امتیاز موضوع:
  • 41 رأی - میانگین امتیازات: 3.39
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
غیر رایگان دانلود کل مطالعات جامع استان همدان+کل نقشه ها+فایل جی آی اس
(۱۳۹۳-۱۱-۳۰، ۰۹:۵۵ صبح)behnodet نوشته است: طرح توسعه و عمران ناحیه ای ( و داده‌های جمعیتی و جی آی اس ) ش هم هست آیا ؟!

این مجموعه شامل 3 پوشه ( gis ostan hamedan -  فايلهاي متني -  نقشه‌ها ) هستش

4 تصویر ارسالی به ترتیب عبارتند از:

1- تصویری از محتوای پوشه فایل های متنی
2- تصویری از محتوای پوشه جمعیت از شاخه فایل های متنی
3- تصویری از محتوای پوشه فایل های جی آی اس
4- تصویری از محتوای پوشه نقشه ها

کلیه نقشه ها بصورت تصویری و عکسی هستند و اتوکدی نیستند.

فایل‌(های) پیوست شده
.jpg   تصویری از محتوای پوشه فایل های متنی.jpg (اندازه: 25.87 KB / تعداد دفعات دریافت: 26)
.jpg   تصویری از محتوای پوشه جمعیت از شاخه فایل های متنی.jpg (اندازه: 36.5 KB / تعداد دفعات دریافت: 27)
.jpg   تصویری از محتوای پوشه فایل های جی آی اس.jpg (اندازه: 23.22 KB / تعداد دفعات دریافت: 26)
.jpg   تصویری از محتوای پوشه نقشه ها.jpg (اندازه: 25.62 KB / تعداد دفعات دریافت: 27)
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza
فایل Gis بصورت shp هست یا عکس؟
و اینکه در سطح شهر همدان داره؟
من اطلاعات جمعیتی بلوک ها و نقشه های خروجی بصورت عکس رو دارم ولی به فایل shp و اینکه وضع موجود فیلدهای کاربری زمین،طبقات، اسکلت بنا، مصالح نما، قدمت و ... نیاز دارم
آیا این اطلاعات رو در فایل هاتون دارید؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۳-۱۱-۳۰، ۰۱:۳۶ عصر)ala sh نوشته است: فایل Gis  بصورت shp هست یا عکس؟
و اینکه در سطح شهر همدان داره؟
من اطلاعات جمعیتی بلوک ها و نقشه های خروجی بصورت عکس رو دارم ولی به فایل shp  و اینکه وضع موجود فیلدهای کاربری زمین،طبقات، اسکلت بنا، مصالح نما، قدمت و ... نیاز دارم
آیا این اطلاعات رو در فایل هاتون دارید؟

با عرض سلام خدمت شما دوست گرامی

بخاطر اینکه اینجانب شهرساز نیستم و از جی آی اس چیزی نمی دونم ، دسترسی به اطلاعات محتوایی داخلی نرم افزاری ندارم.

لطفا دوستانی که به محتویات این مجموعه دسترسی کامل دارند ، در اینباره راهنمایی های لازم را داشته باشند.

در تصویری که از فایل های داخل پوشه دیده میشه ، فرمت هر فایلی در کنارش نوشته شده و فرمت shp هم در این مجموعه دیده میشه ، از اینکه داخل فایل های shp چه چیزی وجود داره اطلاعی ندارم.

با تشکر

فایل‌(های) پیوست شده
.jpg   gis ostan hamedan.jpg (اندازه: 62.7 KB / تعداد دفعات دریافت: 22)

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، Brightness

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  غیر رایگان دانلود طرح تفصیلی و جامع اصفهان(vip) alireza 21 39,618 ۱۳۹۶-۸-۲۲، ۰۳:۵۰ عصر
آخرین ارسال: alireza
  غیر رایگان داغ داغ، نقشه gis شهر تهران parasto_gh 56 50,855 ۱۳۹۶-۶-۱۰، ۱۱:۳۲ صبح
آخرین ارسال: mtr6510
  غیر رایگان نقشه کاربری اراضی شهر تهران parasto_gh 11 17,754 ۱۳۹۶-۱-۲۵، ۰۵:۳۸ عصر
آخرین ارسال: En.emami
  غیر رایگان دانلود طرح تفصیلی قزوین vip saeed nasiri majd 3 10,215 ۱۳۹۵-۸-۱۹، ۱۰:۴۵ عصر
آخرین ارسال: maryamghorbani813
  غیر رایگان طرح جامع شهر یاسوج najme 4 4,459 ۱۳۹۵-۷-۲۳، ۰۳:۱۴ عصر
  غیر رایگان نقشه اتوکد مشهد+راهنمای نقشه elham90 29 10,036 ۱۳۹۵-۱-۲۲، ۰۳:۲۹ عصر
آخرین ارسال: mehrandavarpanah
  غیر رایگان نقشه کد شهر تهران ماراویا 4 4,752 ۱۳۹۴-۱۲-۲۳، ۰۵:۳۷ عصر
  یخ یخ یخ یخ یخ ! نقشه اتوکد تهران (قسمت اول) ایلیا 31 21,215 ۱۳۹۴-۱۲-۲۳، ۰۵:۳۷ عصر
  فایل GIS کلیه ی مناطق تهران به صورت شیپ فایل meysam rezaei 1 3,466 ۱۳۹۴-۱۲-۲۳، ۰۵:۳۷ عصر
  gis کل کرج برای اولین بار در ایران شهرساز با حجم 1 گیگ alireza 2 1,764 ۱۳۹۴-۱۲-۱۹، ۰۲:۲۷ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان