امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ببینید=>>پیگیری ایران شهرساز به تغییر زمان نتایج کنکور کارشناسی ارشد
(۱۳۹۱-۳-۶، ۱۰:۵۹ صبح)Shahrsaz67 نوشته است: امروز 26 می به تاریخ میلادیه!سایت الکسا که اطلاعات سایت هارو میزنه الان تا 22 می رو بیرون داده!یعنی از همون زمانی که سنجش گفته بود میاد یا احتمالش میرفت که بیاد تا امروز که 26 می هست و بالاخره نتایج اومد.روز گذشته من به الکسا سر زدم رتبه ی سنجش در ایران در بین سایت ها 47 بود.امروز رتبه شده 41!!!!دوستان فقط میخوام خودتون ببینید تا دو سه روز دیگه که تازه اطلاعات امروز روی سایتش قرار میگیره چقدر تغییر خواهد داشت.حدس من اینه تا 25 هم میاد...نمودار تعداد بازدیدش هم معلومه.الانم که سایتش بزور بالا میاد از بس بازدید داره و پشتیبانیش ضعیفه...

ممنون حدستون کاملا درست بود و سایت سنجش جهش خیلی خوبی داشت در این 3 روز

اینم تصویر:

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

آخرین ارسال های من :

پاسخ
سلام دوستان

طبق قولی که داده بودم حرف شما را منعکس کردم و هر زمانی که جواب دهند در سایت درج میکنم

این هم تصویری از متن ارسالی:

پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، asma ، Shahrsaz67 ، قاصدک ، Maryam M ، haydariyan ، .Utopia
ممنون از شما مهندس،این حرکت عالیتون جای تقدیر ویژه داره مرسی.
آخرین ارسال های من :

خوشا به حال آن کس که در نامه عملش در زیر هر گناه یک استغفار ثبت شده باشد.مولا علی(ع)
احیانا امری بود ایمیل بهتر از پیام :)
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  هدف ایران شهرساز چیست؟؟؟؟؟ 0RKIDEH 6 4,481 ۱۳۹۳-۵-۱۸، ۱۱:۳۹ صبح
آخرین ارسال: leila
  "نوروز در شهر "سومین مسابقه عکس ایران شهرساز با جایزه نقدی و غیر نقدی alireza 0 1,744 ۱۳۹۳-۱-۶، ۱۰:۳۰ عصر
آخرین ارسال: alireza
  دانلود کلید کنکور سراسری برنامه ریزی شهری و طراحی شهری و معماری 1391 alireza 6 4,938 ۱۳۹۲-۱۱-۲۶، ۱۲:۲۴ عصر
آخرین ارسال: mona323
  گفتگوی یک شهرساز با شهردار زمردیان 0 1,903 ۱۳۹۲-۱۱-۱، ۰۷:۲۳ عصر
آخرین ارسال: زمردیان
  ملاقات حضوری در روز کنکور 1393 عکسی یادگاری زمردیان 0 969 ۱۳۹۲-۱۰-۳۰، ۱۲:۰۵ صبح
آخرین ارسال: زمردیان
  ملاقات حضوری در روز کنکور مرحله دوم 1392 alireza 25 8,823 ۱۳۹۲-۴-۱۳، ۱۰:۰۴ عصر
آخرین ارسال: mehdime007
  عکس از اعضای ایران شهرساز در روز مرحله 2 seywan_kurd 12 7,346 ۱۳۹۲-۴-۱۳، ۱۰:۵۶ صبح
آخرین ارسال: hamidataee
  تأثیر ایران شهرساز در قبولی ارشد؟؟؟؟؟؟؟؟؟ URBAN 98 7 3,750 ۱۳۹۱-۹-۱۱، ۰۴:۰۳ عصر
آخرین ارسال: URBAN 98
  به زودی دانلود کتابهای انتشارات سپاهان کنکور طراحی شهری و برنامه ریزی شهری s1s2s3 1 1,741 ۱۳۹۱-۹-۳، ۰۵:۴۴ عصر
آخرین ارسال: alireza
  شهرساز كيست ؟ ماراویا 0 1,471 ۱۳۹۱-۹-۳، ۰۲:۰۴ صبح
آخرین ارسال: ماراویا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان