امتیاز موضوع:
  • 44 رأی - میانگین امتیازات: 2.61
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(جدید)دانلود سوالات تشریحی تحلیلی 24 تیرماه 1391 برای اولین بار در ایران شهرساز
اتفاقا منم اون گسلو دیدم و حواسم بهش بود 5، مخوام بدونم دیگه کیا گسلو رو تشخیص دادن؟26
آخرین ارسال های من :

اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد ......... بگذارید دنیا هر چه می خواهد پیله کند2gwb921

پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، bahareh.
دوستان اشتباه نکنید گسل همون خط راستی بود که از معبر 24 متری رد شده بود اون خط های پررنگ منحنی تراز بودن به همین دلیل پررنگ کرده بودن که جهت شیب محله رو متوجه بشید

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط bahareh.
سلام

آره درست می گن، اونا خطوط تراز بودن که به فاصله 10 متر، 10 متر(نمی دونم شایدم 5متر، 5متر بود، یادم نیست7) پر رنگ شده بود، ولی من اون گسل بالایی رو ندیدم، دقیقا کجا بود؟2
آخرین ارسال های من :

امام صادق علیه السلام :

بر عاقل واجب است كه علم و ادب كسب كند ولی باید بداند كه قوام و استواری علم به ادب است.
پاسخ
 سپاس شده توسط bahareh.
(۱۳۹۱-۴-۲۵، ۱۲:۲۸ عصر)FaTyJo0oN نوشته است: یه گسل دیگه هم داشت...تقریبا تو مرکز می افتاد...26

بهار دمت گرم تو دیگه کی هستی212121
نه فاطی فک نکنم همین یک گسل بود مطمئنم11316
قربون شما بیکاری سرجلسه اینطوری کار دست ادم میده 78787878
(۱۳۹۱-۴-۲۵، ۰۳:۱۰ عصر)*Mahbobe * نوشته است: اتفاقا منم اون گسلو دیدم و حواسم بهش بود 5، مخوام بدونم دیگه کیا گسلو رو تشخیص دادن؟26

عزیزان اگه فقط یک کمی دقت میکردین به گسل پی میبردین
حنی یک نقشه کوچکم کنار نقشه اصلی بود که فاصله محدوده زمین رو تا مرکز شهر مشخص میکرد 78787878
آخرین ارسال های من :

هركسي براي خودش خياباني دارد
كوچه اي
كافي شاپي
و شايد عطري

كه پس از سالها
خاطراتش گلويش را چنگ ميزند
[تصویر:  dreamyeyesf.gif] [تصویر:  dreamyeyesf.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN
(۱۳۹۱-۴-۲۵، ۰۵:۴۹ عصر)zan tiymor نوشته است:
(۱۳۹۱-۴-۲۵، ۱۲:۲۸ عصر)FaTyJo0oN نوشته است: یه گسل دیگه هم داشت...تقریبا تو مرکز می افتاد...26

بهار دمت گرم تو دیگه کی هستی21
نه فاطی فک نکنم همین یک گسل بود مطمئنم11316
قربون شما بیکاری سرجلسه اینطوری کار دست ادم میده 7878

اتفاقا منم خواستم سوالا رو یادداشت کنم ولی دیدم اصلا حسش نیس (البته مطمین بودم یکی هست که این کارو کنه )7878
اینقد آرامش داشتم که نگوووو ... 21
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ
 سپاس شده توسط bahareh.
منم دو تا گسل دیدم گسل دوم از مرکز میگذشت و اصلا هم خطوط تراز نبود چون خط طراز به صورت حلقه هایی رسم میشه که سر و تهش بهم وصله ولی گسل به صورت زیگزاگ بود
100%دو گسل داشت

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط bahareh. ، .Utopia
اتفاقا منم خواستم سوالا رو یادداشت کنم ولی دیدم اصلا حسش نیس (البته مطمین بودم یکی هست که این کارو کنه )78
اینقد آرامش داشتم که نگوووو ... 21
[/quote]

با اتفاقا این حرفا سوالا بیرون نمیاومد هااااااااااااا6868
من بدتر از تو
چون 5 صبح رسیدم تهران کلا خواب بودم
2828
نیم ساعت اخرم سوال نوشتم و جواب دادم
به این میگنم ریلکس بودن7878
1616

پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، .Utopia
کلا چیزای بدرد بخور رو توی این سایت نمیشه دانلود کرد!45102

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط bahareh.
(۱۳۹۱-۴-۲۶، ۰۵:۴۳ صبح)mohsenurbanism نوشته است: کلا چیزای بدرد بخور رو توی این سایت نمیشه دانلود کرد!45102
سلام!

اول ببینید فایل در کدام قسمت سایت قرار دارد این فایل در کارگروه هست و کافیه شما عضو رایگان کارگروه شوید و سپس همه فایلهای کارگروه را دانلود کنید.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط bahareh.
سلام بچه ها منم یدوونه گسل دیدم 78
اتفاقا من 2 روز قبلش رفتم تهران تا استرس نداشته باشم 42ولی خدا رو شکر چیزی که فکر میکردم داده بوودن 113
امیدوارم هممون قبل شیم5

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط bahareh.

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      دانلود مقالات علمی شما از سیویلیکا(900 تومان) alireza 0 728 ۱۳۹۴-۱۱-۲۳، ۰۷:۳۷ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      خبری خوش برای متقاضیان عزیز نرم افزار حسابداری ساختمانی، پیمانکاری، پروژه ای alireza 0 807 ۱۳۹۴-۱۱-۱۲، ۰۳:۵۹ عصر
      دانلود 4000 مقاله با لینک مستقیم و دسته بندی شده ایران شهرساز به صورت رایگان-عیدی 94 alireza 0 1,360 ۱۳۹۴-۴-۲۸، ۱۱:۱۴ عصر
      اطلاعیه افتتاح انجمن VIP وب سایت ایران معمار در روز دانشجو atelieahjam 12 4,850 ۱۳۹۳-۱۲-۳، ۰۲:۱۶ عصر
    آخرین ارسال: atelieahjam
      دانلود سوالات مرحله دوم کنکور برنامه ریزی شهری 15 تیر 1392 zolatan 3 5,720 ۱۳۹۳-۱۱-۱۹، ۱۰:۵۲ صبح
      نتیجه نظر سنجی:به عنوان یک شهرساز یا معمار از خدمات ایران شهرساز راضی هستید؟ alireza 0 1,964 ۱۳۹۳-۱۰-۲۳، ۱۰:۴۷ عصر
      نتیجه نظر سنجی:گذاشتن فایلهای غیر رایگان در سایت را می پسندید؟ alireza 0 1,766 ۱۳۹۳-۱۰-۲۳، ۱۰:۴۶ عصر
      نظر ارزشمند شما در مورد... alireza 5 2,243 ۱۳۹۳-۱۰-۱۶، ۱۰:۴۳ صبح
    آخرین ارسال: amindatcom
      خبری فوق العاده برای داوطلبین طراحی شهری 93 alireza 19 9,699 ۱۳۹۳-۱۰-۵، ۱۱:۳۸ عصر
    آخرین ارسال: moalyi
      اطلاعیه مهم ایران شهرساز و سلب مسئولیت و مشکلات قضایی برای عدم رعایت کپی رایت کتاب alireza 0 2,272 ۱۳۹۳-۹-۲۲، ۱۰:۳۵ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان