امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 3.06
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یک هفته تا کنکور مرحله دوم=>بهبود رتبه یا تثبیت همان رتبه یا بدترین حالت=>شرح دهید!
(۱۳۹۱-۴-۱۸، ۱۱:۴۷ عصر)seywan_kurd نوشته است:
(۱۳۹۱-۴-۱۸، ۱۰:۱۶ عصر)AliReza نوشته است: سلام و ممنون از دوستان

فقط چند روز دیگر تا آزمون مرحله دوم باقی مانده است و با توجه به پیام های دریافتی ظاهرا دوستان خیلی نگران هستند و نمی دانند در این چند روز چی بخونند

شما میخواهید چی بخونید یا کار کنید؟

با سلام

دوستان اصن نرید تو فک مرحله 2 هر وقتم یهو رفتید تو فکش فورا بیرون بیایید به خدا اگه این کارو بکنید اعتماد به نفستون هم زیاد میشه و هم ترستون از مرحله 2 کم میشه !!! من به خودم ایجوری فرض میکنم که امروز دوشنبه است احساس میکنم دوشنبه هفته بعد ست که امتحانم تموم شده اینقد خیال ادم راحت میشه که نگو :)
من خودم یکی ای مدتی که مقاله اینا خوندم رو دارم به صورت شیت بندی تشریحی کار میکنم و همچنین روی راهبرد و سیاست خیلی کار می کنم باور کنید همه اینایی که میگم کلا هم تو روز 2-3 ساعت وقتمو میگره
سلام
منم آرزوی موفقیت واسه تک تک بچه ها رو دارم، و امیدوارم بهترین نتیجه رو بگیرن.
و یک سوال: مهندس seywan میشه لطفا کار روی راهبرد و سیاست رو بیشتر توضیح بدین. من متوجه نشدم7
آخرین ارسال های من :

براي آنکه به طریق خود ایمان داشته باشیم، لازم نیست ثابت کنيم که طریق دیگران نادرست است...
کسی که چنین می پندارد، به گام های خود نیز ایمان ندارد...
پاسخ
سلام
منم آرزوی موفقیت واسه تک تک بچه ها رو دارم، و امیدوارم بهترین نتیجه رو بگیرن.
و یک سوال: مهندس seywan میشه لطفا کار روی راهبرد و سیاست رو بیشتر توضیح بدین. من متوجه نشدم7
[/quote]

دوست عزیز منظور از اینکه بر روی راهبرد و سیاست کار کنید اینه که برای خودتون یه محله یا ناحیه ای انتخاب کنبد بعد بیایید واسه این محدوده یه SWOT ببندید و براساس سواتتون شروع به راهبرد کردن بدید برای مثال راهبرد من اینه که شهر از قسمت غربی گسترش پیدا کنه وقتی این راهبرد رو میدید بعد عواملی که باعث میشن این راهبرد جنبه تحقق پذیریش مهیا بشه رو مشخص کنید یعنی همون سیاست های موردی ...!!

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط baradaran ، .Utopia ، sharmin ، haydariyan ، محب الرضا
سلام دوست عزیز.امیدوارم که موفق باشید.اگه امکانش هست همین قسمت کاراتون رو بذارید رو سایت تا ما هم یاد بگیریم.بعضیا هستن که غیر مرتبط هستن(مثل من)که بلد نیستن.بی نهایت سپاسگزارم
آخرین ارسال های من :

به امید یه هوای تازه تر
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  درخواست رایگان درخواست مطلب، مقاله و یا پایان نامه درباره ی طراحی فضای شهری مناسب برای کودکان Zohreh javadi 0 937 ۱۳۹۴-۱۱-۱۴، ۰۵:۴۷ صبح
آخرین ارسال: Zohreh javadi
  دانلود کلید کنکور سراسری برنامه ریزی شهری و طراحی شهری و معماری 1391 alireza 6 4,930 ۱۳۹۲-۱۱-۲۶، ۱۲:۲۴ عصر
آخرین ارسال: mona323
  گفتگوی یک شهرساز با شهردار زمردیان 0 1,897 ۱۳۹۲-۱۱-۱، ۰۷:۲۳ عصر
آخرین ارسال: زمردیان
  تهران مرکز بهتره یا علوم تحقیقات؟ زمردیان 5 3,104 ۱۳۹۲-۱۰-۳۰، ۰۲:۵۸ عصر
آخرین ارسال: arvik
  ملاقات حضوری در روز کنکور 1393 عکسی یادگاری زمردیان 0 964 ۱۳۹۲-۱۰-۳۰، ۱۲:۰۵ صبح
آخرین ارسال: زمردیان
  ملاقات حضوری در روز کنکور مرحله دوم 1392 alireza 25 8,656 ۱۳۹۲-۴-۱۳، ۱۰:۰۴ عصر
آخرین ارسال: mehdime007
  عکس از اعضای ایران شهرساز در روز مرحله 2 seywan_kurd 12 7,324 ۱۳۹۲-۴-۱۳، ۱۰:۵۶ صبح
آخرین ارسال: hamidataee
  به زودی دانلود کتابهای انتشارات سپاهان کنکور طراحی شهری و برنامه ریزی شهری s1s2s3 1 1,737 ۱۳۹۱-۹-۳، ۰۵:۴۴ عصر
آخرین ارسال: alireza
  10 تا از بدترین شهر های دنیا ماراویا 0 1,276 ۱۳۹۱-۹-۲، ۰۲:۵۳ عصر
آخرین ارسال: ماراویا
  به چه امیدی دارید ارشد می خونید به دنبال سواد یا کار s1s2s3 7 3,255 ۱۳۹۱-۸-۲۶، ۱۲:۲۷ عصر
آخرین ارسال: s1s2s3

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان