امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ببینید=>>پیگیری ایران شهرساز به تغییر زمان نتایج کنکور کارشناسی ارشد
منم دقیقا 3بار سایتشو باز کردم. زیاد سخت نگیرید یا قبول میشیم یا نمیشیم.اینجور که اینا دارن پیش میرن یکی دوسال دیگه رشته شهرسازی هم ارشدشو بدون کنکور میارن همه بدون استرس میریم دانشگاه

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط farza
منم شمارش از دستم در رفته.خودم كه روزي هزار بار بيشتر ميرم.
بيشتر دوستان و اشناها منو دق ميدن از اينور اونور شايعه ميشنون كه نتيجه اومده و sms ميدن مثلا ميخوان به من خبر بدن.و حال من اون موقع ديدن داره102

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط farza
fek konam 1253 bar:-(

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط farza
    مطمئنا امروز و تا قبل از اعلام نتایج خیلی به سایت سازمان سنجش سر میزنید و امیدواریم با ارسال این گزارش به سازمان جواب را مکتوب در سایت درج کنیم.(درصورت دادن جواب)
    آخرین ارسال های من :

پاسخ
     سپاس شده توسط farza
    روانی شدیم اخه این چه سیستم مزخرفی هست که سازمان سنجش داره ملتو میکشن تا جواب کنکورو بدن والله ...

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط farza ، nazanin.gh
      به نظر من تمام اينا يه وسيله است براي بازي دادن و سر كار گذاشتن جووناي ما كه بخش زيادي از انرژيشونو اينطوري به هدر بدن، حالا از خود كنكور گرفته تا اعلام نتايج والا مشاالله!اينطوري شايد چوب لاي چرخ مملكت نكنن!

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      Exclamation 
      تا دیشب امید داشتم که جواب آزمون شهرداری ها که سازمان سنجش متولی اون بود بیاد.اما بااین اوصاف همین که جوابای ارشد رو بدن زحمت میکشن.18راستی نمیدونم از گندی که سازمان سنجش سر آزمون شهرداری ها زد خبر دارین یا نه.من وچند تا از دوستام واسه شهرسازی شرکت کردیم ولی وقتی رفتیم سر جلسه دیدیم واسه یه عده محدودی از بچه ها که منم جزوشون بودم اشتباهی دفتر چه آرشیتکت آوردن.سازمان سنجش دیگه..........65
      آخرین ارسال های من :

اگر خواستی و نتوانستی که معذوری،ولی اگر توانستی ونخواستی،منتظر روزی باش که بخواهی ونتوانی.
      پاسخ
      manam ta dishab khodamo kontorol kardam vali az yekam pish ke pashodam karam shode refresh kardane site sanjesh

پاسخ
      نتایج اومد همین الان

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط alireza
      امروز 26 می به تاریخ میلادیه!سایت الکسا که اطلاعات سایت هارو میزنه الان تا 22 می رو بیرون داده!یعنی از همون زمانی که سنجش گفته بود میاد یا احتمالش میرفت که بیاد تا امروز که 26 می هست و بالاخره نتایج اومد.روز گذشته من به الکسا سر زدم رتبه ی سنجش در ایران در بین سایت ها 47 بود.امروز رتبه شده 41!!!!دوستان فقط میخوام خودتون ببینید تا دو سه روز دیگه که تازه اطلاعات امروز روی سایتش قرار میگیره چقدر تغییر خواهد داشت.حدس من اینه تا 25 هم میاد...نمودار تعداد بازدیدش هم معلومه.الانم که سایتش بزور بالا میاد از بس بازدید داره و پشتیبانیش ضعیفه...    
      آخرین ارسال های من :

خوشا به حال آن کس که در نامه عملش در زیر هر گناه یک استغفار ثبت شده باشد.مولا علی(ع)
      احیانا امری بود ایمیل بهتر از پیام :)
      پاسخ
       سپاس شده توسط kasrak

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        هدف ایران شهرساز چیست؟؟؟؟؟ 0RKIDEH 6 4,483 ۱۳۹۳-۵-۱۸، ۱۱:۳۹ صبح
      آخرین ارسال: leila
        "نوروز در شهر "سومین مسابقه عکس ایران شهرساز با جایزه نقدی و غیر نقدی alireza 0 1,746 ۱۳۹۳-۱-۶، ۱۰:۳۰ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        دانلود کلید کنکور سراسری برنامه ریزی شهری و طراحی شهری و معماری 1391 alireza 6 4,939 ۱۳۹۲-۱۱-۲۶، ۱۲:۲۴ عصر
      آخرین ارسال: mona323
        گفتگوی یک شهرساز با شهردار زمردیان 0 1,903 ۱۳۹۲-۱۱-۱، ۰۷:۲۳ عصر
      آخرین ارسال: زمردیان
        ملاقات حضوری در روز کنکور 1393 عکسی یادگاری زمردیان 0 969 ۱۳۹۲-۱۰-۳۰، ۱۲:۰۵ صبح
      آخرین ارسال: زمردیان
        ملاقات حضوری در روز کنکور مرحله دوم 1392 alireza 25 8,829 ۱۳۹۲-۴-۱۳، ۱۰:۰۴ عصر
      آخرین ارسال: mehdime007
        عکس از اعضای ایران شهرساز در روز مرحله 2 seywan_kurd 12 7,346 ۱۳۹۲-۴-۱۳، ۱۰:۵۶ صبح
      آخرین ارسال: hamidataee
        تأثیر ایران شهرساز در قبولی ارشد؟؟؟؟؟؟؟؟؟ URBAN 98 7 3,750 ۱۳۹۱-۹-۱۱، ۰۴:۰۳ عصر
      آخرین ارسال: URBAN 98
        به زودی دانلود کتابهای انتشارات سپاهان کنکور طراحی شهری و برنامه ریزی شهری s1s2s3 1 1,741 ۱۳۹۱-۹-۳، ۰۵:۴۴ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        شهرساز كيست ؟ ماراویا 0 1,471 ۱۳۹۱-۹-۳، ۰۲:۰۴ صبح
      آخرین ارسال: ماراویا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان