امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 3.24
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال از شما=>جواب از رتبه 8 کنکور 1391 برنامه ریزی شهری
سوال دهم:
سلام.میخواستم اگه ممکنه برای مباحت بافت فرسوده و اماده سازی و مدیریت شهری چندتا منبع و مقاله خوب بهم معرفی کنید.و یا اگه مقاله معتبری داریم واسم میل کنید.
binazir_mb@yahoo.com

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    مهندس دوباره این موفقیت بزرگ رو بهتون تبریک میگم.
    من راجع به تفاوت گرایش های برنامه ریزی شهری و منطقه ای و مدیریت شهری سوال داشتم؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    سلام مهندس. خوش به حالتون.من رتبم 650 شده اصلا امیدی ندارم ولی اگه راهنمایی کنین که واسه مرحله دوم چی باید بخونم خیلی خوب میشه مرسی*

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      با سلام و تشکر فراوان از لطف شما می خواستم بپرسم بیشتر چه مقالات و موضوعاتی رو برای مرحله دوم قراره مطالعه کنید؟؟؟؟؟ میشه نام ببرید ممنون میشم.

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        (۱۳۹۱-۳-۸، ۰۷:۳۸ عصر)بینظیر نوشته است: سوال دهم:
        سلام.میخواستم اگه ممکنه برای مباحت بافت فرسوده و اماده سازی و مدیریت شهری چندتا منبع و مقاله خوب بهم معرفی کنید.و یا اگه مقاله معتبری داریم واسم میل کنید.
        binazir_mb@yahoo.com

سلام دوست عزیز
        چشم اگه فایلی پیدا کردم حتما براتون میل می کنم یا تو هم این سایت آپلود می کنم
        (۱۳۹۱-۳-۹، ۰۸:۴۲ صبح)sharmin نوشته است: مهندس دوباره این موفقیت بزرگ رو بهتون تبریک میگم.
        من راجع به تفاوت گرایش های برنامه ریزی شهری و منطقه ای و مدیریت شهری سوال داشتم؟

سلام

مرثی از لطفتون
        ولله تا جایی که من میتونم برنامه ریزی شهری و منطقه ای به طور درست و حسابی از هم تفکیک نشدیند اما برنامه ریزی شهری بیشتر با مقیاس شهری و روستایی و..... چیز های در این مورد سروکار دارد . اما برنامه ریزی منطقه ای در ارتباط با مقیاس استانی است و بیشتر به مقیاس های بزرگ می پردازد یعنی به طور کلی با منطقه شهری و از این جور چیز ها سرو کار دارد و مدیریت شهری هم یه مبحث خیلی گسترده ای است که موضوعاتی مانند نوع اداره کردن شهر و شورا هها و.... را در بر می گیرد
        (۱۳۹۱-۳-۹، ۱۲:۲۰ عصر)archi001 نوشته است: سلام مهندس. خوش به حالتون.من رتبم 650 شده اصلا امیدی ندارم ولی اگه راهنمایی کنین که واسه مرحله دوم چی باید بخونم خیلی خوب میشه مرسی*

سلام مهندس

ایشالا که موفق باشید
        ایشالا در کارگروهی که قرار ست برای مرحله 2 در این سایت شروع کنیم راهنمایی های کامل و لازم را اونجا مبذول می کنیم

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
         سپاس شده توسط kasrak ، sharmin
        salam mohandes tabik migam beheton benazare shoma che manabe baraye azmone tahlili bekhoninim behtare ? aya ba rotbe 1300 omidi hast gabol beshi? ba tashakor

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        سلام مهندس.

با عرض تبریک به مناسبت کسب رتبه عالی در کنکور کارشناسی ارشد شهرسازی، لیست های بلند بالایی از منابع کنکور ارشد وجود دارند ولی میشه لطفا پنج منبع اصلی و سودمند (کتاب، جزوه، مقاله) رو که بیشترین کمک رو به شما کردن به من معرقی کنید

بسیار ممنونم

آخرین ارسال های من :
          پاسخ

موضوع‌های مشابه…
          موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
            4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 16,743 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
          آخرین ارسال: alireza
            مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 17,457 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
          آخرین ارسال: milad93
            جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,448 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
          آخرین ارسال: dhiver1
            سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,028 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
            سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,615 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
            دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,080 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
            مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,883 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
          آخرین ارسال: gholamirayan
            نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,699 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
          آخرین ارسال: nassi
            دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 978 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر
            مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,529 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان