امتیاز موضوع:
  • 41 رأی - میانگین امتیازات: 3.02
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مصاحبه اختصاصی با رتبه 4 کنکور سراسری 1391 طراحی شهری
[تصویر:  paperclip.gif]فروش ویژه...پکیج ویژه کنکور ارشد طراحی  شهری با 54 جزوه کلاسی و خلاصه کتب مهم-ویرایش 1
آخرین ارسال های من :

پاسخ
http://iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=25608

پاسخ
سلام منم ترم 4 هستم میخام از الان شروع کنم اخه دانشگاه خیلی خوبی نیستم حس مکنم خیلی از بقیه عقب ترم میشه منم راهنمایی کنید؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    سلام هانیه جان.
    بنظر من دانشگاه خوب خوندن و با فضای آموزشی و استادایی که دانش کافی و لازم رو دارن خیلی خوب و مهمه.اما یه واقعیته بزرگتر اینه که خودت چقدر تلاش و پشتکار داری و چقدر انگیزه داری برای رسیدن به هدفت و اینکه کاستی های دانشت نسبت به بچه هایی که دانشگاه های معتبر خوندن رو جبران کنی.من مطمعنم اگه یه انگیزه. ی قوی تو خودت ایجاد کنی و مشتاق باشی حتما میتونی یه دانشگاه خوب قبول شی و جبران کنی کمبود هات رو.

آدما یه جاهایی از زندگی شون تغییر های بزرگ میکنن.فقط باید باور کنی که میشه و میتونی و یه نیرویی هست که بهت انرژی میرسونه.
    موفق باشی.

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط barana ، shahabsaa

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        نظرخواهی بچه ها طراحی شهری بهتره یا برنامه ریزی خواهشا شرکت کنید s1s2s3 21 17,944 ۱۳۹۶-۸-۶، ۰۲:۰۱ صبح
      آخرین ارسال: mamamama
        چیدمان فضا در طراحی شهری -space syntax mtr6510 0 1,237 ۱۳۹۶-۶-۱۰، ۱۱:۲۹ صبح
      آخرین ارسال: mtr6510
        سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,339 ۱۳۹۶-۴-۳۱، ۰۲:۳۴ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 alireza 0 1,289 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۳۸ عصر
        دانلود سوالات كنكوراسکیس ارشد طراحی شهری سراسری و آزاد 96 alireza 0 1,156 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۸:۱۵ عصر
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,507 ۱۳۹۶-۴-۳، ۰۹:۳۸ صبح
      آخرین ارسال: shivashf
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 2 1,703 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۰۵:۲۰ عصر
      آخرین ارسال: udesigner
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,550 ۱۳۹۶-۳-۱۹، ۱۱:۱۲ عصر
      آخرین ارسال: payam_km
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,585 ۱۳۹۶-۳-۱۸، ۰۳:۳۳ عصر
      آخرین ارسال: rikhtehgaran
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,563 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۲۹ عصر
      آخرین ارسال: فرانک پورامین

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان