امتیاز موضوع:
  • 78 رأی - میانگین امتیازات: 2.9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
34 سوال تا الان==>>دانلود سوالات آزمون ارشد آزاد برنامه ریزی شهری 1391
مگه موضعی موضوعی تو طرح نفصیلی نیسست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۱-۲-۲۴، ۰۵:۲۴ عصر)bahar_z نوشته است: سوال آخری آمار میانگین و واریانس دو به دو باهم برابر بودن

من حساب کردم میانگین ها مساوی میشدن ولی واریانس ها نه!
    شما مطمن اید؟
    آخرین ارسال های من :

آرزومند آن مباش که چیزی غیر از آنچه هستی باشی،
    بکوش که کمال آنچه هستی باشی .
    پاسخ
    بله میانگین 3 شد وارینسم فکر کنم 1 بود شما چند آوردین؟

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      سوالات تشریحی تحلیلی دانشگاه آزاد 1391 را دانلود کنید و سپس جواب آن را بررسی کنید:

http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...3#pid26243
      آخرین ارسال های من :

پاسخ
       سپاس شده توسط .Utopia
      (۱۳۹۱-۲-۲۵، ۰۹:۴۳ صبح)bahar_z نوشته است: بله میانگین 3 شد وارینسم فکر کنم 1 بود شما چند آوردین؟

میانگین 3 شد ولی واریانس ها رو نمی دونم فقط میدونم که مساوی نبودن حداقل اونجوری که من حساب کردم!

پاسخ
      (۱۳۹۱-۲-۲۵، ۰۹:۴۳ صبح)bahar_z نوشته است: بله میانگین 3 شد وارینسم فکر کنم 1 بود شما چند آوردین؟

با سلام

میانگین ها 3 شد و واریانس ها هم 1 شد فک کنم گزینه 2 میشد

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۱-۲-۲۵، ۰۸:۱۹ عصر)nori@2029 نوشته است:

با سلام

یعنی شما هم زدین میانگین مساوی ولی واریانس متفاوت؟ یادم نیست گزینه 2 چی بود :(

پاسخ
      (۱۳۹۱-۲-۲۵، ۰۸:۲۸ عصر)bahar_z نوشته است:

با سلام

فک کنم دوتاشون مساوی بود جواب واریانس ها 1 میشد ...!

پاسخ
       سپاس شده توسط bahar_z
      سلام دوستان هنوز سوالات بدستم نرسیده و هر زمانی که بدستم برسه برای دانلود در سایت قرار میدهم.

اگر از دوستان هم کسی سوالات را داشته باشه میتونه به ایمیل سایت بفرسته و هدیه وِیژه ای از سایت دریافت کنه
      سپاس

پاسخ
      (۱۳۹۱-۲-۲۵، ۰۸:۴۱ عصر)nori@2029 نوشته است:
      (۱۳۹۱-۲-۲۵، ۰۸:۲۸ عصر)bahar_z نوشته است:

با سلام

فک کنم دوتاشون مساوی بود جواب واریانس ها 1 میشد ...!

بچه ها چه گیری دادین به این سوال بقیه سولاتو بررسی کنین(کسی میدونه همدان چند نفر شرکت کننده داشت)

آخرین ارسال های من :
      پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        دانلود سوالات با جواب کنکور ارشد طراحی شهری 1391 در این تاپیک alireza 38 35,320 ۱۳۹۵-۱۱-۲۶، ۱۲:۳۴ عصر
      آخرین ارسال: avina7707
        دانلود رایگان سوالات آزمون کارشناسی ناپیوسته (کاردانی به کارشناسی) معماری1389 shahrokhp 1 646 ۱۳۹۵-۴-۲۳، ۰۵:۳۹ صبح
      آخرین ارسال: shahrokhp
        غیر رایگان سوالات کنکور کارشناسی ارشد ناپیوسته آزاد معماری 94 MHAKBARI 3 2,261 ۱۳۹۴-۱۱-۹، ۰۲:۱۹ عصر
      آخرین ارسال: Djreza70
        دانلود سوالات ارشد طراحی شهری سال 1389(جدید) alireza 1 2,468 ۱۳۹۴-۷-۲۷، ۰۱:۲۳ عصر
      آخرین ارسال: shahrsazmg
        خبر ویژه دانلود آزمونهای ارشد (برنامه ریزی شهری و طراحی شهری) خانه شهرسازان سال 90 atelieahjam 4 3,061 ۱۳۹۴-۶-۳، ۰۹:۳۷ صبح
      آخرین ارسال: سیرانا
        سوال تئوری و تشریحی برنامه ریزی شهری ارشد آزاد 93 khansa 3 2,337 ۱۳۹۴-۳-۸، ۰۹:۴۸ عصر
      آخرین ارسال: Atled13
        داغ=>>دانلود دفترچه سوالات ارشد طراحی شهری دانشگاه آزاد 1391 alireza 7 10,094 ۱۳۹۴-۲-۳۰، ۱۱:۲۳ عصر
      آخرین ارسال: ملیحه م
        دانلود نمونه سوالات شهرسازی atelieahjam 0 1,456 ۱۳۹۳-۱۲-۶، ۰۴:۲۹ عصر
      آخرین ارسال: atelieahjam
        دانلود سوالات و کلید اولیه سازمان سنجش رشته برنامه ریزی شهری و طراحی شهری ارشد 94 MHAKBARI 2 2,063 ۱۳۹۳-۱۱-۲۶، ۰۹:۱۶ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        دانلود دفترچه سوالات و کلید كنكور ارشد مجموعه معماری سراسری 94 MHAKBARI 1 1,960 ۱۳۹۳-۱۱-۲۶، ۰۸:۴۲ عصر
      آخرین ارسال: MHAKBARI

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان