امتیاز موضوع:
  • 20 رأی - میانگین امتیازات: 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اطلاعیه مهم - ارسال فایلهای ویژه به اعضای فعال در کارگروه
همونطور که وعده داده بودیم ، کارگروه مرحله دوم برنامه ریزی شهری برای اعضایی که فایلهای خودشونو بفرستن ، فایلهای ویژه و مهم رو می فرسته .
تعدادی از اعضای فعال به ایمیل و چیمیل کارگروه فایلاشونو فرستادن ، بزودی لیستی از این عزیزان تهیه خواهد شد . برای مثال کارگروه به این افراد فایل های ویژه رو ارسال کرده است :

zahra-artist

[b]هر چه زودتر مطالب و فایلهای خودتونو برای ما بفرستید ، فایلهای ویژه رو سریعتر دریافت خواهید کرد . وقــــــت طـــلاست .
آخرین ارسال های من :

برای کسب اطلاعات بیشتر و ارائه نظرات و پیشنهادات خود به این تاپیک مراجعه کنید:
http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...6#pid44246
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، .Utopia ، haydariyan ، ایلیا ، Maryam M ، bahareh. ، روجا
7منم میخوام عضو شم چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟7

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    بچه ها قضیه ی این ارسال فایل های ویژه چیه؟
    اگه فایل نداشتیم اون خلاصه مقاله قبوله؟7
    تو رو خدا راهنمایی کنین، من چون رشتم غیرمرتبطه حس می کنم خیلی از ماجرا عقبم42

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۱-۳-۱۵، ۱۱:۱۰ عصر)کارگروه مرحله دوم برنامه ریزی نوشته است: همونطور که وعده داده بودیم ، کارگروه مرحله دوم برنامه ریزی شهری برای اعضایی که فایلهای خودشونو بفرستن ، فایلهای ویژه و مهم رو می فرسته .
    تعدادی از اعضای فعال به ایمیل و چیمیل کارگروه فایلاشونو فرستادن ، بزودی لیستی از این عزیزان تهیه خواهد شد . برای مثال کارگروه به این افراد فایل های ویژه رو ارسال کرده است :

zahra-artist

[b]هر چه زودتر مطالب و فایلهای خودتونو برای ما بفرستید ، فایلهای ویژه رو سریعتر دریافت خواهید کرد . وقــــــت طـــلاست .

من میخواستم یه سری فایل بفرستم ولی sendنمیشه......

پاسخ
    سلام

نقل‌قول: 7منم میخوام عضو شم چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟7

دوست عزیز با فرستادن فایل های با ارزش خودتون در زمینه های مورد بحث به ایمیل کارگروه ، می تونید از سایر فایل های با ارزش اون مبحث استفاده کنید

نقل‌قول: چه ها قضیه ی این ارسال فایل های ویژه چیه؟
    اگه فایل نداشتیم اون خلاصه مقاله قبوله؟[تصویر:  7.gif]
    تو رو خدا راهنمایی کنین، من چون رشتم غیرمرتبطه حس می کنم خیلی از ماجرا عقبم[تصویر:  42.gif]

لطفا کلیک کنید

نقل‌قول: من میخواستم یه سری فایل بفرستم ولی sendنمیشه......

دو آیدی وجود داره ، می تونید فایلتون رو برای یکی دیگه از آیدی ها ارسال کنید تا بتویند از سایر فایل های با ارزش استفاده کنید

planning_second_exam_group@yahoo.com
    planning.second.exam.group@chmail.ir

پاسخ
     سپاس شده توسط .Utopia ، sharmin

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      دانلود 4000 مقاله با لینک مستقیم و دسته بندی شده ایران شهرساز به صورت رایگان-عیدی 94 alireza 0 1,347 ۱۳۹۴-۴-۲۸، ۱۱:۱۴ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      اطلاعیه افتتاح انجمن VIP وب سایت ایران معمار در روز دانشجو atelieahjam 12 4,819 ۱۳۹۳-۱۲-۳، ۰۲:۱۶ عصر
    آخرین ارسال: atelieahjam
      نتیجه نظر سنجی:به عنوان یک شهرساز یا معمار از خدمات ایران شهرساز راضی هستید؟ alireza 0 1,958 ۱۳۹۳-۱۰-۲۳، ۱۰:۴۷ عصر
      نتیجه نظر سنجی:گذاشتن فایلهای غیر رایگان در سایت را می پسندید؟ alireza 0 1,748 ۱۳۹۳-۱۰-۲۳، ۱۰:۴۶ عصر
      نظر ارزشمند شما در مورد... alireza 5 2,208 ۱۳۹۳-۱۰-۱۶، ۱۰:۴۳ صبح
    آخرین ارسال: amindatcom
      اطلاعیه مهم ایران شهرساز و سلب مسئولیت و مشکلات قضایی برای عدم رعایت کپی رایت کتاب alireza 0 2,259 ۱۳۹۳-۹-۲۲، ۱۰:۳۵ عصر
      نظرسنجی در مورد فعالیت های مهندسین فعال سایت در بخش های مختلف leila 1 1,253 ۱۳۹۳-۶-۲۱، ۰۲:۲۹ عصر
    آخرین ارسال: atelieahjam
      اطلاعیه1 گروه ویژه مرحله دوم 93-{ویژه 73 ثبت نامی گرایش طراحی و برنامه ریزی شهری} alireza 32 12,338 ۱۳۹۳-۳-۱۴، ۱۱:۰۲ صبح
      موضوع های احتمالی امسال رو یا حداقل نمونه سوال بیشتر با جواب اگه بشه واسمون ارسال کنی alireza 1 1,708 ۱۳۹۳-۳-۴، ۱۱:۱۲ عصر
      hottt>>جلسه اول کارگروه مرحله دوم برنامه ریزی 93 alireza 11 5,907 ۱۳۹۲-۱۲-۶، ۰۴:۳۱ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان