امتیاز موضوع:
  • 41 رأی - میانگین امتیازات: 3.02
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مصاحبه اختصاصی با رتبه 4 کنکور سراسری 1391 طراحی شهری
این مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 4 کشور در گرایش طراحی شهری آزمون سراسری 1391 میباشدو در اولین فصلنامه ایران شهرساز که در دست تهیه است درج خواهد شد.

درود خانم مهندس الله وردی

تبریک به شما که توانستید رتبه 4 کشور را کسب کنید.

شما که در مرحله اول رتبه 4 آوردید مطمئنا زحمت زیادی کشیده اید از شما میخواهم که به این سوالات جواب دهید و میدانم که برای کمک به اعضای ایران شهرساز این کار را خواهید کرد.

1- لطفا خودتان را معرفی کنید؟

2- لطفا بفرمایید از چه دانشگاهی مدرک گرفتید و معدل شما چند است؟

3- چه عواملی را در کنکور امسال موثر میدانید؟

4- مطالعه برای قبولی در کنکور را از چه زمانی شروع و طی چه مدت درس خواندید؟

5- شما در موسسه آموزشی ثبت نام نموده بودید؟(لطفا در صورت جواب مثبت اسم موسسه را نام نبرید)

6-چه عاملی باعث شد شما در آزمون امسال رتبه 4 بیاورید؟

7-برنامه ریزی شما برای آزمون بعدی چیست؟

8-چه توصیه ای برای افرادی که میخواهند در آزمون 1392 شرکت کنند دارید؟

9- ارزیابی شما از فعالیت 15 ماهه ایران شهرساز

10- به عنوان حسن ختام آینده سایت ایران شهرساز را چگونه میبینید؟و نقاط ضعف و مثبت این سایت را بیان کنید؟

موفقیت شما را در کار و زندگی و تحصیل از خداوند خواستارم

درج این مصاحبه در سایتها و وبلاگهای دیگر نیاز به اجازه مهندس دارد.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط yadeaby ، century21
سلام
1.من سارا الله وردی هستم متولد 1368
2.دوره کارشناسی رو در دانشگاه هنر تهران خوندم و معدلم هم 60/17 شد
3.به نظرم کنکور خیلی روی حفظیات تکیه داشت و کمتر به مفاهیم توجه داشت، اطلاعات عمومی از معماری هم به میزان زیادی می تونست موثر باشه
4.من از مرداد درس خوندن رو شروع کردم تا کنکور اما کم کم مدت درس خوندم رو در روز زیاد کردم از 2 ساعت شروع شد و دم کنکور به 6 ساعت می رسید(البته نه هر روز)
5.در موسسه آموزشی ثبت نام نکرده بودم
6.فکر می کنم تلاش زیاد مهمترین عامل موفقیته و البته دوره کتابها
7.اگه منظورتون آزمون اسکیسه الان دیگه روزی حدود 6 ساعت تمرین می کنم. از اسفند هم شروع کردم
8.به دوستانی که می خوان آزمون 92 رو بدن توصیه می کنم از تابستون شروع کنن و طبق برنامه ریزی درس بخونن طوری که هر کتاب رو چند بار دوره کنن
9.سایت ایران شهرساز به نظرم تو این رشته جزو سایتهای بسیار فعال و مفیده. به روز بودن این سایت هم واقعا عالیه.
10.به نظرم آینده بسیار روشنی هم داره و در آینده شهرسازان خیلی بیشتری از این سایت استفاده خواهند کرد
با تشکر

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza ، FaTyJo0oN ، JAVAD4050 ، 0RKIDEH ، asma ، yadeaby ، @uror@ ، shahryar ، deldar ، mohseni ، MHAKBARI ، URBAN 98 ، century21 ، elham90 ، CJ-07 ، 13-12 ، godonly.
    با سلام و خسته نباشید . خدا قوت
    میخواستم بگم من کنکوری 92 هستم میشه یه برنامه برای تابستون امسال من بدهید . واقعا من نیاز دارم به یکی که کمکم کنه اگه کمکم کنید یه دنیا ممنون میشم .
    ایمیلم رو میدم اگه میشه به ایمیلم ارسال کنید
    fereshtehmolayi@yahoo.com

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      salam
      ferestadam baratoon
      movafagh bashid

پاسخ
       سپاس شده توسط NeGaRiii
      (۱۳۹۱-۶-۱۲، ۰۷:۰۵ عصر)allahverdi68 نوشته است: salam
      ferestadam baratoon
      movafagh bashid

خوب اگه برنامه ای دارید بزارید همه بتونیم ازش استفاده کنیم 65

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط *setare*
      ferestadam baratoon
      movafagh bashid

با سلام و خسته نباشید
      منم میخوام امسال کنکور طراحی شهری بدم
      میشه برای منم بفرستید منابعو؟
      ایمیلم هم اینه
      zeytoon@chmail.ir

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۱-۶-۱۲، ۰۷:۲۶ عصر)NeGaR.R.S نوشته است:
      ferestadam baratoon
      movafagh bashid

خوب اگه برنامه ای دارید بزارید همه بتونیم ازش استفاده کنیم 65

[highlight=#ffffff]سلام
      به ترتیب اولویت:
      1.تاریخ شکل شهر
      2. از شار تا شهر
      3.مبانی و مفاهیم در معماری معاصر غرب
      4. زیبایی شناسی در معماری
      5. محیطهای پاسخده
      6. مبانی نظری و فرایند طراحی شهری(پاکزاد)
      7. فرایند طراحی شهری (بحرینی)
      8. مقدمه ای بر مبانی برنامه ریزی شهری (شیعه)
      9. سیر اندیشه ها در شهرسازی
      10. آفرینش نظریه معماری(یک تست، اما کلیدی)
      برای زبان هم 504 خیلی مهمه . من کتابهای دیگه ای هم خوندم اما به نظرم اینا از هم ضروری ترند
      [/highlight] [highlight=#ffffff]علاوه بر اینا کتاب تحلیلی از ویژگی های برنامه ریزی شهری در ایران مشهدی زاده دهاقانی(به خصوص بخشهای تاریخ ایرانش) ، کندو کاوی در تعریف طراحی شهری گلکار،طراحی شهرها بیکن،گزیده منظر شهری کالن، باشهر و منطقه در ایران شیعه، تحلیل فضاهای شهری بحرینی رو خوندم. برای زبان هم علاوه بر 504، انگلیسی برای دانشجویان شهرسازی(انتشارات سمت) رو خوندم. کلاً کتابهایی که خوندم همینا بود. ولی تستهایی که فکر می کنم علاوه بر بچه های دیگه زدم و درصدم رو برد بالا، بیشتر از سیر اندیشه ها و آفرینش نظریه معماری بود. به غیر از این جزوه های خانه شهرسازان ایران (غیر از زبانش) رو هم دو سه بار خوندم و فکر می [/highlight]کنم خیلی کمک کرد.
      [highlight=#ffffff]توی سایت خانه شهرسازان هم لیست کل منابع هست[/highlight] [highlight=#ffffff]موفق باشید[/highlight]
      فرستادم براتون1

پاسخ
       سپاس شده توسط sharare ، *setare* ، paras2 ، CJ-07 ، sara hagh ، shahabsaa
      ممنون که بعد از قبولی با مشاوره هاتون کمک کردید. ایشالا در مراحل بعدی همین طور به موفقیت هاتون اضافه کنید .

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
         سپاس شده توسط allahverdi68 ، *setare*
        (۱۳۹۱-۶-۱۴، ۰۹:۲۷ صبح)faraz-khorrami نوشته است: ممنون که بعد از قبولی با مشاوره هاتون کمک کردید. ایشالا در مراحل بعدی همین طور به موفقیت هاتون اضافه کنید .

خواهش می کنم1
        ممنون

پاسخ
         سپاس شده توسط *setare*
        خانم مهندس الله وردی
        با عرض سلام و احترام

تبریک صمیمانه من را به خاطر کسب رتبه 4 کشور در گرایش طراحی شهری آزمون سراسری 1391پذیرا باشید.
        از خداوند متعال بهترین ها را در همه عرصه های زندگی برایتان آرزومندم.

آخرین ارسال های من :
        پاسخ

موضوع‌های مشابه…
        موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
          نظرخواهی بچه ها طراحی شهری بهتره یا برنامه ریزی خواهشا شرکت کنید s1s2s3 21 17,914 ۱۳۹۶-۸-۶، ۰۲:۰۱ صبح
        آخرین ارسال: mamamama
          چیدمان فضا در طراحی شهری -space syntax mtr6510 0 1,229 ۱۳۹۶-۶-۱۰، ۱۱:۲۹ صبح
        آخرین ارسال: mtr6510
          سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,335 ۱۳۹۶-۴-۳۱، ۰۲:۳۴ عصر
        آخرین ارسال: alireza
          سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 alireza 0 1,284 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۳۸ عصر
          دانلود سوالات كنكوراسکیس ارشد طراحی شهری سراسری و آزاد 96 alireza 0 1,153 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۸:۱۵ عصر
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,505 ۱۳۹۶-۴-۳، ۰۹:۳۸ صبح
        آخرین ارسال: shivashf
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 2 1,701 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۰۵:۲۰ عصر
        آخرین ارسال: udesigner
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,548 ۱۳۹۶-۳-۱۹، ۱۱:۱۲ عصر
        آخرین ارسال: payam_km
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,581 ۱۳۹۶-۳-۱۸، ۰۳:۳۳ عصر
        آخرین ارسال: rikhtehgaran
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,557 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۲۹ عصر
        آخرین ارسال: فرانک پورامین

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان