تاریخی فرهنگی » Ƒanos 0 1,022 ۱۳۹۱-۱۱-۱۹، ۰۷:۴۵ عصر
    آخرین ارسال: Ƒanos

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان