امتیاز موضوع:
  • 51 رأی - میانگین امتیازات: 2.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تغییر رشته معماری به شهرسازی

ba arzae salam va khaste nabashid,yek rahnamayi mikhastam,man faregh'o'tahsile reshteye memari dar maghtae karshenasi hastam..mikhastam bedoonam dar soorati ke bekham baray azmoon karshenasiye arshad ,,taghiyere reshte bedam be shahrsazi (tarahiye shahri) aya emkane ghabooli hast?? va inke pishnehad mikonid jozate kodoom moasese (modaresan,parse,...) ro bekharam?? batashkor
setare.p

آخرین ارسال های من :
پاسخ
انگلیسی که نوشتید سخته خوندنش بعضیام اصلا نمیخونن!
خود من هم مثل شما کارشناسیم معماریه و دارم برا ارشد طراحی شهری سال بعد میخونم.میتونم بگم تقریبا 30/40 % طراحی شهری مربوط به معماری میشه و بعضی موارد هست که چون ما معماری خوندیم خیلی زود جا میفته برامون.من خیلی تحقیق کردم و نتیجش این شده که طراحی شهری شرکت کنم.اگر واقعا علاقه دارید میتونید قبول شید البته نسبت به کسانی که کارشناسیشون شهرسازیه کار ما کمی مشکلتره اما با تلاش و دنبال کردن کار فکر نمیکنم مشلی باشه

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط nirvana
درود
جهت اطلاع دوستان رتبه 1 و 11 امسال کارشناسی شون معماری بوده
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط nirvana ، elham90 ، m.marziye ، atria
سلام
منم معماری خوندم و بهمن تموم میشه
خیلی شک دارم که برای کنکور طراحی شهری بخونم یا نه(چه امسال چه سال دیگه)
یا اصلا چه کتابایی باید بخونم
یا چطوری بخونم!!!!
2

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    سلام دوستان
    من معماری ام دارم در مورد برنامه ریزی شهری تحقیق میکنم
    مقداری اطلاعات بهم بدین که این رشته چجوریه چه قابلیتایی داره چکارا میکنن پروژه هاتون چطوریه کسی که از معماری واردش میشه ایا موفقه یا نه لیسانس شهرسازی بهتر میتونه و...
    طراحی دوست ندارم ریاضیاتم خوبه
    فقط زود کمکم کنین میخوام تصمیم بگیرم و شروع کنم
    ممنون

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۲-۶-۱۰، ۰۲:۲۳ صبح)arch IV نوشته است: سلام دوستان
      من معماری ام دارم در مورد برنامه ریزی شهری تحقیق میکنم
      مقداری اطلاعات بهم بدین که این رشته چجوریه چه قابلیتایی داره چکارا میکنن پروژه هاتون چطوریه کسی که از معماری واردش میشه ایا موفقه یا نه لیسانس شهرسازی بهتر میتونه و...
      طراحی دوست ندارم ریاضیاتم خوبه
      فقط زود کمکم کنین میخوام تصمیم بگیرم و شروع کنم
      ممنون
      سلام
      بنظر من كسي كه رشته اش شهرسازي است موفق تره و اين گرايش با روحيات يك معمار سازگار نيست اصلا

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط m.marziye ، arch IV
      حقیقت این هرکسی توی رشته خودش موفق و چه بچه های شهرسازی که میان معماری و چه مثل شما زحمت زیادی باید بکشند اما چیزی که هست این توی مدت چند ماه و یا حتی 1 سال نمیشه شهرسازی یا معماری رو یادت گرفت اگه اینطور بود که دیگه کارشناسی 4 سال نمیذاشتن68
      یک سری استثنا هم بودند که از این جابه جایی نتیجه گرفتند اما چیزی که معمول نتیجه نگرفتن یکی از دوستای خود من 2 سال داره کنکور طراجی میده دستشم قوی اما قبول نمیشه واقعیت هم همین
      حالا دوستان برای مهر و حق امضا شاید وسوسه بشند که اصلا مهر نمیده نظام و باید دوره کارشناسی تون هم مرتبط باشه
      دوستانی هم که به خاطر دست قوی و این چیزا تغییر رشته میدند اصلا ربطی به دست قوی بودن هم دیگه نداره و برای آزمون عملی حدود80درصد مطالب مهم و خود حل کردن نهایت 20 درصد دست طرف دیده میشه که اونم من دیدم چه طور یک نفر با دست ضعیف بهشتی میاره و یکی با دست عالی کلا قبول نمیشه
      امسال از بین جمع 12 نفری ما که شهرساز و معمار بودیم 2 تا شهرسازی قبول شدند و معمارها کلا از دم رد شدند تازه ما مثلا طراحی شهری بودیم دیگه برنامه ریزی که حای خود داره
      رشته خوب و بد هم درمورد این گرایش ها وجود نداره خود ما هستیم که خوب و بد میشیم نه رشته هامون
      بازار کار هم که بعد گذر از بند "پ" (پول و پارتی) توانایی ها دیده میشه15
      آخرین ارسال های من :

If you don't like where you are,change it! you're not a tree
      Jim Rohon
      پاسخ
       سپاس شده توسط foroogh.r ، arch IV ، Saeedm
      از هر دو دوست عزیز ممنونم بابت راهنمایی1
      ولی من زیاد شنیدم که رفتن شهرسازی و موفق بودن و راضین(البته موافقم که شنیدن کی بود مانند دیدن)
      برای کنکور هم کلاس هست
      امکانش هست یه نمونه پروژه برنامه ریزی بهم نشون بدین خیلی گشتم پیدا نکردم اگر تو همین سایت هست لینک کنین

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        منابع جدید آزمون کارشناسی ارشد معماری موسسات و آموزشگاه ها MHAKBARI 0 1,198 ۱۳۹۴-۲-۱۰، ۰۵:۳۶ عصر
      آخرین ارسال: MHAKBARI
        به نظر شما شهرسازی که بخواد ارشد ،معماری بخونه کار اشتباهی میکنه؟دلایلتان رابیان کنید فاطمه زهرا 10 6,580 ۱۳۹۱-۸-۱۶، ۰۳:۴۶ عصر
      آخرین ارسال: فاطمه زهرا
        درخواست و راهنمای استفاده از چه منابعی برای آزمون کارشناسی ارشد معماری mohammad_sat 2 2,178 ۱۳۹۱-۸-۱۴، ۱۲:۱۶ عصر
        برنامه ریزی شهری و منطقه ای یا مطالعات معماری.کمککککککککک mozafari 1 2,039 ۱۳۹۱-۷-۱۲، ۰۸:۰۵ عصر
      آخرین ارسال: .Utopia
        درخواست منابع كنكور ارشد دانشگاه سراسري در رشته ي معماري+جزوات معماري دانشگاه تهران cheshandaz 1 2,757 ۱۳۹۱-۴-۳، ۰۳:۴۱ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان