امتیاز موضوع:
  • 20 رأی - میانگین امتیازات: 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اطلاعیه مهم - ارسال فایلهای ویژه به اعضای فعال در کارگروه
بچه ها قضیه ی این ارسال فایل های ویژه چیه؟
اگه فایل نداشتیم اون خلاصه مقاله قبوله؟7
تو رو خدا راهنمایی کنین، من چون رشتم غیرمرتبطه حس می کنم خیلی از ماجرا عقبم42

آخرین ارسال های من :
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: اطلاعیه مهم - ارسال فایلهای ویژه به اعضای فعال در کارگروه - توسط sharmin - ۱۳۹۱-۴-۶، ۱۱:۱۴ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دانلود 4000 مقاله با لینک مستقیم و دسته بندی شده ایران شهرساز به صورت رایگان-عیدی 94 alireza 0 1,362 ۱۳۹۴-۴-۲۸، ۱۱:۱۴ عصر
آخرین ارسال: alireza
  اطلاعیه افتتاح انجمن VIP وب سایت ایران معمار در روز دانشجو atelieahjam 12 4,852 ۱۳۹۳-۱۲-۳، ۰۲:۱۶ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  نتیجه نظر سنجی:به عنوان یک شهرساز یا معمار از خدمات ایران شهرساز راضی هستید؟ alireza 0 1,964 ۱۳۹۳-۱۰-۲۳، ۱۰:۴۷ عصر
  نتیجه نظر سنجی:گذاشتن فایلهای غیر رایگان در سایت را می پسندید؟ alireza 0 1,767 ۱۳۹۳-۱۰-۲۳، ۱۰:۴۶ عصر
  نظر ارزشمند شما در مورد... alireza 5 2,245 ۱۳۹۳-۱۰-۱۶، ۱۰:۴۳ صبح
آخرین ارسال: amindatcom
  اطلاعیه مهم ایران شهرساز و سلب مسئولیت و مشکلات قضایی برای عدم رعایت کپی رایت کتاب alireza 0 2,277 ۱۳۹۳-۹-۲۲، ۱۰:۳۵ عصر
  نظرسنجی در مورد فعالیت های مهندسین فعال سایت در بخش های مختلف leila 1 1,253 ۱۳۹۳-۶-۲۱، ۰۲:۲۹ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  اطلاعیه1 گروه ویژه مرحله دوم 93-{ویژه 73 ثبت نامی گرایش طراحی و برنامه ریزی شهری} alireza 32 12,411 ۱۳۹۳-۳-۱۴، ۱۱:۰۲ صبح
  موضوع های احتمالی امسال رو یا حداقل نمونه سوال بیشتر با جواب اگه بشه واسمون ارسال کنی alireza 1 1,727 ۱۳۹۳-۳-۴، ۱۱:۱۲ عصر
  hottt>>جلسه اول کارگروه مرحله دوم برنامه ریزی 93 alireza 11 6,010 ۱۳۹۲-۱۲-۶، ۰۴:۳۱ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان