امتیاز موضوع:
  • 23 رأی - میانگین امتیازات: 2.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
روزهایی حیاتی استرس تا اعلام نتایج==>>حالتان خوبه!
جواب دکتری اومد کاش ارشدم زودتر بیاد.من که امسال با اینکه هنوز درسم تموم نشده خیییییلییییییییییییییی خوندم.خدایا هر کی تلاش کرده 10 برابر نتیجه ببینه....

آخرین ارسال های من :
پاسخ
من كه دو سه روزه استرس دارم.هر روزم بيشتر از ديروز.تا فردا سكته نكنم خيليه3

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۱-۳-۲، ۱۲:۲۲ عصر)asma نوشته است: من كه دو سه روزه استرس دارم.هر روزم بيشتر از ديروز.تا فردا سكته نكنم خيليه3

به نظر میرسه 4 روز دیگه را هم باید سپری کنید جواب ها شنبه 6 خرداد میاد

http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=10434
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط URBAN 98
طبق آخرین خبری که من شنیدم جواب ها فردا روی سایت هستند

این خبر رو امروز پیک سازمان سنجش نوشته بود در این متن گفته شده بود که جواب ها روز چهارشنبه بر روی سایت میاند ...........!!

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، abcdefghijklm ، haydariyan
منم که تخمین رتبم 127 اومده بود فکر کنم فردا حدود 300 بیاد واسم...
این به کنار برای مرحله دو بیشتر باید تمرکز کنیم چون مرحله ی یک دیگه تموم شده و باید اینو قبول کنیم...1
آخرین ارسال های من :

خوشا به حال آن کس که در نامه عملش در زیر هر گناه یک استغفار ثبت شده باشد.مولا علی(ع)
احیانا امری بود ایمیل بهتر از پیام :)
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، negin
(۱۳۹۱-۳-۲، ۰۱:۴۲ عصر)AliReza نوشته است:
(۱۳۹۱-۳-۲، ۱۲:۲۲ عصر)asma نوشته است: من كه دو سه روزه استرس دارم.هر روزم بيشتر از ديروز.تا فردا سكته نكنم خيليه3

به نظر میرسه 4 روز دیگه را هم باید سپری کنید جواب ها شنبه 6 خرداد میاد

http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=10434
تو سايت سازمان سنجش كه يه چيز ديگه نوشته.كاش فردا بزنن.مرديم از انتظار2

پاسخ
تازه من 2جا خوندم که 4ام میاد جوابا. حتی واسه دونستن روز اعلام نتایجم باید سردرگم باشیم :(

آخرین ارسال های من :
پاسخ
کنکور آزاد 91 که اصلا معلوم نبو که از کجا سوال آوردن "
من کتاب مصوبات رو خوب نخوندم 4 سوال محرز ازش آورده بودن " ولی باقی سوالات رو خیلی نامردی آورده بودن " مثلا چه لزومی داشت از سرشماری سال 85 در سال 91 سوال بیارن !!!! اونم سوالاتی که هیچجا جوابشون نیست و اشتباهن "
وقتی آزمونای خانه شهرسازان رو میدادم به دلیل اشتباه بودن بعضی سوالات میخواستم برم با مهندس یالپانی بحث کنم ولی الان با کی بری بحث کنی !!!! یکی دوتا هم خو نیستن....!!!

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    از دست این سازمان سنجش،یکی نیس بگه جوابارو زدوتر بزن راحتمون کن هی امروز و فردا نکن ،به امید شادی پس از دیدن رتبه ها

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      من از ديروز تا حالا صدبار رفتم به سايت سازمان سنجش و خبري نيست.اينجوري تمركز روي هيچ كار ديگه نداريم به خدا

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        درد و دل های شما کنکوریها عزیز قبل از اعلام نتایج !! seywan_kurd 12 8,050 ۱۳۹۱-۳-۴، ۱۲:۱۲ صبح
      آخرین ارسال: nm67
      Star نتایج اولیه کنکور دکتری ۹۱ سراسری اعلام شد niloofar83 0 1,442 ۱۳۹۱-۳-۲، ۱۱:۰۵ صبح
      آخرین ارسال: niloofar83

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان