امتیاز موضوع:
  • 95 رأی - میانگین امتیازات: 3.07
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[اطلاعیه 1]ارسال منابع برنامه ریزی شهری مرحله دوم +فایل آماده سازی زمین فقط تا 7 روز
سلام لطفا براي من هم ارسال كنيد

linanina346@yahoo.com

مرسي

آخرین ارسال های من :
    ارسال 2 تا از منابع آزمون تشریحی 1391+فایل یکی از منابع +سوالات تشریحی 90
    ruhullaershadi@yahoo.com

آخرین ارسال های من :
    با سلامو خسته نباشد اگه میشه لطف کنید واسم منابع مرحله دومو به همراه آماده سازی زمینو [email=بفرستید....مچکر..alihassanzadeh07@yahoo.com]بفرستید....مچکر..alihassanzadeh07@yahoo.com[/email]

آخرین ارسال های من :
      ba salam baraye man ham befrestinmersi.....ruhullaershadi@yahoo.com

با سلام و عرض خسته نباشید,لطفا منابع برنامه ریزی شهری مرحله دوم +فایل آماده سازی زمین را برای من هم ارسال کنید.با تشکر
      behrang_1368@yahoo.com

آخرین ارسال های من :
      ممنوم میشم .اسه منم بفرستید.
      MOSLEMDEHGHANI@HOTMAIL.COM

آخرین ارسال های من :
        دوستان عزیز، این تاپیک مربوط به کنکور سال گذشته بوده! لطفاً دیگر درخواست ندهید و از گذاشتن ایمیل خود،خودداری کنید. منابع و فایل های مربوط به مرحله دوم، در کارگروه های طراحی و برنامه ریزی شهری در سایت اسکیس موجود هست : http://iransketch.ir/shahrsazi/
        آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
         سپاس شده توسط Sahab ، alireza
        سلام ممنون میشم برای منم بفرستید
        saba.khavari2013@yahoo.com

آخرین ارسال های من :
          دوستان عزیز، این تاپیک مربوط به کنکور سال گذشته بوده! لطفاً دیگر درخواست ندهید و از گذاشتن ایمیل خود،خودداری کنید. منابع و فایل های مربوط به مرحله دوم، در کارگروه های طراحی و برنامه ریزی شهری در سایت اسکیس موجود هست : http://iransketch.ir/shahrsazi
          آخرین ارسال های من :

سپاس شده توسط Brightness

موضوع‌های مشابه…
          موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
            آهای آهای، کیا مرحله اول قبول میشن . . . ایلیا 281 136,055 ۱۳۹۵-۲-۲۳، ۰۲:۳۱ عصر
          آخرین ارسال: SOMAYE SH
            اطلاعیه افتتاح انجمن VIP وب سایت ایران معمار در روز دانشجو atelieahjam 12 4,819 ۱۳۹۳-۱۲-۳، ۰۲:۱۶ عصر
          آخرین ارسال: atelieahjam
            دانلود سوالات مرحله دوم کنکور برنامه ریزی شهری 15 تیر 1392 zolatan 3 5,692 ۱۳۹۳-۱۱-۱۹، ۱۰:۵۲ صبح
          آخرین ارسال: alireza
            اعلام نتایج....آزمون آنلاین رایگان طراحی شهری 94 -2 دی ماه 1393 alireza 22 6,822 ۱۳۹۳-۱۰-۲۷، ۰۸:۴۴ عصر
            اعلام نتایج....آزمون آنلاین رایگان برنامه ریزی شهری 94 -2 دی ماه 1393 alireza 32 10,189 ۱۳۹۳-۱۰-۷، ۰۹:۳۱ صبح
            خبری فوق العاده برای داوطلبین طراحی شهری 93 alireza 19 9,635 ۱۳۹۳-۱۰-۵، ۱۱:۳۸ عصر
          آخرین ارسال: moalyi
            اطلاعیه مهم ایران شهرساز و سلب مسئولیت و مشکلات قضایی برای عدم رعایت کپی رایت کتاب alireza 0 2,259 ۱۳۹۳-۹-۲۲، ۱۰:۳۵ عصر
            اطلاعیه1 گروه ویژه مرحله دوم 93-{ویژه 73 ثبت نامی گرایش طراحی و برنامه ریزی شهری} alireza 32 12,338 ۱۳۹۳-۳-۱۴، ۱۱:۰۲ صبح
            موضوع های احتمالی امسال رو یا حداقل نمونه سوال بیشتر با جواب اگه بشه واسمون ارسال کنی alireza 1 1,708 ۱۳۹۳-۳-۴، ۱۱:۱۲ عصر
            hottt>>جلسه اول کارگروه مرحله دوم برنامه ریزی 93 alireza 11 5,908 ۱۳۹۲-۱۲-۶، ۰۴:۳۱ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان