ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 48 رأی - میانگین امتیازات: 3.19
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
11
RE: دانلود مقالات از سایت Taylor & Francis
بله من هم فقط همین مقاله رو میخواستم .

خیلی خیلی خیلی ممنونم ... واقعا لطف کردید ...

همیشه موفق و شاد باشید

آخرین ارسال های من :
     سپاس شده توسط: alireza ، ایلیا ، yaser seraj
    12
    من یه مقاله در مورد استراتژی تمرکز غیر متمرکز میخوام یا شاخص های شهرهای اقماری
    من یک مقاله در مورد استراتژی تمرکز غیر متمرکز یا شاخص های شهرهای اقماری میخواستم خیلی گشتم اما پیدا نکردم

آخرین ارسال های من :
    13
    با سلام و خسته نباشید
    خیلی ممنون میشم اگر امکان داشته باشه این مقالات رو برام ارسال کنید.

با تشکر مجدد
    Evolved Gas Analysis by Mass Spectrometry/Applied Spectroscopy Reviews , , 2011
    Determination of Ascorbic Acid in the Presence of Uric Acid and Folic Acid by a Nanostructured Electrochemical Sensor Based on a TiO[sub]2[/sub] Nanoparticle Carbon Paste Electrode
    Analytical Letters
    , , 2010

آخرین ارسال های من :
       سپاس شده توسط: 0RKIDEH ، miladt
      14
      (1391-5-1، 01:49 عصر)H.Arzhang نوشته است: من یه مقاله در مورد استراتژی تمرکز غیر متمرکز میخوام یا شاخص های شهرهای اقماری
      من یک مقاله در مورد استراتژی تمرکز غیر متمرکز یا شاخص های شهرهای اقماری میخواستم خیلی گشتم اما پیدا نکردم

لطفا ارسال اول را با دقت بخوانید!!!!!!

بدون توجه شما به ارسال اول، هیچ چیزی برایتان انجام نخواهد شد
      آخرین ارسال های من :

زندگی یک مشکل نیست که باید حلش کرد بلکه یک هدیه است که باید ازش لذت برد

مدیر ارشد
      15
      mall">لطفا در صورت امکان دو مقاله زیر را برای من تهیه نمایید.
      از لطف شما بسیار سپاسگزار خواهم بود.
      عنوان 1:

mall">Synthesis of Vinca Alkaloids and Related Compounds. PART LVIII. A Novel Formal Synthesis of (−)-Criocerine from (+)-Vincamine
      mall">Synthetic Communications , , 1991 , pages 965-967
      mall">لینک1:
      mall">http://www.tandfonline.com/doi/abs/10.1080/00397919108019783
      mall">عنوان 2:
      Synthesis of Vinca Alkaloids and Related Compounds. Part LIX1. A Novel Hemisynthesis of (-)-Craspidospermine
      mall">mall">Synthetic Communications , Issue 4, 1992 pages 509-512
      mall">لینکmall">2:
      mall">mall">
      mall">
      mall">

آخرین ارسال های من :
        16
        سلام من یه مقاله در مورد اصول زیبایی و هماهنگی در فضای شهری میخاستم
        خیلیه فوریه ممنون میشم واسم میلش کنین تنکس
        اینم ایمیلم
        s.dabiri96@yahoo.com

آخرین ارسال های من :
          17
          (1391-7-29، 09:36 صبح)ali768 نوشته است: mall">با سلام و خسته نباشید
          خیلی ممنون میشم اگر امکان داشته باشه این مقالات رو برام ارسال کنید.

با تشکر مجدد
          mall"> mall">Evolved Gas Analysis by Mass Spectrometry/Applied Spectroscopy Reviewsmall"> mall">, mall">, 2011 mall">
          mall">Determination of Ascorbic Acid in the Presence of Uric Acid and Folic Acid by a Nanostructured mall">Electrochemical Sensor Based on a TiO[sub]2[/sub] Nanoparticle Carbon Paste Electrode
          Analytical Letters
          , , 2010
          سلام محمد آقا.من با استفاده از --- دانشگاه دسترسی دارم به مقالات این سایت.البته دسترسی محدود. اگه نیاز باشه میتونم کمک کنم.
          این مقالات رو تونستم دانلود کنم. اما متاسفانه از آقای alireza11111 رو نتونستم

.pdf   05704928.2011.565533.pdf (اندازه: 563.06 KB / تعداد دفعات دریافت: 45)
          .pdf   00032711003726928.pdf (اندازه: 576.65 KB / تعداد دفعات دریافت: 44)

آخرین ارسال های من :
             سپاس شده توسط: shahryar ، ایلیا
            18
            salam

آخرین ارسال های من :
            19
            سلام خواهش می کنم این دو مقاله رو برام دانلود کنید خیلی احتیاج دارم اگه میشه زودتر
            ممنون که این همه زحمت می کشید
            لینکهاش همینه : سایت taylor

20
            سلام پس چرا هیچ کس به درخواست آدم اهمیت نمیده

موضوعات مرتبط با این موضوع...
            موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
              دانلود مقالات از سایت Ebsco ایلیا 17,328 1393-5-30، 11:45 صبح
            آخرین ارسال: alireza
              دانلود مقالات از سایت sciencedirect ایلیا 33,676 1393-2-20، 03:46 عصر
            آخرین ارسال: haydariyan
              پیشنهادی برای دانلود مقالات سایت های معتبر علمی mohsen_roohani 18,432 1392-9-9، 03:54 عصر
            آخرین ارسال: a.nazari
            کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
            آمار انجمن
            آخرين ارسال ها
            موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
              خلاصه کتاب ساختمان ها چگونه عمل مي كنند 3-23 MHAKBARI fnazari کتب فارسی(vip-2 معماری)
              تمدید ارسال مقالات کنفرانس بین المللی کنگره بین المللی عمران، معماری و شهرس... 3-20 Sahab Sahab اخبار همایش ها
              برنامه ریزی از دهه 60 به بعد 2-29 0RKIDEH پریناز رحیمی مطالب خواندنی و مفید در حوزه شهرسازی
              دانلود کتاب آماده سازی زمین شهری - دکتر عزیزی pdf با حجم 97 مگابایت 2-27 alireza mexter713 کتب برنامه ریزی ( منابع مرحله 2)
              درخواست راهنمایی 2-24 arch_fkh kiyancivil33 تالار گفتگوی آزاد شهرسازی و معماری
              درخواست نقشه های بازار وکیل شیراز 2-24 sardarekord Arshia47 درخواست نقشه
              دانلود جزوه تراکم در شهرسازی 2-18 ایلیا aylarrr تحقیقات ،جزوات(vip-1)
              دانلود خلاصه جزوه تراکم در شهرسازی دکتر عزیزی 2-18 ایلیا aylarrr خلاصه مباحث
              دانلود کتاب مرگ و زندگی شهرهای امریکایی جیکوبز 2-5 s1s2s3 fariba1992 اخبار و اطلاعیه های ایران شهرساز
              اصول طراحی شهرک های صنعتی 1-25 پریسیما mahinkarimi طرح،پروژه،نقشه(vip-1)
              جدیدترین منابع ارشد برنامه ریزی شهری 1398 1-15 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
              نمونه سوالات آزمون بهیاری ورودی دبیرستان پایه نهم و دهم هنرستان بهیاری 1-5 nanay_nini ساحره فروشگاه پابلیک فایل
              پیشنهاد جدید 12-23 پریوش Honar23jaleb معرفی و بررسی جزئی شهرهای ایران
              درخواست حل چند سوال امار 12-23 soheilarch Honar23jaleb آموزش و رفع اشکال دروس کاردانی تا کارش...
              دانلود دفترچه سوالات دکتری سراسری و آزاد شهرسازی 1398 12-7 alireza alireza تالار گفتمان دکتری شهرسازی
            با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
            جستجو
            جستجوی گوگل