امتیاز موضوع:
  • 78 رأی - میانگین امتیازات: 2.9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
34 سوال تا الان==>>دانلود سوالات آزمون ارشد آزاد برنامه ریزی شهری 1391
31-اولین قانونی که بعد از قانون اراضی شهری تصویب شد چه قانونی بود؟
آخرین ارسال های من :

پاسخ
(۱۳۹۱-۲-۲۶، ۱۰:۵۰ عصر)سجاد ولی پور نوشته است:
(۱۳۹۱-۲-۲۵، ۰۸:۴۱ عصر)nori@2029 نوشته است:
(۱۳۹۱-۲-۲۵، ۰۸:۲۸ عصر)bahar_z نوشته است:
(۱۳۹۱-۲-۲۵، ۰۸:۱۹ عصر)nori@2029 نوشته است:
(۱۳۹۱-۲-۲۵، ۰۹:۴۳ صبح)bahar_z نوشته است: بله میانگین 3 شد وارینسم فکر کنم 1 بود شما چند آوردین؟

با سلام

میانگین ها 3 شد و واریانس ها هم 1 شد فک کنم گزینه 2 میشد

یعنی شما هم زدین میانگین مساوی ولی واریانس متفاوت؟ یادم نیست گزینه 2 چی بود :(

فک کنم دوتاشون مساوی بود جواب واریانس ها 1 میشد ...!

بچه ها چه گیری دادین به این سوال بقیه سولاتو بررسی کنین(کسی میدونه همدان چند نفر شرکت کننده داشت)
من همدان شرکت کردم دقیقا نی دونم چند نفر بودن فقط اینو می دونم که 60 درصد دخترا برگه سفید دادن برای تشریحی 3
سوال زبان: معادل طرح ساختاری
شهرداری کدام را شامل می شود
مقیاس کدام کوچکتر است=neighborhood (واحد همسایگی)
برنامه ریزی شهری کدام را شامل می شود
معادل طرح جامع
معادل تراکم...

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    با سلام

[/quote]
    [/quote]
    [/quote]

بچه ها چه گیری دادین به این سوال بقیه سولاتو بررسی کنین(کسی میدونه همدان چند نفر شرکت کننده داشت)
    [/quote]
    من همدان شرکت کردم دقیقا نی دونم چند نفر بودن فقط اینو می دونم که 60 درصد دخترا برگه سفید دادن برای تشریحی 3
    معادل طرح جامع
    معادل تراکم...

اقایون هم اکثرا سفید تحویل دادن .حال جواب چندتا از سوالا.1-نظریه هاوارد باعث محدوده شهری اطراف لندن2-حصار ستاره ای رنسانس و دفاع3-ایلام کمترین رشد جمعیت شهری و تهران بیشترین4-سوال مربوط به ابن خلودن یادم نیست ولی میدونم طراح سوال تو یکی از سوالا جوابشو داده بود دستش درد نکنه5-نظریه انقلاب شهری از گوردن چایلد ونقدش جیکوبز6-طرح گردشگری در شورای عالی تصویب

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط shokri ، bahar_z
    (۱۳۹۱-۲-۲۷، ۱۱:۰۶ صبح)سجاد ولی پور نوشته است: با سلام

[/quote]
    [/quote]

[/quote]

معادل طرح جامع
    معادل تراکم...

اقایون هم اکثرا سفید تحویل دادن .حال جواب چندتا از سوالا.1-نظریه هاوارد باعث محدوده شهری اطراف لندن2-حصار ستاره ای رنسانس و دفاع3-ایلام کمترین رشد جمعیت شهری و تهران بیشترین4-سوال مربوط به ابن خلودن یادم نیست ولی میدونم طراح سوال تو یکی از سوالا جوابشو داده بود دستش درد نکنه5-نظریه انقلاب شهری از گوردن چایلد ونقدش جیکوبز6-طرح گردشگری در شورای عالی تصویب

1-پرجمعیت ترین استان کشور سال 85 تهران (اینم جواب یکی دیگه از سوالا )

پاسخ
    دوستا ن اینم جوابه 21 سوال موجود ؛

فایل‌(های) پیوست شده
    .docx   دوستان اینم جواب 21 سوال.docx (اندازه: 12.94 KB / تعداد دفعات دریافت: 52)

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط shokri ، قاصدک ، .Utopia
    دوستان درباره جواب 21 سوال کنکور ازاد نظری ندارید؟

پاسخ
     سپاس شده توسط .Utopia
    (۱۳۹۱-۲-۲۹، ۰۸:۱۱ عصر)urbanplanner نوشته است: دوستان درباره جواب 21 سوال کنکور ازاد نظری ندارید؟

متن دقیق سوالشو من دقیق یادم نیست . ولی میدونم که گزینه طرح ساختاری راهبردی رو زدم .
    آخرین ارسال های من :

اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد ......... بگذارید دنیا هر چه می خواهد پیله کند2gwb921

پاسخ
     سپاس شده توسط urbanplanner ، قاصدک
    مهندس محبوبه؛
    منظورم سوال 21 نبود! منظورم همه ی 21 سواله داخله فایله وورد بود؟

پاسخ
     سپاس شده توسط .Utopia
    (۱۳۹۱-۲-۲۹، ۰۸:۱۹ عصر)urbanplanner نوشته است: مهندس محبوبه؛
    منظورم سوال 21 نبود! منظورم همه ی 21 سواله داخله فایله وورد بود؟

من تند خوانیم بیش از حد تند شده 26
    من فایلی رو که آپلود کردید رو بخونم ، ببینم 26
    (۱۳۹۱-۲-۲۹، ۰۸:۱۱ عصر)urbanplanner نوشته است: دوستان درباره جواب 21 سوال کنکور ازاد نظری ندارید؟

سوال 12 رو اطمینان دارید؟ که کوچکترین واحد مجموعه شهری بخش میشه؟ من به جوابم اطمینان ندارم . شما برای پاسخ خودتون دلیلی دارید؟7

پاسخ
    (۱۳۹۱-۲-۲۷، ۱۱:۰۶ صبح)سجاد ولی پور نوشته است: با سلام

[/quote]
    [/quote]

[/quote]

معادل طرح جامع
    معادل تراکم...

[/quote]
    سلام
    شما که همدان امتحان دادین نمیدونین شرکت کننده ها چند نفر بودن ؟چند تا میگین؟

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط .Utopia

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        دانلود سوالات با جواب کنکور ارشد طراحی شهری 1391 در این تاپیک alireza 38 35,317 ۱۳۹۵-۱۱-۲۶، ۱۲:۳۴ عصر
      آخرین ارسال: avina7707
        دانلود رایگان سوالات آزمون کارشناسی ناپیوسته (کاردانی به کارشناسی) معماری1389 shahrokhp 1 646 ۱۳۹۵-۴-۲۳، ۰۵:۳۹ صبح
      آخرین ارسال: shahrokhp
        غیر رایگان سوالات کنکور کارشناسی ارشد ناپیوسته آزاد معماری 94 MHAKBARI 3 2,260 ۱۳۹۴-۱۱-۹، ۰۲:۱۹ عصر
      آخرین ارسال: Djreza70
        دانلود سوالات ارشد طراحی شهری سال 1389(جدید) alireza 1 2,467 ۱۳۹۴-۷-۲۷، ۰۱:۲۳ عصر
      آخرین ارسال: shahrsazmg
        خبر ویژه دانلود آزمونهای ارشد (برنامه ریزی شهری و طراحی شهری) خانه شهرسازان سال 90 atelieahjam 4 3,060 ۱۳۹۴-۶-۳، ۰۹:۳۷ صبح
      آخرین ارسال: سیرانا
        سوال تئوری و تشریحی برنامه ریزی شهری ارشد آزاد 93 khansa 3 2,336 ۱۳۹۴-۳-۸، ۰۹:۴۸ عصر
      آخرین ارسال: Atled13
        داغ=>>دانلود دفترچه سوالات ارشد طراحی شهری دانشگاه آزاد 1391 alireza 7 10,093 ۱۳۹۴-۲-۳۰، ۱۱:۲۳ عصر
      آخرین ارسال: ملیحه م
        دانلود نمونه سوالات شهرسازی atelieahjam 0 1,456 ۱۳۹۳-۱۲-۶، ۰۴:۲۹ عصر
      آخرین ارسال: atelieahjam
        دانلود سوالات و کلید اولیه سازمان سنجش رشته برنامه ریزی شهری و طراحی شهری ارشد 94 MHAKBARI 2 2,063 ۱۳۹۳-۱۱-۲۶، ۰۹:۱۶ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        دانلود دفترچه سوالات و کلید كنكور ارشد مجموعه معماری سراسری 94 MHAKBARI 1 1,960 ۱۳۹۳-۱۱-۲۶، ۰۸:۴۲ عصر
      آخرین ارسال: MHAKBARI

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان