امتیاز موضوع:
  • 37 رأی - میانگین امتیازات: 3.05
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پذیرش بدون کنکور؟
سلام بچه ها کسی میدونه کدوم دانشگاهها امسال برای پذیرش بدون کنکور کارشناسی ارشد معماری اطلاعیه دادن؟واگه میشه لینکی ازش رو بذارین.
دانشگاه بوعلی همدان تو فرمش اعلام کرده دانشجوی روزانه بوده باشه و ده درصد برتر!!ممکنه ده درصد برتر یه کلاس همه شبانه باشن!!کسی اطلاعی داره!!
http://78.39.205.37/files/911/form2.pdf
دانشگاهی مثل چمران هم تو فرمش گفته فارغ التحصل شده باشه!!!یعنی ترم 8 نمیتونه استفاده کنه!؟
میگن که سازمان سنجش هم برای ده درصد برتر تو شهریور ماه انتخاب رشته میذاره و ده تا انتخاب میتونی داشته باشی.درسته؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سلام دوست عزیز
در مورد شبانه اطلاعی ندارم
اما این فرصت ها رو اغلب افرادی میتونن استفاده کنن که ترم 8 باشد و تا آخر شهریور ماه فارغ التحصیل بشن
در مورد شهریور ماه و اطلاعیه سازمان سنجش که نوشتین هم درسته، ده درصد برتر بعد از اعلام نتایج نهایی اگه قبول نشده باشد می تونن فرمی رو که تو همون زمان سازمان سنجش میذاره پر کنن و دوباره انتخاب رشته کنن
موفق باشید
راستی
راستی میدونید دانشگاه
راستی میدونید دانشگاه بوعلی تا جه تاریخی
راستی میدونید دانشگاه بوعلی تا جه تاریخی فرصت ارسال مدارک رو داره؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط soheilarch
    اینم اطلاعیه بوعلی تا 30/3/91
    http://78.39.205.37/files/911/etelaieh.pdf
    این مهلت انتخابی که خود سازمان سنجش برای ده درصد برتر میذاره فقط برای کسایی هست که کنکور مجاز شده باشن؟ یا کسی که کنکور نداده باشه یا مجاز نشده باشه صرفا به خاطر ده درصد بودنش میتونه استفاده کنه؟
    بین چند تا اطلاعیه ای که خوندم فقط بوعلی تو فرم 2 گفته دانشجوی روزانه باشد!!!!!!!!!!!!!!!
    بقیه دانشگاه ها هم بعضیا تو فرم تعهد نامه گفتن فارغ التحصیل شده ام!!!
    کسی اطلاعات دقیق داره خواهشا کمک کنه

این یکی از بندهای مربوط به استعدادهای درخشانه پس شبانه روزانه معنی نداره ولی بوعلی به روزانه بودن اشاره کرده!!!!:
    دانشجويان ممتاز دوره کارشناسي پيوسته که حداکثر در مدت هشت نيمسال دانش آموخته شوند و به لحاظ ميانگين کل جزو ده درصد برتر در بين دانشجويان هم رشته و هم ورودي (مجموع ظرفيتهاي دوره روزانه و شبانه هر رشته در کل دانشگاه) باشند.

پاسخ
    کسی استفاده نکرده یا خبری نداره؟

پاسخ
    سلام......مهلت سازمان سنجش واسه 10% برتر واسه کسایی که کنکور شرکت کردند و مجاز شدند.
    آخرین ارسال های من :

خدایا:
    مرا ببخش ،  
    به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
    و خانه تو نبود....!!!!
    63
    پاسخ
     سپاس شده توسط soheilarch
    سلام

(۱۳۹۱-۳-۱۳، ۰۳:۳۵ عصر)soheilarch نوشته است: اینم اطلاعیه بوعلی تا 30/3/91
    http://78.39.205.37/files/911/etelaieh.pdf
    این مهلت انتخابی که خود سازمان سنجش برای ده درصد برتر میذاره فقط برای کسایی هست که کنکور مجاز شده باشن؟ یا کسی که کنکور نداده باشه یا مجاز نشده باشه صرفا به خاطر ده درصد بودنش میتونه استفاده کنه؟
    بین چند تا اطلاعیه ای که خوندم فقط بوعلی تو فرم 2 گفته دانشجوی روزانه باشد!!!!!!!!!!!!!!!
    بقیه دانشگاه ها هم بعضیا تو فرم تعهد نامه گفتن فارغ التحصیل شده ام!!!
    کسی اطلاعات دقیق داره خواهشا کمک کنه

نه دوست گرامی ارتباطی به کنکور نداره ، البته بعضی از دانشگاه ها تا جایی که شنیدم میگن باید مجاز شده باشی ولی من تا حالا خودم ندیدم مجاز شدن در کنکور یکی از معیارها باشه

اون فارغ التحصیل شدن یعنی اینکه تا 91/6 فارغ التحصیل شید در غیر این صورت پذیرفته نمی شید و اگه فارغ التحصیل سال های قبل باشید یا اینکه دانشجوی تغییر رشته ای باشید با مشکل مواجه می شید و نمی تونید از این سهمیه استفاده کنید مگه اینکه از قبل پیگیر شده باشید

(۱۳۹۱-۳-۱۳، ۰۳:۳۵ عصر)soheilarch نوشته است: این یکی از بندهای مربوط به استعدادهای درخشانه پس شبانه روزانه معنی نداره ولی بوعلی به روزانه بودن اشاره کرده!!!!:
    دانشجويان ممتاز دوره کارشناسي پيوسته که حداکثر در مدت هشت نيمسال دانش آموخته شوند و به لحاظ ميانگين کل جزو ده درصد برتر در بين دانشجويان هم رشته و هم ورودي (مجموع ظرفيتهاي دوره روزانه و شبانه هر رشته در کل دانشگاه) باشند.

دوست گرامی اگه این اعلامیه ای که گذاشتید مال بوعلی ه ، اینکه نگفته روزانه باشید [تصویر:  7.gif]
    آخرین ارسال های من :

امام صادق علیه السلام :

بر عاقل واجب است كه علم و ادب كسب كند ولی باید بداند كه قوام و استواری علم به ادب است.
    پاسخ
     سپاس شده توسط soheilarch
    مریم جان این سهمیه ای که مهندس سهیل میگن (سهمیه سازمان سنجش) جدا از سهمیه ای هست که دانشگاه بدون کنکور می پذیره....دانشجویان که جزو 10% هستن در صورتی که مجاز شده باشن علاوه بر لیست انتخاب رشته می تونن لیست دیگه ای رو که سازمان سنجش در اختیارشون قرار میده رو پر کنن.

پاسخ
     سپاس شده توسط soheilarch
    (۱۳۹۱-۳-۱۳، ۰۳:۳۵ عصر)soheilarch نوشته است: این یکی از بندهای مربوط به استعدادهای درخشانه پس شبانه روزانه معنی نداره ولی بوعلی به روزانه بودن اشاره کرده!!!!:

mall">دوست گرامی اگه این اعلامیه ای که گذاشتید مال بوعلی ه ، اینکه نگفته روزانه باشید [تصویر:  7.gif]
    [/quote]
    نه این اعلامیه اصل قانونش هست ولی اون فرمی که گذاشتم فرم شماره 2 دانشگاه بوعلی و باید دانشگاه محل تحصیل پر کنه گفته اینجانب از این دانشگاه با این معدل فلان تو دوره ی روزانه و جزو ده درصد برتر میباشم!!!!!!!!!!!!اینطوری که نمیشه اومدو سه نفر اول کلاس مثل کلاس ما شبانه بودن!!!!!
    کسی میدونه کدوم دانشگاهها بدون کنکور پذیرش ارشد معماری دارن؟

پاسخ
     سپاس شده توسط Maryam M
    سلام مگه بدون کنکور هم میشه ارشد رفت من دانشجوی معماری هستم ترم 7 میشه من را راهنمایی کنید ممنون

آخرین ارسال های من :
      پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        دانلود دفترچه سوالات کنکور هنرهای ساخت و معماری 1395-تاریخ 16 اردیبهشت 1395 alireza 0 930 ۱۳۹۵-۲-۱۹، ۰۷:۱۸ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        دانلود دفترچه سوالات کنکور معماری 1395-تاریخ 16 اردیبهشت 1395 alireza 0 945 ۱۳۹۵-۲-۱۹، ۰۷:۱۷ عصر
        برای کنکور ارشد چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟ soheylnn 0 1,347 ۱۳۹۴-۳-۲۲، ۱۰:۰۶ عصر
      آخرین ارسال: soheylnn
        راهنمایی در خصوص تراز کنکور 1393 کارشناسی ارشد معماری-معماری دانشگاه آزاد geo 0 5,925 ۱۳۹۳-۶-۲۳، ۱۱:۴۱ عصر
      آخرین ارسال: geo
        تمدید زمان ثبت‌نام رشته‌های بدون آزمون و باآزمون دانشگاه آزاد leila 0 2,429 ۱۳۹۳-۶-۱، ۰۴:۳۶ عصر
      آخرین ارسال: leila
        اسکیس 95 درصد فقط با خودکار مشکی در کنکور سراسری 91 alireza 7 14,599 ۱۳۹۳-۳-۲۵، ۱۱:۲۸ عصر
        سوالات کنکور کارشناسی ارشد تکنولوژی معماری / 84 - 89 ehsan_de 1 5,775 ۱۳۹۱-۱۰-۱۹، ۰۷:۴۳ صبح
      آخرین ارسال: sallarmelli
        گرایش معماری:از امروز تا کنکور هر سوال و نکته کنکوری شما 1500 امتیاز دارد=>شروع کنید alireza 3 3,763 ۱۳۹۱-۹-۱۵، ۱۱:۵۲ عصر
        راهنمایی در مورد کنکور آزاد معماری؟؟؟ soheilarch 7 6,590 ۱۳۹۰-۱۲-۱۳، ۱۰:۳۶ صبح
      آخرین ارسال: rezvan87
        شما از قدم اول تا موفقیت در کنکور 1391 ارشد معماری چی میخونید؟ alireza 0 1,582 ۱۳۹۰-۴-۲۹، ۰۹:۴۷ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان