ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 40 رأی - میانگین امتیازات: 2.95
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
21
RE: پیشنهادی برای دانلود مقالات سایت های معتبر علمی
Temporary Contracts in Employment: Competitive Advantage or Disadvantage
AUTHOR(S)Dabbs, Jacqueline; Lovatt, Chris
PUB. DATEMay 2002
SOURCEManager: British Journal of Administrative Management;May/Jun2002, Issue 31, p32
SOURCE TYPEAcademic Journal
DOC. TYPEArticle
ABSTRACTFocuses on the use of temporary contracts in full-time and part-time employment in Great Britain. Impact of globalization on organizational productivity and competitiveness; Definitions flexible contracts; Advantages and disadvantages of temporary contracts.

آخرین ارسال های من :
    22
    سلام،میشه این مقاله ها رو هم برای من بگیرید،ممنون میشم
    link.springer.com
    Transfer development rights and land use planning in the United States
    Transfer of Development Rights: An Innovative Approach to Urban and Regional Management in Italy

آخرین ارسال های من :
      23
      سلام میشه این مقاله را هم دانلود کنید elsevier است
      GIS-based geo-environmental evaluation for urban land-use planning: a case study
      F.C Daia, C.F Leeb, Corresponding author contact information, E-mail the corresponding author, X.H Zhangc

اینم لینکش
      ممنون

آخرین ارسال های من :
      24
      (1392-9-7، 09:31 عصر)hellena نوشته است: سلام میشه این مقاله را هم دانلود کنید elsevier است
      GIS-based geo-environmental evaluation for urban land-use planning: a case study
      F.C Daia, C.F Leeb, Corresponding author contact information, E-mail the corresponding author, X.H Zhangc

اینم لینکش
      ممنون
      سلام دوست عزیز اینم مقاله ای که خواسته بودید موفق باشید

.pdf   1-s2.0-S001379520100028X-main.pdf (اندازه: 1.04 MB / تعداد دفعات دریافت: 85)

آخرین ارسال های من :

[تصویر:  girl_rain_forest_road.jpg]
      Follow your dreams  and  never  never never give up

سپاس شده توسط: ایلیا ، hellena ، Brightness
      25
      (1392-9-7، 11:20 عصر)haydariyan نوشته است:
      (1392-9-7، 09:31 عصر)hellena نوشته است: سلام میشه این مقاله را هم دانلود کنید elsevier است

اینم لینکش
      ممنون
      سلام دوست عزیز اینم مقاله ای که خواسته بودید موفق باشید
      درود و سپاس بی کران همکار گرامی

سپاس شده توسط: haydariyan
      26
      با سلام و خسته نباشيد
      لطفا در صورت امكان مقاله زير را براي من دانلود كنيد
      با تشكر

Conductive and photoactive properties of polyethylene terephthalate fabrics treated with nano TiO2/nano carbon blacks
      Carbon, Volume 64, November 2013, Page 559
      A. Ebrahimbeiki Chimeh, M. Montazer, A. Rashidi

آخرین ارسال های من :
      موضوعات مرتبط با این موضوع...
      موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
        دانلود مقالات از سایت Ebsco ایلیا 17,607 1393-5-30، 11:45 صبح
      آخرین ارسال: alireza
        دانلود مقالات از سایت sciencedirect ایلیا 34,456 1393-2-20، 03:46 عصر
      آخرین ارسال: haydariyan
        دانلود مقالات از سایت Taylor & Francis ایلیا 23,150 1393-1-25، 06:30 عصر
      آخرین ارسال: hellena
      کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
      آمار انجمن
      آخرين ارسال ها
      موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
        اصول مقدماتی فتوشاپ را در کمتر از ۲۵ دقیقه یاد بگیرید! (آموزش تصویری) 7-25 ghazalme7 ghazalme7 photoshop
        معرفی و بیان کاربرد نرم افزار SPSS – آموزش تعریف متغیرها و ورود داده در SP... 7-25 ghazalme7 ghazalme7 spss
        مقاله  طراحی مجسمه های شهری 7-16 atelieahjam honarfardi5 سایر مقالات
        مقاله  فرش شهری ، مقدمه ای بر شهرسازی فولدینگ 7-16 atelieahjam honarfardi5 سایر مقالات
        مقاله  شهرنشینی و شهرسازی در ایلام باستان 7-16 atelieahjam honarfardi6 سایر مقالات
        مقاله  شهر پست مدرن - word 7-15 atelieahjam honarfardi6 سایر مقالات
        آب و فاضلاب 7-15 unit 1 Mahantara9 تاسیسات و تجهیزات شهری
        درخواست نقشه های بازار وکیل شیراز 7-15 sardarekord Mahantara9 درخواست نقشه
        مصاحبه ایران شهرساز با رتبه 16 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری آزمون سراسری ... 7-15 alireza Mahantara9 تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
        برخی شهرهای چین که از نمونه اروپایی آن کپی شده اند 7-14 aradralami honarfardi6 گفتگوی آزاد
        فضاهای مکث شهری 7-14 ALI XxX honarfardi6 سایر مقالات
        فونداسیون سازه های شهر ونیز ایتالیا چگونه ساخته شده اند؟ 7-10 aradralami honarfardi9 گفتگوی آزاد
        دانلود پاورپوینت معرفی اندیشه های ژان نوول و آثار او 7-10 atelieahjam honarfardi9 اندیشمندان شهرساز
        اعتراض‌ها به نتایج و سهمیه‌‌های کنکور ارشد شهرسازی 1398 پیگیری ازطریق نماین... 6-23 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
        جواب اسکیس ارشد طراحی شهری 1398 6-12 alireza alireza تالار گفتمان طراحی شهری
      با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
      جستجو
      جستجوی گوگل