امتیاز موضوع:
  • 38 رأی - میانگین امتیازات: 2.79
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کدام گرایش بهتر است. با هم مقایسه کنیم
سلام به همه ی دوستان

بنظر من برای انتخاب گرایش بیشتر باید به روحیات خودتون نگاه کنید

بازار کار هم برای یک شهرساز چون یک رشته ی میان رشته ای هست با تلاش و جست و جو هست

رشته های برنامه ریزی منطقه ای و مدیریت شهری هم که شاید بنظر خیلی از ماها حالا کار براش کم باشه اما مطمئنا اینجوری نیست چون رفته رفته احساس نیاز به این تخصص ها شدت می یابد

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، sharare
سلام من لیسانس معماری دارم ،به معماری علاقه دارم ولی چون تعداداونایی که معماری خوندن خیلی بیشترشده براهمون طراحی شهری روانتخاب کردم الان توهرشهرکوچیکی کارشناسی حتی کارشناسی ارشدم عماری روگذاشتن ‏↳‏‏ظرشماانتخاب خوبی کردم؟
دوباره سلام موقعیت کاری طراحی شهر توکشورایه خارجی چطوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آخرین ارسال های من :

عمري راتلف كردم تابفهمم فهميدن همه چيز لازم نيست.
پاسخ
سلام
لطفا در مورد برنامه ريزي منطقه اي و دانشگاههاي پذيرنده آن بيشتر توضيح بدين؟

سلام
لطفا در مورد برنامه ريزي منطقه اي و دانشگاههاي پذيرنده در كنكور91 آن بيشتر توضيح بدين؟ و اينكه برنامه ريزي منطقه اي دانشگاه گيلان به لحاظ اعتبار و هيئت علميش خوبه يا برنامه ريزي شهري كردستان؟ خواهشا كمك كنيد

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    چرا كسي راهنمايي نميكنه؟

پاسخ
    منظورم سوالي است كه در ارسال 13 پرسيده ام

پاسخ
    (۱۳۹۱-۸-۱۸، ۰۲:۴۸ عصر)منصور91 نوشته است: منظورم سوالي است كه در ارسال 13 پرسيده ام

آقا منصور سلام
    من در مورد برنامه ریزی منطقه ای چیزی نمیدونم. اما همین بس که مملکت ما تو مسائل شناخته شده و رشته های روتین و شناس درجا میزنهوچه برسه به اینکه بیاد برنامه ریزی منطقه ای تدریس کنه. کاری براش نخواهد بود. پس برنامه ریزی شهری که شناخته شده ار هست رو انتخاب کنید.در مورد پذیرش دانشگاهها بهتره از موسساتی که برگزار کننده کلاس و جزوه.....کمک بگیرید.
    اگه پول کافی دارید و زبانتون خوبه پس وقتتونو تلف نکنید و برید از ایران.یه جایی که واقعا مثل یه دانش+جو درس بخونی و مثل یه دانش+جو باهات برخورد بشه.
    اما اگه مجبورید ایران بمونید یه دانشگاهی برید که اساتیدش اقلا بالای 40 سالشون باشه!!! میدونید که الان هر دانشگاهی میری میبینی جقله بچه داره درس میده!پس یا نخون اگه میخونی درست و با هدف بخون.چون غیر ازون اتلاف وقته.اما اگه از لیسانست داری استفاده میبری، به نظر من که کفایت میکنه! ( یه راهنمایی منطقی و شسته رفته)

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    سلام دوستان من به عنوان یک شخص که لیسانس معماری دارم و الان هم دانشجوی کارشناسی ارشد طراحی شهری هستم بهتون توصیه میکنم در گرایش انتخابی دقت کنید من الان تو رشته طراحی موندم همه میگفتند با معماری در ارتباطه ولی اونجوری که استادها سر کلاس از ما چیزی میخوان اصلامرتبط نیست من خودم سخت پشیمونم و شاید به خاطر پولی است که به دانشگاه ازاد دادم مگرنه همین امروز انصراف میدادم تو گوش ما میخوندن لیسانس معماری با ارشدش هیچ فرقی نمیکنه و برید یک رشته دیگه بهتره ولی من میخوام بگم که اصلا مدرک کارشناسی ارشد بی ارزشه اگه دکترا بگیری خوبه ولی من میگم کسی که فقط میخواد ارشد بخونه همون لیسانس کفایت میکنه هر کی بلند شده تو دانشگاه داره تدریس میکنه سر ادم داد میزنند انگار دارن با دانشجویی که تازه 17 سالش هست و وارد دانشگاه شده برخورد میکنند اگر بگویم ببخشید این حرف را میزنم ولی عین سگ پشیمونم به شما هم دوست عزیز توصیه میکنم اگه میخواید ارشد بخونید خواهشا همون رشته خودتون را بخونید تا لااقل یک پایه قوی داشته باشید الان من شاید بتونم ارشد طراحی شهری را بگیرم ولی مطمین باشید هیچ وقت چیزی یاد نمیگیرم و این را بدون تو رشته مهندسی اگه چیزی یاد نگیری جرات نداری تو بازار کار کار کنی حتی اگه بفرستن دنبالت هم
    این توصیه من به شما دوستان بوود خواهشا از رشته های شهرسازی یک غول نسازید بخدا قسم هیچی نیست هیچی هم نداره
    میگم به دانشگاه ازاد این ترم 2 تومان نمیدادم الان انصراف میدادم

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط JiLa
    منم رشتم شهرسازی ازش زیاد خوشم نمیاد فکر میکنم وقت تلف کردنه میخام واسه ارشد معماری بخونم اما میگن باید دستت قوی باشه تو دانشگاه ما هم فقط یکی از استادامون طراحی خونده و سطح طراحی دانشگا ضعیفه .به نظرتون کسی که بخاد از شهرسازی معماری بره بازم اشتبا میکنه؟؟؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    اره من به شما چون که پایتون شهرسازیه پیشنهاد میکنم همون شهرسازی را بخونید چون مطمین باشید نمیتونید تو معماری موفق باشید ولی شما میتونید تو رشته طراحی شهری بسیار موفق باشید

پاسخ
     سپاس شده توسط فاطمه زهرا
    سلام "s1s2s3‏"‏‏↳‏
    من لیسانس معماری دارم، الان دارم براارشدطراحی شهری میخونم بااین متنی که شمافرستادین کلن ناامیدم کردیین، بالیسانس معماری میتونی هرکاری دلت بخواد توبازارکار بکنی،فرقیم نمیکنه ارشدولیسانس،طراحی شهری زدم که مدرکه اینم باشه دستم ،‏↳‏
    یه جوری انتقادکردین دلم ریخت ‏!!!‏
    ازناراحتی چپه شدم ¿

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      آشنایی با رشته شهرسازی MHAKBARI 0 1,360 ۱۳۹۱-۸-۱۷، ۰۵:۰۱ عصر
    آخرین ارسال: MHAKBARI

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان