امتیاز موضوع:
  • 31 رأی - میانگین امتیازات: 2.87
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست منابع كنكور ارشد دانشگاه سراسري در رشته ي معماري+جزوات معماري دانشگاه تهران
سلام خدا قوت. من منابع كنكور ارشد دانشگاه سراسري در رشته ي معماري را ميخواهم؟ميتوانيد به من كمك كنيد؟
جزوات معماري دانشگاه تهران راهم نياز دارم ولي من نميتونم به تهران بروم.ميشه به من كمك كنيد؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط MHAKBARI
(۱۳۹۱-۴-۳، ۱۱:۰۸ صبح)cheshandaz نوشته است: سلام خدا قوت. من منابع كنكور ارشد دانشگاه سراسري در رشته ي معماري را ميخواهم؟ميتوانيد به من كمك كنيد؟
جزوات معماري دانشگاه تهران راهم نياز دارم ولي من نميتونم به تهران بروم.ميشه به من كمك كنيد؟

سلام دوست عزيز ، برخي از جزوات اساتيد دانشگاه تهران در سايت موجوده جستجو كنيد پيدا ميشه و براي دانلود بايد عضو VIP باشيد كه مديريت محترم سايت كاملا شرايط آن رو در اطلاعيه ها توضيح داده اند. ولي چند تا فايل براي منابع كنكور ارشد معماري رو كه داشتم رو در همين جا قرار ميدم.113

.pdf   منابع کنکور ارشد.pdf (اندازه: 171.3 KB / تعداد دفعات دریافت: 185)

.pdf   منابع ارشد(1).pdf (اندازه: 62.94 KB / تعداد دفعات دریافت: 153)

.pdf   list.pdf (اندازه: 77.42 KB / تعداد دفعات دریافت: 128)

.pdf   Arshad MeMari.pdf (اندازه: 2.22 MB / تعداد دفعات دریافت: 216)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، archiman ، dely_sh ، niloofar mahyari ، arshadememari ، مهسا_mahsa

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  منابع جدید آزمون کارشناسی ارشد معماری موسسات و آموزشگاه ها MHAKBARI 0 1,198 ۱۳۹۴-۲-۱۰، ۰۵:۳۶ عصر
آخرین ارسال: MHAKBARI
  راهنمایی رتبه 1 کنکور 93 طراحی شهری برای مرحله اول کنکور94 برای نخستین بار در تاریخ alireza 22 7,688 ۱۳۹۲-۱۲-۹، ۰۸:۵۰ عصر
آخرین ارسال: sardarekord
  دزخواست راهنمایی مداوم برای ارشد برنامه ریزی شهری از یک مشاور dabagh 1 1,535 ۱۳۹۲-۷-۱، ۰۳:۳۳ عصر
آخرین ارسال: ایلیا
  تغییر رشته معماری به شهرسازی nirvana 7 6,602 ۱۳۹۲-۶-۱۱، ۰۹:۴۱ عصر
آخرین ارسال: arch IV
  منابع نهایی آزمون کارشناسی ارشد مرمت و احیاءبناها و بافتهای تاریخی MHAKBARI 0 1,273 ۱۳۹۱-۱۱-۲۹، ۰۹:۲۶ صبح
  منابع كنكور ارشد طراحي شهري و برنامه ريزي شهري منطقه اي MHAKBARI 1 1,579 ۱۳۹۱-۱۱-۲۸، ۱۱:۲۰ عصر
آخرین ارسال: foroogh.r
  معرفی دانشجوی ارشد برنامه ریزی شهری پردیس کیش ali50 1 1,903 ۱۳۹۱-۱۱-۵، ۰۶:۱۳ عصر
آخرین ارسال: ali50
  به نظر شما شهرسازی که بخواد ارشد ،معماری بخونه کار اشتباهی میکنه؟دلایلتان رابیان کنید فاطمه زهرا 10 6,580 ۱۳۹۱-۸-۱۶، ۰۳:۴۶ عصر
آخرین ارسال: فاطمه زهرا
  درخواست و راهنمای استفاده از چه منابعی برای آزمون کارشناسی ارشد معماری mohammad_sat 2 2,178 ۱۳۹۱-۸-۱۴، ۱۲:۱۶ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان