[-]

شماره تماس: 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 2.56
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
دانلود جزوه درس آشنایی با معماری جهان
دانلود جزوه درس آشنایی با معماری جهان (یه جزوه فوق العاده عالی و خلاصه و مفید)

گردآوری : بهنام برزگر (دانشجوی کارشناسی ارشد معماری - دانشگاه تهران)

قیمت: 2500تومان

کاربر مهمان نمی‌تواند مطالب قیمت‌گذاری شده را خریداری کند. برای خرید مطالب قیمت‌گذاری شده، یا .

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: 0RKIDEH ، dely_sh ، JAVAD4050 ، ایلیا ، arshadememari ، روجا ، mina91 ، atelieahjam
2
RE: دانلود جزوه درس آشنایی با معماری جهان
kheili ersal hatoun alie,,mamnoun

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: MHAKBARI ، atelieahjam
3
(1391-4-22، 12:03 عصر)dely_sh نوشته است: kheili ersal hatoun alie,,mamnoun

ممنون نظر لطفتونه.مرسی.1

سپاس شده توسط: atelieahjam
4
بسیار بسیار سپاس
آخرین ارسال های من :

براي آنکه به طریق خود ایمان داشته باشیم، لازم نیست ثابت کنيم که طریق دیگران نادرست است...
کسی که چنین می پندارد، به گام های خود نیز ایمان ندارد...
 سپاس شده توسط: MHAKBARI ، atelieahjam
5
من نتونستم دانلود کنم
چرا؟
این از داستان کاربر ویژه تبعیت میکنه؟؟؟

آخرین ارسال های من :
    6
    (1392-10-29، 07:09 عصر)وحید حمزه پور نوشته است: من نتونستم دانلود کنم
    چرا؟
    این از داستان کاربر ویژه تبعیت میکنه؟؟؟

سلام
    بله ولی شما پیشنهادهای شگفت انگیز را دیدید؟
    آخرین ارسال های من :

موفقیت در گرو تلاش است

همکاری در فروش فایل و پروژه های شما:
    7
    سلام . من عضو ویژه هم هستم ولی خطا میده و بدجووورم بهش نیازمندم بی زحمت یکی من و روشن کنه . :(

آخرین ارسال های من :
      8
      (1393-3-1، 11:46 صبح)marziehmahjoori نوشته است: سلام . من عضو ویژه هم هستم ولی خطا میده و بدجووورم بهش نیازمندم بی زحمت یکی من و روشن کنه . :(
      سلام
      دکمه ctrl+f5 را بزنید و سپس روی فایل کلیک راست کنید و save کنید.
      اگر حل نشد لطفا با شماره 09171388783 تماس بگیرید.

9
      باسلام
      چرا این جزوه را که در اینترنت به راحتی رایگان می شود دانلود کرد را برایش مبلغی تعیین کردید؟
      چون واقعا برای کسی که بعد از اینکه بخرد و ببیند رایگان می توانسته از سایت دیگری دریافت کنه بنظرم خیلی زورش بیاد.
      البته تشکر می کنم از فعالیت های سایت خوبتون و اینو هم برای همین گفتم که حیفه سایت خوبی مثل سایت شما بخاطر مبلغی پول محبوبیتش را بین مخاطبینش از دست بده.(چه بهتر جزوات و... که در سایت های دیگر نیاز هست پول داد(والبته انحصار شخصی نیست) را شما رایگان در اختیار کاربران قرار بدهید.
      با تشکر

آخرین ارسال های من :
        10
        (1393-10-20، 09:46 عصر)homandelroba نوشته است: باسلام
        چرا این جزوه را که در اینترنت به راحتی رایگان می شود دانلود کرد را برایش مبلغی تعیین کردید؟
        چون واقعا برای کسی که بعد از اینکه بخرد و ببیند رایگان می توانسته از سایت دیگری دریافت کنه بنظرم خیلی زورش بیاد.
        البته تشکر می کنم از فعالیت های سایت خوبتون و اینو هم برای همین گفتم که حیفه سایت خوبی مثل سایت شما بخاطر مبلغی پول محبوبیتش را بین مخاطبینش از دست بده.(چه بهتر جزوات و... که در سایت های دیگر نیاز هست پول داد(والبته انحصار شخصی نیست) را شما رایگان در اختیار کاربران قرار بدهید.
        با تشکر

سلام
        بررسی شد این فایل رایگان بوده و در قسمت ویژه سایت بود.
        هزینه به شما برگشت می شود و شما میتوانید در جای دیگر هزینه برگشتی را خرید کنید

موضوعات مرتبط با این موضوع...
        موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
          غیر رایگان دانلودکتاب در آمدی بر شناخت معماری روستایی ایران دکتر اکبر زرگر قسمت اولvip shamim 10,114 1394-3-9، 02:43 عصر
        آخرین ارسال: atelieahjam
          غیر رایگان از زمان و معماری-منوچهر مزینی mahan 2,185 1393-11-24، 04:08 عصر
        آخرین ارسال: haydariyan
          جزوه سیر تاریخی باغسازی در دنیا MHAKBARI 334 1393-11-12، 05:48 عصر
        آخرین ارسال: MHAKBARI
          غیر رایگان جزوه خلاصه مطالب مهم درک عمومی معماری (8 فصل) MHAKBARI 781 1393-8-22، 08:59 عصر
        آخرین ارسال: AliReza
          غیر رایگان جزوه ساختمان 1و2 ساعد سميعي- دانشگاه تهران MHAKBARI 6,712 1393-7-4، 09:25 عصر
        آخرین ارسال: AliReza
          غیر رایگان دانلود پاورپوینت ایده در معماری atelieahjam 515 1393-6-20، 09:11 عصر
          غیر رایگان دانلود مقاله آجر atelieahjam 364 1393-6-20، 07:24 عصر
          غیر رایگان دانلود پاورپوینت اختلاط بتن atelieahjam 294 1393-6-20، 05:36 عصر
          غیر رایگان دانلود مقاله آسانسور - PDF atelieahjam 411 1393-6-20، 05:26 عصر
          غیر رایگان دانلود مقاله آسانسور atelieahjam 243 1393-6-20، 05:08 عصر
        کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
        آخرین ارسال های انجمن
        آخرين ارسال ها
        موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
          اعتراض به سازمان سنجش در کنکور طراحی شهری 94-9 مرداد 94 8 ساعت پیش AliReza azadeh.arch تالار گفتمان طراحی شهری
          عضوگیری کارگروه ویژه طراحی شهری ویژه ارشد 95 دیروز AliReza parisa72 تالار گفتمان طراحی شهری
          9 مرداد 94: زلزله شهر کرمان را لرزاند دیروز AliReza AliReza اخبار شهرسازی و معماری
          تو کلاس ما که نصفش تقلب بود همه آماده فقط کاغذ انداخته بودن از رو می کشیدن ... دیروز AliReza AliReza تالار گفتمان طراحی شهری
          دانلود سوال کنکور اسکیس طراحی شهری 94-آزمون 9 مرداد 94 دیروز AliReza AliReza تالار گفتمان طراحی شهری
          سوال مرحله دوم(تشریحی تحلیلی 94)برنامه ریزی شهری 9 مرداد 94 دیروز AliReza AliReza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
          اسکیس طراحی شهری 94: اصن سوالو که دیدیم عینشو یه سریا میدونستن انگار آب سرد... دیروز AliReza AliReza تالار گفتمان طراحی شهری
          آنچه از اسکیس کنکور 94 گفته شد+تحلیل سوال اسکیس طراحی شهری 9 مرداد 94 دیروز AliReza AliReza تالار گفتمان طراحی شهری
          آنچه از کنکور تحلیلی 94 گفته شد+تحلیل کنکور تحلیلی تشریحی برنامه ریزی شهری ... دیروز AliReza AliReza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
          ایران شهرساز در بین 1000 سایت برتر کشور==>>رنکینگ سایت ایران شهرساز در ایرا... دیروز AliReza AliReza اطلاعیه و اخبار سایت
          کنفرانس بین المللی معماری شهرسازی عمران هنر و محیط زیست ICAUCAE با کارگاه ه... دیروز engurb engurb تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
          فراخوان مقاله کنفرانس بین المللی معماری شهرسازی عمران هنر و محیط زیست ICAUC... دیروز engurb engurb تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
          وظایف و اختیارات شهرداری 5-8 sgc sgc مدیریت شهری
          موج نرم افزارهای جدید گوشی‌های هوشمند، مسلماً دوچرخه سواری را آسان می‌گردان... 5-8 sgc sgc مدیریت شهری
          پروژه آمار در شهرسازی 5-8 U.D.SG سیدمحمد طرح،پروژه،نقشه
        با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.
        [-]
        تبلیغات
        جستجو
        جستجوی گوگل