امتیاز موضوع:
  • 49 رأی - میانگین امتیازات: 3.24
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال ازمون اسکیس 1389 دانشگاه ازاد
دوستان عزیر1
فایلی رو که براتون قرار می دهم. سوال ازمون اسکیس کارشناسی ارشد دانشگاه ازاد سال 1389 است.تازه پیدا کردم گفتم سایر دوستان هم که دنبالش هستند بتوانند استفاده کنند که به امید خدا نتیجه خوب بگیرند.
سوال نسبتا ساده ایه اما یکم تعداد شیت های خواسته شده زیاده و زمان هم محدود.
امیدوارم همه دوستانی که برای این کنکور تلاش کردند نتیجه خوبی بگیرند.113
با ارزوی موفقیت برای تمام داوطلبین

فایل‌(های) پیوست شده
.rar   IMG_5914.rar (اندازه: 1,011.3 KB / تعداد دفعات دریافت: 318)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط parse65 ، alireza ، Sadeghpour ، atoosa.marzban ، deldar ، Arch Mahmoud ، Mohandes90
Smile 
اینکه میگن نقشه دستی را به مقیاس بکشیم یعنی باید سر جلسه با اون وقت کم اندازه بزنیم؟؟؟ یا مثلا اسکیس با مقیاس...
میشه راهنمایی کنید چه جوری باید این نقشه ها را بکشیم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
من استفاده از خط کش اصلا توصیه نمی کنم مخصوصا اگر تعداد شیتها زیاد باشه. باید این قدر تمرین کنید تا بتونید اندازه ها رو چشمی در بیارید اما حتما حواستون به شعاع سایت پیشنهادی باشه

پاسخ
دمت گرم و سرت خوش باد
آخرین ارسال های من :

[تصویر:  69907_OHkTKOyL-300x224.jpg]
"The building of cities is one of man's greatest achievements." -Edmund Bacon
پاسخ
دوست عزیز اسکیس دانشگاه آزاد مثل سراسری نیس ک استفاده از خط کش پوینت منفی داشته باشه
از طرفی هنگامی ک از شما مقیاس میخواد منظور این نیس شما اشل دستت یگیری ب مقیاس دربیاری
این مقیاس دهی ب شما این دید رو میده ک اجزا رو در اون مقیاس بیارین مثلا جزییاتی ک شما در مقیاس 1:100 میبینید با مقیاس 1:500 خیلی تفاوت داره و اینکه جزییات بیشتریو در مقیاس 1:100 باید نشون بدید
از طرفیم این مقیاس دهی واسه اینه ک شما اجزارو ب مقیاس داده شده بسنجید و در سایت جانمایی کنید
امیدوارم ک گفتهام مورد استفاده تون قرار بگیره..
موفق باشید...

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط deldar ، negin
یکم بیشتر توضیح میدین که تو هر مقیاس چی باید باشه؟؟
مثلا تو مقیاس 1/100 باید تا تمام جزییات ، مبلمان، کف فرش و...نشان داد، تو مقیاس 1/1000 کلیت و اندازه کاربری هاو....؟؟؟؟
تو اسکیس چه جوری می شه؟؟اونم باید مثل نقشه باهاش برخورد کرد؟؟؟
یکم بیشتر توضیح میدین که تو هر مقیاس چی باید باشه؟؟
مثلا تو مقیاس 1/100 باید تا تمام جزییات ، مبلمان، کف فرش و...نشان داد، تو مقیاس 1/1000 کلیت و اندازه کاربری هاو....؟؟؟؟
تو اسکیس چه جوری می شه؟؟اونم باید مثل نقشه باهاش برخورد کرد؟؟؟

پاسخ
بله دوست عزیز مثالی میزنم شما در مقیاس 1:100 میتونید جنس کف سازی رو هم مشخص کنید اما این مقیاس کوچک تر ک بشه دیگه جنس کف سازی براش معنی نخواهد داشت
در اسکیس شما چشمی عمل میکنید و نیاز ب خط کش گذاری دقیق نیست
موفق باشید

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  34 سوال تا الان==>>دانلود سوالات آزمون ارشد آزاد برنامه ریزی شهری 1391 alireza 44 31,686 ۱۳۹۵-۱۱-۲۶، ۱۲:۳۴ عصر
آخرین ارسال: avina7707
  دانلود سوالات ارشد طراحی شهری سال 1389(جدید) alireza 1 2,468 ۱۳۹۴-۷-۲۷، ۰۱:۲۳ عصر
آخرین ارسال: shahrsazmg
  سوال تئوری و تشریحی برنامه ریزی شهری ارشد آزاد 93 khansa 3 2,337 ۱۳۹۴-۳-۸، ۰۹:۴۸ عصر
آخرین ارسال: Atled13
  داغ=>>دانلود دفترچه سوالات ارشد طراحی شهری دانشگاه آزاد 1391 alireza 7 10,094 ۱۳۹۴-۲-۳۰، ۱۱:۲۳ عصر
آخرین ارسال: ملیحه م
  دانلود سوالات تشریحی تحلیلی آزمون دانشگاه آزاد 1391 برای اولین بار alireza 28 21,048 ۱۳۹۲-۶-۱۸، ۰۸:۵۴ عصر
آخرین ارسال: alireza
  سوال آزاد طراحی شهری 90 با پاسخ تشریحی Sahab 5 5,637 ۱۳۹۱-۱۱-۱، ۰۱:۰۹ عصر
آخرین ارسال: آپاتیت
  سوالات سنجش تکمیلی(اکسین) جامع اول دی ماه 1389(داغ) nima 13 12,734 ۱۳۹۱-۹-۱۰، ۰۸:۰۵ عصر
آخرین ارسال: parisa_ur
  48 سوال تا الان==>>دانلود سوالات آزمون ارشد آزاد طراحی شهری 1391 alireza 14 14,906 ۱۳۹۱-۲-۲۸، ۱۲:۰۲ صبح
  جواب سوالات تشریحی تحلیلی دانشگاه آزاد-مناسب برای مرحله دوم سراسری alireza 0 1,857 ۱۳۹۱-۲-۲۵، ۱۲:۰۵ عصر
  کلید سوالات دانشگاه آزاد 1390-برنامه ریزی شهری(خیلی داغ) Sadeghpour 8 7,999 ۱۳۹۱-۲-۱۹، ۰۵:۲۷ عصر
آخرین ارسال: bahar_z

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان